Dhaka Kebab - Wysokie Mazowieckie

Adres: Ludowa 40, 18-200 Wysokie Mazowieckie, Polska.
Telefon: 503448272.
Strona internetowa: dhakakebab.pl.
Specjalności: Kebab, Fast food, Restauracja.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 539 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Dhaka Kebab

Dhaka Kebab to popularna restauracja specjalizująca się w kebabie i fast foodzie, znajdująca się pod adresem Ludowa 40, 18-200 Wysokie Mazowieckie, Polska. Można skontaktować się z nimi dzwoniąc pod numer 503448272. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dhakakebab.pl.

Restauracja Dhaka Kebab słynie z świeżo przygotowywanych kebabów oraz szerokiej gamy dań fast foodowych. Ich specjalnością są Kebab, Fast food oraz Restauracja. Dodatkowo, restauracja oferuje dostawę, możliwość zamówienia na wynos oraz konsumpcji na miejscu. Goście mogą cieszyć się jedzeniem do późnych godzin wieczornych, a także zamówić śniadanie, obiad czy kolację. Lokal zapewnia toaletę, swobodną atmosferę i przyjmuje rezerwacje. Płatności można dokonać kartami debetowymi, kredytowymi oraz usługami płatności mobilnych NFC.

Firma Dhaka Kebab zbiera pozytywne opinie, zyskując aż 539 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 3.9/5, co świadczy o zadowoleniu klientów z oferowanych dań i obsługi.

Dla osób poszukujących pysznego i szybkiego posiłku, Dhaka Kebab to doskonałe miejsce. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, oferuje różnorodne dania oraz przyjazną atmosferę. Zalecamy kontaktowanie się z nimi poprzez stronę internetową, aby skorzystać z ich usług i delektować się smakiem ich specjałów.

Recenzje dla Dhaka Kebab

Dhaka Kebab - Wysokie Mazowieckie
Mariusz Maksy
1/5

Odwiedziłem was po dłuższym czasie, bo myślałem że coś się zmieniło. A tu jak było obskurnie to dalej tak jest i w dodatku brud stoliki się lepią. A o samych doznaniach po zjedzeniu nie wspomnę, rębak z d...py murowany.

Dhaka Kebab - Wysokie Mazowieckie
Monika Minusik
3/5

Obsługa ok nawet przyrządzał pan jedzenie w rękawiczkach porcja duża tylko lokal brud lepiące stoliki porażka przydała by im się pani żeby to posprzątała bo inaczej będzie kiepsko bo nawet nie chce się tam wejść a o jedzeniu w lokalu zapomnij lepiej na dworze lub w samochodzie

Dhaka Kebab - Wysokie Mazowieckie
Marcin Gołaszewski
4/5

Wszystko w porządku, jedzenie smaczne.

Dhaka Kebab - Wysokie Mazowieckie
York Old
1/5

Turki nie kumate, jak przechodzę obok zawsze mam wrażenie że koty które są obok lokalu są przerabiane na mięso do kebabów. Do tego szyby są prawie tak tłuste jak ugniatane stopami brudne fryty. Nie polecam przychodzić ze swoimi czworonożnymi towarzyszami bo grozi przerobieniem na mięso

Dhaka Kebab - Wysokie Mazowieckie
Eluwina Eluwina
4/5

Jedzenie smaczne mięso smaczne sałatka też dobra.Ale bardzo brudno lepiące stoliki jak jeść to tylko na dworzu

Dhaka Kebab - Wysokie Mazowieckie
Marcin Krakówka
1/5

Szybka jednorazowa wizyta przed impreza. Okropne miejsce, brudno i ohydnie w srodku, klejace stoly, wszystko podniszczone. W lazience niedzialajace swiatlo i brak papieru. Jedzenie za tluste. Nie da sie jesc
Pity bo co chwile wyplywa sos, a o chusteczki trzeba prosic obsluge. W tym powietrzu, panujacej dusznosci ze smrodem kebaba nie da sie siedziec, miejsce w ogole niewietrzone bez klimatyzacji. Lokal to jakies nieporozumienie, warunki jak dla najwiekszego plebsu.

Dhaka Kebab - Wysokie Mazowieckie
Ela Dobrzycka
5/5

Spoko lokal odwiedzony w trasie. Dużo stolików, wystrój jak w tego typu miejscach. Mięso smaczne, czas realizacji dość długi, ale spory ruch. Porcje duże, wszystko świeżo wygląda i dobrze smakuje.

Dhaka Kebab - Wysokie Mazowieckie
Tomasz Fiutek
5/5

Jedzenie super, obsługa nie zapomina niczego, jest super

Go up