KARCZMA u Jędrusia i Moniki - Ujsoły

Adres: Księdza Piotrowskiego 14, 34-371 Ujsoły, Polska.
Telefon: 691222100.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Odbiór na zewnątrz, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Kominek, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Piwo, Obiad, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 111 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja KARCZMA u Jędrusia i Moniki

KARCZMA u Jędrusia i Moniki to urocza restauracja znajdująca się pod adresem Adres: Księdza Piotrowskiego 14, 34-371 Ujsoły, Polska. Jest to idealne miejsce dla osób szukających tradycyjnych polskich potraw w przytulnej atmosferze.

Restauracja oferuje szeroki wybór dań, a jedną z jej specjalności jest obiad. Klientom dostępne są również alkohol oraz piwo, aby urozmaicić doświadczenie kulinarne. Niezależnie od pogody, można cieszyć się posiłkiem w ogródku albo przy kominku.

Dodatkowo, KARCZMA u Jędrusia i Moniki zapewnia dostawę, możliwość odbioru na zewnątrz oraz miejsca siedzące dla osób, które chcą zjeść na miejscu. Lokal jest przyjazny dla osób na wózkach i akceptuje karty kredytowe.

Opinie na temat restauracji są bardzo pozytywne, firma posiada 111 recenzji na Google My Business i średnią ocenę 4.6/5. To potwierdza wysoką jakość usług i jedzenie, które oferuje KARCZMA u Jędrusia i Moniki.

Dla osób poszukujących wyjątkowego doświadczenia kulinarne w urokliwym otoczeniu, KARCZMA u Jędrusia i Moniki jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia Strony internetowej: facebook.com, aby uzyskać więcej informacji oraz zarezerwować stolik, a także sprawdzić aktualne menu.

Z przyjemnością pomagamy w kontakcie z restauracją. Skorzystaj z informacji pod numerem telefonu Telefon: 691222100 lub odwiedź ich stronę internetową, aby cieszyć się wyjątkowym smakiem KARCZMY u Jędrusia i Moniki.

Recenzje dla KARCZMA u Jędrusia i Moniki

KARCZMA u Jędrusia i Moniki - Ujsoły
Karolina Brożek
5/5

Mała knajpka przy drodze ze smacznym i świeżym jedzeniem. Taką zupę ogórkową robi tylko jeszcze moja mama! Pysznie, szybko, miło. Polecam 🙂

KARCZMA u Jędrusia i Moniki - Ujsoły
Malgorzata Rokicka
5/5

Może wystrój tego miejsca nie jest najładniejszy, ale za to obsługa i jedzenie absolutnie na 5. Kotlety były smażone tuż przed podaniem, były bardzo smaczne. Trzeba tylko pamiętać, że pod koniec dnia niektórych pozycji z menu już nie dostaniemy.

KARCZMA u Jędrusia i Moniki - Ujsoły
Agata Gajda
5/5

Czy można dobrze zjeść w tak małej niepozornej karczmie? Okazuje się, że nawet lepiej! Smacznie, swojsko i od serca jak u mamy❤️i mimo, że początkowo można stwierdzić, to nie jest mój klimat…zrazy z kluseczkami śląskimi rekompensują wszystko?polecam z całego serca, pyszne swojskie jedzonko i dziękuję przemiłym Panią dzięki którym czujesz się jak w domu?

KARCZMA u Jędrusia i Moniki - Ujsoły
Kacper R
5/5

Super klimat. Jedzenie przepyszne, domowe, porcje solidne ! Polecam serdecznie!

Zatrzymaliśmy się przejazdem i to była świetna decyzja 🙂

KARCZMA u Jędrusia i Moniki - Ujsoły
December P.G
4/5

Niepozorna knajpa przy głównej ulicy. Jedzebie bardzo dobre. Na zdjęciu bogracz, placki ziemniaczane i polędwiczki. W okolicy to jedyna knajpa;)

KARCZMA u Jędrusia i Moniki - Ujsoły
Jarek .H
4/5

Jedzenie domowe bardzo dobre. Minus to miejscowa brać piwna która zazwyczaj jest głośna...

KARCZMA u Jędrusia i Moniki - Ujsoły
Ines Weronika Juzaszek (Ineska)
5/5

Świetne miejsce z pysznym, domowym jedzeniem. Ogromne porcje. Bardzo miła obsługa 🙂 Polecam!

KARCZMA u Jędrusia i Moniki - Ujsoły
Marzena Pałka
5/5

Polecam serdecznie pyszne jedzonko. Jadłam roladę z kluskami śląskimi niebo w gębie:-) Syn zachwycony hamburgera 🙂 a mąż z bogracza 🙂 Obsługa bardzo miła 🙂

Go up