FARAH KEBAB & RESTAURACJA - Węgrów

Adres: 11 Listopada 9, 07-100 Węgrów, Polska.
Telefon: 796930303.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Bar i grill.
Inne ważne informacje: Ogródek, Odbiór na zewnątrz, Dostawa, Obsługa zmotoryzowanych, Na wynos, Na miejscu, Parking dostępny dla osób na wózkach, Jedzenie, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, W ofercie dania wegetariańskie, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Można przynieść swoje jedzenie, Miejsca siedzące, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Bezpłatny parking.
Opinie: Ta firma ma 283 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja FARAH KEBAB & RESTAURACJA

FARAH KEBAB & RESTAURACJA to popularna restauracja zlokalizowana w miejscowości Węgrów, Polska. Znajduje się pod adresem 11 Listopada 9. Restauracja specjalizuje się w Barze i grillu, oferując szeroki wybór potraw dla każdego smaku.

Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 796930303. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: facebook.com.

Restauracja FARAH KEBAB & RESTAURACJA oferuje wiele udogodnień, takich jak ogródek, możliwość odbioru na zewnątrz, dostawa, obsługa zmotoryzowanych, posiada również parking dostępny dla osób na wózkach. Dania są serwowane na miejscu, jak również dostępna jest opcja na wynos. Restauracja oferuje również małe porcje, dania wegetariańskie, śniadanie, obiad, kolację, oraz posiłki dostępne późnym wieczorem. Istnieje możliwość przyniesienia własnego jedzenia, a także korzystania z toalety. Restauracja zapewnia swobodną atmosferę dla grup, możliwość rezerwacji stolika oraz akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz usługi płatności mobilnych NFC. Dodatkowo, restauracja zapewnia bezpłatny parking dla swoich gości.

Firma posiada 283 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.1/5. Klienci chwalą smaczne jedzenie, przyjazną obsługę oraz przyjemną atmosferę restauracji.

Jeśli szukasz miejsca na smaczny posiłek w przyjemnej atmosferze, FARAH KEBAB & RESTAURACJA jest doskonałym wyborem. Z bogatym menu, dogodnymi udogodnieniami i pozytywnymi opiniami, zdecydowanie warto ich odwiedzić. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nimi poprzez ich stronę internetową już teraz!

Recenzje dla FARAH KEBAB & RESTAURACJA

FARAH KEBAB & RESTAURACJA - Węgrów
Jan Smuga
5/5

Powinno być 3,5 ale miła obsługa podbija ocenę. Z uwag jakie mam do lokalu to za dużo sosu w tortilli. Smak się broni. Z każdym kęsem smak się poprawia. Mięso mieszane to dobra opcja. Warto pracować nad czystością na sali i w toalecie. No i rękawiczka tylko na jednej ręce osoby przygotowującej posiłek nie załatwia sprawy. Mimo uwag polecam to miejsce.

FARAH KEBAB & RESTAURACJA - Węgrów
Marcin Rostek
1/5

Kiedyś był dobry. Ostatnio mięso jak kluski. Podobno to jest "kula mocy". Nie polecam

Edit: Nie oceniam przez pryzmat konkurencji. Kiedyś zamawialiśmy tylko od was i dużo. Ostatnio po długiej przerwie znowu wpadłem zjeść i się rozczarowałem. Chwilę po zjedzeniu nasz brzuchy rozbolały więc coś jest źle.

FARAH KEBAB & RESTAURACJA - Węgrów
zxhejkax zx
5/5

Wszystko super, kebab bardzo dobry, zamówiłam mały, ale się nim najadłam, krótki czas oczekiwania ? polecam!

FARAH KEBAB & RESTAURACJA - Węgrów
Wyszkowiaczek
1/5

11.2023. wzięłem z rana kebaba w bułce dużego. Mało sobie zębów nie połamałem jak gryzłem ta bułkę. Tragedia ostatni raz

FARAH KEBAB & RESTAURACJA - Węgrów
lolek tolek
1/5

Mięso kula mocy.o smaku pasztetu,po zjedzeniu posiłku trzeba szykować wolny czas do posiedzenia na kibelku nie polecam

FARAH KEBAB & RESTAURACJA - Węgrów
Kamil Grabski
5/5

kebab super. obsługa bardzo miła, byłem pierwszy raz i będę wracał częściej.

FARAH KEBAB & RESTAURACJA - Węgrów
czarnuch
5/5

pyszny kebab najbardziej polecam
pita,mieso mieszane,sosy ostre i barbecue 🙂

FARAH KEBAB & RESTAURACJA - Węgrów
Woda w Kawieツ
1/5

Jedzenie takie se, kurczak niedorobiony, smakuje jak totalny zlep wszystkich tanich mięs. Pita rozwala sie po połowie zjedzenia kebaba.

Go up