Restauracja Warszawska - Sosnowiec

Adres: Warszawska 18, 41-200 Sosnowiec, Polska.
Telefon: 322667094.

Specjalności: Restauracja, Sala bankietowa, Pub, Catering, Konsultant ds. żywności i napojów, Restauracja europejska (kuchnia nowoczesna), Obsługa ślubów.
Inne ważne informacje: Ogródek, Odbiór na zewnątrz, Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Dobre drinki, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Bar sałatkowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, To miejsce oferuje dania wegańskie, W ofercie dania wegetariańskie, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Wi-Fi, Wi-Fi, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Przyjazne dla osób LGBTQ+, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 839 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Restauracja Warszawska

Restauracja Warszawska znajduje się pod adresem Warszawska 18, 41-200 Sosnowiec, Polska. Jest to wielofunkcyjne miejsce, oferujące restaurację, salę bankietową, pub, catering oraz konsultanta ds. żywności i napojów. Specjalizuje się w kuchni europejskiej, zwłaszcza w nowoczesnych daniach. Dodatkowo, oferuje obsługę podczas ślubów.

Restauracja Warszawska zapewnia wiele udogodnień, takich jak ogródek, możliwość odbioru na zewnątrz, dostawa bez kontaktu, dostawa, obsługa na miejscu oraz na wynos. Posiada również dobre drinki, miejsca dla osób na wózkach, parking, toaletę oraz wejście dostępne dla osób na wózkach. W ofercie znajdują się alkohole, w tym wysokoprocentowe, bar sałatkowy, jedzenie późnym wieczorem, kawa, koktajle, małe porcje, piwo, dania wegańskie i wegetariańskie, wina, śniadania, obiady, kolacje, desery oraz wiele innych.

Opinie na temat Restauracji Warszawskiej są bardzo pozytywne, firma posiada aż 839 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.5/5.

Dla osób poszukujących miejsca na rodzinny obiad, romantyczną kolację, czy organizujących przyjęcie okolicznościowe, Restauracja Warszawska jest doskonałym wyborem. Z uwagi na bogatą ofertę kulinarną, dogodną lokalizację oraz przyjazną atmosferę, warto skontaktować się z nimi poprzez ich stronę internetową dla rezerwacji lub dodatkowych informacji.

Recenzje dla Restauracja Warszawska

Restauracja Warszawska - Sosnowiec
Monika „Nina” K
5/5

W dniu dzisiejszym odwiedziliśmy restauracje. Klimatyczny wystrój. Urzekła mnie zalewajka Zagłębiowska, którą miałam okazję jeść pierwszy raz w życiu. Danie szefa kuchni bardzo ładnie podane a mięso z kaczki zdecydowanie zostanie moim faworytem na dłuższy czas. Gorąco polecamy, na pewno tu kiedyś wrócimy.

Restauracja Warszawska - Sosnowiec
Lukasz Cz
3/5

Bardzo miła obsługa i obłędny klimat. Jeśli chodzi o jedzenie to nie wszystko przypadło do gustu. Udko z kaczki pyszne , mięso odchodzące od kości. Makaron z borowikami trochę mdły. Najsłabsza pozycja to flaczki. Flaczki bez flaczków w wewnątrz. Same malutkie kawałki mięsa. Ani jednego flaka. Smakowo kwestia gustu. Ale brak flaków we flakach nie do zrozumienia.

Restauracja Warszawska - Sosnowiec
Iwona K
4/5

Hmmmm......Restauracja w samym oku Sosnowca. Kiepsko z parkingiem jak to niemal w każdym centrum miasta Posiłki bardzo dobre ale smak nie jest na 5 gwiazdek jak dla mnie. Pięknie podane. Zastawa zasługuje na miano jednej z najpiękniejszych. Lokal kapitalny z niepowtarzalną atmosferą. Wystrój odkrytych nie otynkowanych cegieł na ścianach, nie sprawia wrażenia zimnego pomieszczenia jak to zazwyczaj bywa. Ba..... jest wręcz przytulnie. Obsługa grzeczna i sympatyczna. Piękna kelnerka na klatę przyjmowała moje specyficzne poczucie humoru Bankowo to nie byla moja ostatnia wizyta w tej uroczej restauracji.

Restauracja Warszawska - Sosnowiec
Katarzyna Fiderkiewicz
5/5

Bardzo udana impreza urodzinowa
Oddzielna klimatyczna sala, pyszne jedzenie ( urodzinowy tort genialny), doskonała obsługa. To wszystko sprawiło że goście niechętnie opuszczali imprezę
Ogólnie impreza na najwyższym poziomie
Dziękuję

Restauracja Warszawska - Sosnowiec
Maciej Borski
5/5

Polecam tę restaurację z pełnym przekonaniem. Byłem tu już wielokrotnie przy różnych okazjach. Nigdy się nie rozczarowałem. Wszystkie zamówione przeze mnie dania były świeże i przepyszne. Obsługa bardzo profesjonalna. Wnętrza klimatyczne, wszystkie sale są klimatyzowane. Nie jest to tania restauracja, ale za taką jakość warto zapłacić troszkę więcej.

Restauracja Warszawska - Sosnowiec
Anna Kumor
5/5

Jedzenie przepyszne, wielkość porcji powala. Obsługa bardzo miła.

Restauracja Warszawska - Sosnowiec
Piotr Zawadzki
2/5

Słabooo! Obsługa fatalna, na przystawkę czekaliśmy 45 minut, jakość potraw średnia, stek trochę jak guma. Pan kelner przy przygotowaniu stolika dla kolejnych gości zostawia nakrycia po poprzednich gościach, sprawdza tylko czy są czyste czy nie używali np kieliszki czy łyżki. DNO !!! Dekoracje ze stolików w postaci płatków kwiatów jak spadły na ziemię też są z powrotem rzucane na stolik. Byłem wcześniej ponad rok temu i to był inny poziom jeśli chodzi o obsługę i jakość dań. Teraz odradzam

Restauracja Warszawska - Sosnowiec
Jacek Cz
5/5

Bardzo dobra obsługa,fajny klimat a przede wszystkim dania wychodzące z kuchni.Naprawdę rzadko spotyka się tak perfekcyjne dania.Począwszy od ' czekadełek' poprzez carpaccio,rosoł,policzki,schab z grilla ,wszystko było wyśmienite do tego napoje i wino w odpowiedniej temperaturze. POLECAM !!! Naprawdę warto.

Go up