Bar 'Przystań' i Parking - Gwieździn

Adres: B/N, 77-304 Gwieździn, Polska.
Telefon: 692349125.

Specjalności: Bar i grill.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie, Kawa, Małe porcje, Piwo, Śniadanie, Obiad, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking, Można przyjść z psem.
Opinie: Ta firma ma 130 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Bar 'Przystań' i Parking

Bar 'Przystań' i Parking to popularne miejsce w Gwieździn, Polska, które oferuje szeroki wybór specjałów kuchni grillowej. Znajduje się pod adresem B/N, 77-304 Gwieździn, Polska, a można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 692349125.

Warto odwiedzić ten lokal ze względu na jego specjalności - bar i grill. Dodatkowo, Bar 'Przystań' i Parking oferuje wiele udogodnień, takich jak ogródek, możliwość zamówienia na wynos, dostawa, miejsca dla osób na wózkach, wejście dostępne dla osób na wózkach, duży wybór alkoholi, jedzenie, kawę, małe porcje, piwo, śniadanie, obiad, duże miejsca siedzące, bar na miejscu, toaletę, swobodną atmosferę, możliwość obsługi grup, rezerwacje, menu dla dzieci, przyjazne dla dzieci, bezpłatny parking oraz akceptują przyjście z psem.

Opinie o Bar 'Przystań' i Parking są bardzo pozytywne, z 130 recenzjami na Google My Business i średnią oceną 4.3/5. To potwierdza wysoką jakość usług i jedzenie, które oferuje ten lokal.

Dla osób poszukujących przyjemnego miejsca na spędzenie czasu w towarzystwie dobrej kuchni i miłej atmosfery, Bar 'Przystań' i Parking jest idealnym wyborem. Niezależnie czy chcesz zjeść coś na miejscu, zamówić na wynos czy skorzystać z dostawy, ten lokal ma wiele do zaoferowania dla każdego. Dodatkowo, obecność bezpłatnego parkingu sprawia, że jest to wygodna opcja dla osób podróżujących samochodem.

Wszystkich zainteresowanych smacznym jedzeniem i przyjemną atmosferą serdecznie zachęcamy do odwiedzenia Baru 'Przystań' i Parking. Zachęcamy także do odwiedzenia ich strony internetowej, gdzie można znaleźć więcej informacji i zarezerwować stolik lub zamówić jedzenie online.

Recenzje dla Bar 'Przystań' i Parking

Bar 'Przystań' i Parking - Gwieździn
Agnieszka Nowakowska
5/5

Naj wiekszy i naj smaczniejszy naleśnik dla malucha polecem mama t i tata pojedli 😉 przemiła obsługa i pyszna kawka parzona

Bar 'Przystań' i Parking - Gwieździn
Mic Koz
5/5

Klimatyczne miejsce gdzie można bardzo dobrze zjeść za nie duże pieniądze!! Polecam każdemu

Bar 'Przystań' i Parking - Gwieździn
Małgorzata Wrońska
2/5

Trudno dać jakiekolwiek gwiazdki, gdyż ten punkt jest zamknięty. Zostało tylko miejsce gdzie można w podróży się zatrzymać i rozprostować nogi. Jednak od kilku lat jest nowy punkt kawałek dalej(lub bliżej w zależności od której strony się jedzie)...jest tam parking, bar, miejsce do siedzenia, toaleta, a nawet mini plac zabaw.

Bar 'Przystań' i Parking - Gwieździn
Iwona Prykowska
1/5

Masakra,frytura że szok!
Frytki mają smak mięsa-frytek i nie wiem jeszcze czego ale chyba wszystko na jednym oleju smażone. W toalecie która znajduje się na dworze smród nie z tej ziemi. Nie polecam

Bar 'Przystań' i Parking - Gwieździn
GUZIK
5/5

Pysznego jedzenie, czysta toaleta miła obsługa. Polecam wszystkim którzy chcą zrobić sobie przerwę w podróży

Bar 'Przystań' i Parking - Gwieździn
Waldemar Strzelecki
4/5

Fajne miejsce na przerwę w czasie trasy. Piękna okolica. Wieczna kolejka do WC. Zmuszeni ludzie idą w las za potrzebą i robią bajzel zostawiając śmieci i zużyte chusteczki. A szkoda.

Bar 'Przystań' i Parking - Gwieździn
Wiktoria Berbecka
4/5

Super obsługa i smaczne jedzonko. Niestety w altance przy barze nie można palić. Są za to stoliki dla palących kilka metrów dalej. Bardzo czystko i schludnie.

Bar 'Przystań' i Parking - Gwieździn
Damian Damian
1/5

Oczekiwania nie duże, a i tak kuchnia poległa. Kiełbasa z grilla 9.50zl za 100g smakowała jak parówka, żurek 15zl za porcje nie do zjedzenia. Nie polecam!!!!

Go up