Hotel-Bistro Biały Bocian - Rzeczenica

Adres: Słoneczna 54, 77-304 Rzeczenica, Polska.
Telefon: 506739606.

Specjalności: Restauracja, Hotel.
Inne ważne informacje: Ogródek, Odbiór na zewnątrz, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 238 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Hotel-Bistro Biały Bocian

Hotel-Bistro Biały Bocian jest uroczym miejscem położonym w Rzeczenicy, Polska. Znajduje się pod adresem: Słoneczna 54, 77-304 Rzeczenica. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 506739606.

Specjalnością tego miejsca są Restauracja oraz Hotel. Dodatkowo, oferują inne atrakcje, takie jak Ogródek, Odbiór na zewnątrz, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, oraz Parking.

Opinie na temat tego miejsca są bardzo pozytywne, firma posiada aż 238 recenzji na Google My Business. Średnia ocena to 4.7/5, co świadczy o wysokiej jakości usług i jedzenia oferowanych przez Hotel-Bistro Biały Bocian.

Dla osób poszukujących przytulnego miejsca na pyszny posiłek czy nocleg, Hotel-Bistro Biały Bocian jest idealnym wyborem. Ich szeroki wybór dań, przyjazna atmosfera oraz dogodne udogodnienia dla gości sprawiają, że warto ich odwiedzić.

Hotel-Bistro Biały Bocian zachęca do kontaktu poprzez ich stronę internetową, gdzie można znaleźć więcej informacji i dokonać rezerwacji. Nie wahaj się i odwiedź ich stronę już dziś

Recenzje dla Hotel-Bistro Biały Bocian

Hotel-Bistro Biały Bocian - Rzeczenica
Wulo
5/5

Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, warto się zatrzymać będąc w drodze.

Hotel-Bistro Biały Bocian - Rzeczenica
Miriam Naskręt
5/5

Przepyszne jedzenie, duże porcje. Pstrąg świeży, soczysty, dobrze przyprawiony.
Bardzo dobre ceny jak na porcje jedzenia. Miła obsługa. Właściciel podchodzi i pyta się czy smakuje jest to bardzo miłe i widać że dbają tutaj o klientów.

Hotel-Bistro Biały Bocian - Rzeczenica
KN G
5/5

Jesteśmy mile zaskoczeni tym miejscem. Bardzo dobre jedzenie, przygotowywane przez właścicieli. Porządny schabowy, ledwo do zjedzenia na pół talerza+surówka (uwaga frytki płatne osobno), pyszne pierogi ukraińskie - i ciasto i wkład. Gulasz chłopski z pieczonymi ziemniaczkami - fajnie doprawiony. Jedliśmy też rosołek domowy i flaki - naprawdę smaczne. Bardzo mili i otwarci wlasciciele, czysto i schludnie.
Polecamy wszystkim - w podróży i gościom Aubrechta!

Hotel-Bistro Biały Bocian - Rzeczenica
Irek Korycki
5/5

Czysto, smacznie i bardzo miło. Sympatyczna obsługa, bardzo duży parking i dogodny dojazd. Polecam z czystym sumieniem. Smacznego!

Hotel-Bistro Biały Bocian - Rzeczenica
Damian Cholcha
5/5

Przepyszne swojskie jedzonko polecam ogromnie 😉 rybka rewelacja

Hotel-Bistro Biały Bocian - Rzeczenica
Paweł Trzciński
5/5

Byliśmy przelotem z rodziną i przypadkowo po dobrych opiniach trafiliśmy do lokalu. Jedzenie pyszne, obsługa bardzo sympatyczna, wszystko na plus. A ceny aż za niskie w stosunku do jakości. Gorąco polecam wszystkim którzy bedą w okolicy !!!

Hotel-Bistro Biały Bocian - Rzeczenica
Angelika Kwak
5/5

Bardzo polecamy , bardzo miłe smaczne i czyste miejsce . Z miejscem do przewijania dzieci najmłodszych .

Hotel-Bistro Biały Bocian - Rzeczenica
Patrycja Stawicka
5/5

Przepyszne, pstrąg najlepszy na świecie. Wszystko świeże, obsługa przemiła. Warto było iść 5 km. Byliśmy duza grupa, każdy jadł co innego i wszystkim smakowało.

Go up