Sala Weselna Biesiadnik - Węgrów

Adres: Tadeusza Kościuszki 151, 07-100 Węgrów, Polska.
Telefon: 605239119.
Strona internetowa: biesiadnik-wegrow.pl.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Dostawa, Dobre drinki, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Bar sałatkowy, Dania ekologiczne, Jedzenie późnym wieczorem, Jesz, ile chcesz, Kawa, Koktajle, Piwo, W ofercie dania wegetariańskie, Wino, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Wymagana rezerwacja, Możliwa rezerwacja, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Parking.
Opinie: Ta firma ma 83 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Sala Weselna Biesiadnik

Sala Weselna Biesiadnik to restauracja zlokalizowana przy ulicy Tadeusza Kościuszki 151, 07-100 Węgrów, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 605239119. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej: biesiadnik-wegrow.pl.

Specjalizują się głównie w restauracji, oferując szeroki wybór dań dla każdego gustu. Sala Weselna Biesiadnik to miejsce, które dba o swoich gości, zapewniając dostawę, szeroki wybór alkoholi, w tym wysokoprocentowych, oraz bar sałatkowy dla miłośników zdrowego jedzenia. Posiadają także dania ekologiczne i wegetariańskie, co sprawia, że oferta gastronomiczna jest bardzo zróżnicowana.

Co więcej, restauracja zapewnia wygodę dla wszystkich klientów, oferując parking, toalety i wejście dostępne dla osób na wózkach. Jest to idealne miejsce na spotkania rodzinne, kolacje czy imprezy grupowe. Sala Weselna Biesiadnik cieszy się dobrą reputacją, posiadając aż 83 recenzje na Google My Business, co przekłada się na średnią ocenę 4.6/5.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz zjeść smaczny posiłek w przyjaznej atmosferze, Sala Weselna Biesiadnik jest idealnym wyborem. Dzięki swojej różnorodnej ofercie potraw, odpowiednich dla dzieci i przytulnej atmosferze, każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez stronę internetową i zarezerwowania swojego miejsca już dziś!

Recenzje dla Sala Weselna Biesiadnik

Sala Weselna Biesiadnik - Węgrów
Paweł B
2/5

Baba z obsługi jeździ samochodem przed samymi wejściami na salę weselną o mało nie potrącając dzieci. Komuś się tam we łbie poprzewracało. Chodnik obok sali powinien być zablokowany na czas imprezy.
A tak to nawet dobre miejsce, duży parking, plac zabaw, stoły pod daszkiem. Pokoje mają tylko 3 i to bez łazienek. Sałatki do dań to totalna tragedia, gorszych nie jadłem.

Sala Weselna Biesiadnik - Węgrów
Mateusz Marchela
5/5

Super miejsce polecam 😉

Sala Weselna Biesiadnik - Węgrów
Pawel Kodym
5/5

Piękne miejsce. Przepyszne jedzenie i oczywiście przemili właściciele. Obsługa barmana na weselu pełna profeska?

Sala Weselna Biesiadnik - Węgrów
fafa Ł (#1)
4/5

Fajne miejsce dużo rzeczy na powietrzu jakiś plac zabaw ognisko i duza wiata z grillem. Pozdrawiam barmana dobre drinki fajne ciasta. Jedynie na stole dużo dziwnych dan które malo kto zaczął ale główne smaczne. Jest gdzie tańczyć i jeść

Sala Weselna Biesiadnik - Węgrów
Sebekkw
4/5

Ładna sala. Dużo miejsca w ogrodzie. Jedzenie mogłoby być trochę smaczniejsze.

Sala Weselna Biesiadnik - Węgrów
Paweł Grązka
5/5

Idealne miejsce na Wesele , Bardzo miła obsługa .polecam!!!

Sala Weselna Biesiadnik - Węgrów
Joanna Dmowska
5/5

Byłam tam pierwszy raz na weselu. Słyszałam dużo dobrych i bardzo dobrych opinii. Nie zawiodłam się. Obsługa szybka i dyskretna, prawie nie byłoby ich widać gdyby nie stukające o podłogę wózki,ale to nie ich wina. Ogólne wrażenie bardzo dobre.

Sala Weselna Biesiadnik - Węgrów
Radoslaw „Radoslaw” Roszczyk
5/5

Polecam

Go up