JAK NIE JAK TAK - Wysokie Mazowieckie

Adres: Jagiellońska 33, 18-200 Wysokie Mazowieckie, Polska.
Telefon: 530879596.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Pub.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Dostawa, Gry barowe, Karaoke, Wieczory quizów, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie, Koktajle, Piwo, Posiłki przy barze, Taniec, Miejsca siedzące, Toaleta, Swobodna atmosfera, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 63 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.9/5.

Lokalizacja JAK NIE JAK TAK

JAK NIE JAK TAK to pub zlokalizowany przy ulicy Jagiellońskiej 33, 18-200 Wysokie Mazowieckie, w Polsce. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, co sprawia, że jest idealnym miejscem do spotkań ze znajomymi lub na wieczorne wyjścia.

Oferuje szeroki wybór atrakcji, w tym gry barowe, karaoke, wieczory quizów oraz taniec. Dodatkowo, JAK NIE JAK TAK zapewnia alkohol w tym alkohol wysokoprocentowy, jedzenie, koktajle, piwo i posiłki przy barze.

Miejsce jest przyjazne dla osób o różnych potrzebach, oferując wejście dostępne dla osób na wózkach oraz toaletę dostosowaną. Dodatkowo, istnieje możliwość rezerwacji stolika, a płatności można dokonywać kartami debetowymi, kredytowymi oraz za pomocą usługi płatności mobilnych NFC.

JAK NIE JAK TAK cieszy się dobrą opinią wśród klientów, posiadając aż 63 recenzje na Google My Business. Średnia ocena wynosi imponujące 4.9/5, co świadczy o wysokiej jakości obsługi i atrakcyjności lokalu.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można dobrze się bawić, zjeść pyszne jedzenie i wypić ulubione drinki, to JAK NIE JAK TAK jest idealnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej na facebook.com oraz skontaktowanie się z nimi, aby zarezerwować stolik lub uzyskać więcej informacji o dostępnych atrakcjach. Baw się dobrze!

Recenzje dla JAK NIE JAK TAK

JAK NIE JAK TAK - Wysokie Mazowieckie
Patryk Margol
5/5

Małe ale klimatyczne miejsce. Barmani bardzo w porządku, zabawni i pomocni. Drinki dobrze zrobione, nie żałują alkoholu.

JAK NIE JAK TAK - Wysokie Mazowieckie
SendRice
5/5

Fantastyczna obsługa, milutka i wiecznie uśmiechnięta pani, pyszna kawka, tanie i superowe śniadania, a lepszych burgerów jeszcze w życiu nie jadlem, polecam serdecznie - Piotr Fronczewski

JAK NIE JAK TAK - Wysokie Mazowieckie
Mariusz O
5/5

Blisko do jeziora. Duże pole namiotowe. Cisza i spokój. W sezonie w czwartki i soboty dyskoteki w fajnej tawernie nad brzegiem jeziora..

JAK NIE JAK TAK - Wysokie Mazowieckie
Mateusz Pawlak
5/5

Świetne miejsce, profesjonalna obsługa i drinki najlepsze w mieście. Polecam dla każdego odwiedzającego Wysokie Mazowieckie.

JAK NIE JAK TAK - Wysokie Mazowieckie
Micca Rosso
5/5

Lokalny, prawie rodzinny bar, piwo, dobre drinki, nawet dobre przekąski do przegryzienia - kebab, burgery, zapiekanki, nugetsy, frytki itp. Polecam. Właściciele mega mili 😀 pozdrawiam

JAK NIE JAK TAK - Wysokie Mazowieckie
Piotr Sitarski
5/5

Najlepszy bar na świecie, najlepsza atmosfera, polecam wszystkim

JAK NIE JAK TAK - Wysokie Mazowieckie
Jurek Jerzy
4/5

Jest ok, choć muzyka zbyt głośna uniemożliwiającą rozmowę.

JAK NIE JAK TAK - Wysokie Mazowieckie
Mariusz Zalewski
5/5

Fajna atmosfera

Go up