Grill Chata - Gniew

Adres: Unnamed Road, 83-140 Gniew, Polska.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Małe porcje, Piwo, Obiad, Kolacja, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Swobodna atmosfera, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 11 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.4/5.

Lokalizacja Grill Chata

Grill Chata Unnamed Road, 83-140 Gniew, Polska

Grill Chata to restauracja położona pod adresem Unnamed Road, 83-140 Gniew, Polska. Ta urocza restauracja oferuje szeroki wybór dań, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Specjalnością Grill Chaty są dania ogródku oraz możliwość zamówienia jedzenia na wynos i dostawę. Miejsca dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla nich sprawiają, że restauracja jest przyjazna dla wszystkich. Dodatkowo można tu skosztować alkoholu, piwa, zjeść obiad czy kolację, a swobodna atmosfera i odpowiednie warunki dla dzieci sprawiają, że jest to idealne miejsce na rodzinny posiłek.

Grill Chata cieszy się dobrą reputacją, posiadając aż 11 recenzji na Google My Business. Średnia opinia wynosi 2.4/5, co świadczy o zróżnicowanych odczuciach gości.

Jeśli szukasz restauracji z różnorodnym menu, przyjaznej dla rodzin, z możliwością zamówienia jedzenia na wynos lub dostawę, Grill Chata jest miejscem dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy chcesz zjeść obiad na miejscu czy wziąć jedzenie do domu, ta restauracja spełni Twoje oczekiwania.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Grill Chaty, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować stolik. Może warto sprawdzić samemu, co oferuje ta urokliwa restauracja

Recenzje dla Grill Chata

Grill Chata - Gniew
Krystian Dzikiewicz
4/5

Klimatyczna część zamkowego kompleksu, znajdującego się na zewnątrz. Grill Chata to miejsce gdzie można w ciepłe wieczory zjeść sobie ciepłą kiełbaskę lub żurek razem z rodziną. Mięso wędzone przy Grillu z czasu II Wojny Światowej.

Grill Chata - Gniew
mateusz lomnicki
1/5

Żurek 15zł w talerzyku styropianowych, to jakiś żart. Devolaj, frytki i surówka 29zł,to drugi żart. Wszytko podane i smak jakby biedronka otworzyła budę z żarciem.

Grill Chata - Gniew
Rafał Penkowski
2/5

Bardzo dlugi czas realizacji zamówienia. Jezeli widisz więcej niz 3 stoliki zajete i masz mniej niz 1,5 godziny czasu to raczej unikaj tego miejsca.

Grill Chata - Gniew
Dawid Nawrocki (de_lord)
1/5

Kiełbasa sam tłuszcz. Pierogi paskudne. Frytki zjadliwe. Żurek mega mały.

Grill Chata - Gniew
Piotr (Pemal)
5/5

Jedzenie proste i smaczne, a do tego porcje słuszne oraz ceny umiarkowane...ogromny plus za jadalne naczynia jednorazowe

Grill Chata - Gniew
Piotr Wiśniewski
1/5

The food was on the uglyish side. We ordered tomato soup that as full of fat and uneatable. The grilled sausages were low quality and the prices were high. Avoid.

Grill Chata - Gniew
Tamás Sperg
4/5

Nagyon jó az étel és a kiszolgálas is magasfokú.

Grill Chata - Gniew
Janusz Częstkowski
5/5

Go up