Domowe Smaki - Pierogarnia Sosnowiec - Sosnowiec

Adres: Kościelna 52, 41-200 Sosnowiec, Polska.
Telefon: 511232545.

Specjalności: Pierogarnia, Bar, Restauracja z daniami na wynos, Kuchnia polska, Restauracja, Bar z zupami.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Odbiór na zewnątrz, Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Alkohol, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Katering, Miejsca siedzące, Toaleta, Toaleta unisex, Wi-Fi, Wi-Fi, Przytulne, Swobodna atmosfera, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Można przyjść z psem.
Opinie: Ta firma ma 185 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Domowe Smaki - Pierogarnia Sosnowiec

Domowe Smaki - Pierogarnia Sosnowiec to restauracja zlokalizowana przy Adresie: Kościelna 52, 41-200 Sosnowiec, Polska. Specjalizuje się w kuchni polskiej oraz oferuje dania na wynos, co sprawia, że jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących tradycyjnych, domowych smaków w szybki i wygodny sposób.

Oferuje również bar z zupami, co daje klientom możliwość spróbowania różnorodnych potraw. Jego specjalnością są oczywiście pierogi, które cieszą się popularnością wśród gości.

Jest to miejsce przyjazne dla rodzin, ponieważ oferuje menu dla dzieci oraz krzesełka do karmienia. Dodatkowo, posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, takie jak miejsca dla osób na wózkach oraz toaletę unisex.

Domowe Smaki - Pierogarnia Sosnowiec zapewnia również możliwość zamówienia na wynos oraz dostawę bez kontaktu, co w obecnych czasach jest ważnym atutem. Warto zaznaczyć, że firma posiada 185 recenzji na Google My Business, a jej średnia opinia wynosi 4.3/5, co świadczy o wysokiej jakości usług.

Jeśli szukasz miejsca o przytulnej atmosferze, swobodnej atmosferze oraz szerokim wyborem potraw kuchni polskiej, Domowe Smaki - Pierogarnia Sosnowiec jest idealnym miejscem dla Ciebie. Nie wahaj się i skontaktuj się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby doświadczyć prawdziwych domowych smaków w wygodny sposób

Recenzje dla Domowe Smaki - Pierogarnia Sosnowiec

Domowe Smaki - Pierogarnia Sosnowiec - Sosnowiec
TOP MARKO
1/5

Przeciętne jedzenie w ponadprzeciętnej cenie, zaprawione arogancją. Czytając odpowiedzi na opinie klientów chciałem sprawdzić stan faktyczny. Faktycznie są miejsca w Sosnowcu, gdzie można lepiej zjeść i nie narażać się na krytykę właścicieli. Skok z wysokości ego do rzeczywistości mógłby właścicielkę zaboleć.

Domowe Smaki - Pierogarnia Sosnowiec - Sosnowiec
leju666
2/5

Jedzenie jest zjadliwe, ale za drogie jak na to co sobą prezentuje. Plasterek ogórka kiszonego do placka po węgiersku za 32 zł nie robi szału. Obsługa również nie proponuje dodatków w postaci surówek. Lokal jest zwyczajnie brudny, stoły i krzesła się kleją a światlo jest zapalane kiedy pojawią się klienci, przez co nie wiadomo czy w ogóle jest czynne. W lokalu unosi sie duszny zapach jakby nie bylo sprawnej wentylacji. Klientów mało, co mnie już nie dziwi. Nie polecam.

Domowe Smaki - Pierogarnia Sosnowiec - Sosnowiec
Dagmara Lanica
5/5

Jestem tutaj przynajmniej kilka razy w tygodniu i jedzenie zawsze świeże i pyszne, Panie bardzo miłe i zawsze uśmiechnięte oraz pozytywnie nastawione do ludzi. Szczerze mogę to miejsce polecić z czystym sumieniem ☺️

Domowe Smaki - Pierogarnia Sosnowiec - Sosnowiec
Tomasz Książek
5/5

Jedzenie naprawdę smaczne, cenowo i jakościowo dam 5 gwiazdek, obsługa świetna, siwtny domowy klimat, lokal warty polecenia

Domowe Smaki - Pierogarnia Sosnowiec - Sosnowiec
Jaro
4/5

Dobra, domowa kuchnia jak u babci, zamówiliśmy kopytka z gulaszem, gołąbki, botwinkę oraz barszczyk w kubeczku. Wszystko bardzo smaczne, gorące, dobrze doprawione. Barszczyk wymiata, taki dobry ze mógłbym codziennie na 1 kubeczek przychodzić 🙂 ceny w porządku, jedyny minus stąd odbjęta gwiazka - za talerze i sztućce które były plastikowe. Polecam jak ktoś ma ochotę na domowe jedzenie idealne miejsce.

Domowe Smaki - Pierogarnia Sosnowiec - Sosnowiec
Michał M.
4/5

Mały lokal z niewielkim wyborem, ale to plus. Niestety pierogi, a próbowałem 4 smaki, tylko średnie. Najgorsze ruskie, całkiem smaczne ze szpinakiem. Kapusta i pieczarki średnie, soczewica też bez szaleństwa. 8 sztuk pierogów za 11 złotych, ale porcja do najedzenia to 12 szt. za 16.50zł.

Domowe Smaki - Pierogarnia Sosnowiec - Sosnowiec
Paweł Zając
3/5

Jedzenie dobre, nie najgorsze, nie wybitne, po prostu dobre. Szczególnie pierogi naprawdę niezłe, smaczne. Gorzej wypada niestety obsługa klienta. Naprawdę słabo wygląda sytuacja, w której Pani przyjmująca zamówienia odmawia przyjęcia zamówienia, ponieważ ma kilka już przyjętych zamówień i odsyła 3-4 by sobie poczekały, to za 15 minut będą mogły złożyć zamówienie. Pomijając sam komunikat, ponieważ to trochę absurd, to sposób przekazania nie należy do najmilszych. Ewidentnie brakuje organizacji pracy, być może dodatkowej osoby do pracy i już na pewno szkolenia z obsługi klienta, bo to czego dzisiaj doświadczyło kilku klientów obok mnie można już nazwać opryskliwością.

Domowe Smaki - Pierogarnia Sosnowiec - Sosnowiec
Marlena Żurawicz
5/5

Żurek sycący i smaczny. Polecam też rosołek - prawdziwy i pyszny

Go up