Deren kebab - Łaziska Górne

Adres: Wyrska 6, 43-170 Łaziska Górne, Polska.
Telefon: 531011092.
Strona internetowa: derenkebab.pl.
Specjalności: Kebab.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Odbiór na zewnątrz, Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Obsługa zmotoryzowanych, Na wynos, Na miejscu, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 224 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Deren kebab

Recenzje dla Deren kebab

Deren kebab - Łaziska Górne
Kamil
2/5

W tej cenie to najtańsza kula mocy kupna, frytki z paki i sosy kupne. Nic ciekawego po co wróciłbym drugi raz. Najprostsze składniki z hurtowni, nie wiem czym się ludzie tak zachwycają. W dodatku zapomnieli dodać surowek do mojego zamówienia, więc stracili na pewno jedną gwiazdkę, druga sprawa, mięso miało byś mieszane, dostałem samą wolowinska kulę mocy. Jeśli ktoś mówi, że najlepszy w promieniu 20 km, to niech skoczy do któregoś z lokali kebab u pajdy, się przekona, że deren przy tamtym to zwykła buda. Jeszcze gdyby to było tanie to mógłbym się żywić, ale 27 złotych za małego kebaba z hurtowni to lekki żart. Do zapomnienia. Odpowiadając na komentarz lokalu, proszę o zmianę w menu, według którego wasz kebab z frytkami jest też z sałatką.

Deren kebab - Łaziska Górne
Damian
5/5

Absolutny kebabowy majstersztyk! Najjaśniejszy punkt powiatu mikołowskiego. Jeśli macie ochotę na dobrego kebaba to w tym miejscu go znajdziecie. Nic co jest oferowane aktualnie w mikolowie i okolicach do Pięt nie dorasta temu lokalowi. Idealna proporcja mięsa, sosu, frytek i sałatek. Jedliśmy MAŁEGO lahmacuna, porcja ogromna. Brawa dla właściciela. Zdecydowanie polecam

Deren kebab - Łaziska Górne
Magdalena Mazurek-Gałuszka
5/5

Weszliśmy "na spróbowanie", wrócilismy ponownie i wrócimy jeszcze nie raz!
Zamówiliśmy do tej pory 3 rodzaje : mięsny, wegetariański i falafel. Każde z nas zgodnie twierdzi, że kebaby są duże i pyszne! Na plus ilość sałatek-nie pożałowano ich-a są świeże i smakują jak domowe! Solidna porcja frytek w kebabie wegetariańskim. Z przyjemnością patrzyło się jak właściciel z pasją przygotowuje nasze zamówienie, a czas oczekiwania umilił opowiadając o swojej pracy i planach dotyczących kuchni tureckiej. Za każdym razem jesteśmy obsłużeni z uśmiechem i życzliwością. 10/10

Deren kebab - Łaziska Górne
Marzena Kurczyk-Mazur
5/5

Jedliśmy w wielu miejscach kebaby ?ale to miejsce przebija wszystkich, miły właściciel i pracownicy?zawsze uśmiechnięci i mili do ludzi. Kebaby są jak dla nas bardzo dobre mięso i sałatki oraz sosy zawsze świerze, czasami zdarza się że nie damy rady zjeść wszystkiego ?tak jak dzisiaj bo poszłam na całość ?wziełam sobie dużą bułke i się poddałam? to będę miała na drugi dzień i napewno bedzie tak samo pyszny jak teraz. Polecam osobą które uwielbiają zjeść dobrze. Dzisiaj kupiliśmy 24.07.23 "LAHMACUN" i chciałabym dodać opinie i zdjęcia jak wyglada "LAHMACUN" tego to już ciężko miałam zjeść z rodzinką a smaczy tak, że chciało by się go zjeść do końca ale żołądek odmawia posłuszeństwa. POLECAMY WSZYSTKIM SMAKOSZOM ?

Deren kebab - Łaziska Górne
Piotr Surpeta
5/5

Cóż mogę napisać. Z pozoru zwykły kebab jakich wiele, niczym się nie wyróżniający na tle konkurencji. Jednak pozory mylą. Faktycznie najlepszy kebab jaki jadłem w promieniu 20km.

Jedzenie:

Kurczak świeży i perfekcyjnie doprawiony, ewidentnie wysokiej jakości;
Wołowo-baranie to również smakowy majstersztyk. Aromat baraniny jest wyraźny, mięso podawane jest na lekko chrupiąco, co bardzo pozytywnie wpływa na cały odbiór;
Warzywa świeże i wysokiej jakości, co bez problemu wychwycimy już przy pierwszym kęsie;
Pieczywo (wziąłem w bułce) rewelacyjne.
Sosy również nie pozostawiały wątpliwości.

Obsługa:

Właściciel to człowiek bardzo otwarty, przemiły i uśmiechnięty. Z przyjemnością opowiadał o swojej pracy jak i o poszczególnych elementach posiłku, które podawał. Do takiej obsługi aż chce się wracać.

Dziś byłem po raz pierwszy, jednak wiem, że to tu właśnie będę wracał, gdy będę miał ochotę na naprawdę smacznego kebsa.

Dla mnie 10/10

Deren kebab - Łaziska Górne
Dawid Mieszko
2/5

Co do jedzenia zamówiłem kubek z mięsem i zauważyłem że mięso które już jakiś czas leżało było spalone i zostało wymieszane z tym które zostało skrojone. Właściciel twierdzi że dba o klientów i że ma wysokiej jakości tylko szkoda że mnie brzuch bolał przez cały dzień. Za taką cenę oczekuje się kebaba na poziomie. Sorry ale to już nie wrócę. Minusem jest również brak muzyki brak Tureckiej herbaty.

Deren kebab - Łaziska Górne
Milena Kaplyta
2/5

Jedzenie w tej kebabowni nie smakuje mi tak bardzo obsługa jest całkiem spoko raz w kebabie znalazłam 4 włosy pod żąd MASAKRA NIE POLECAM

Deren kebab - Łaziska Górne
Andrzej Piwowarski
5/5

Według mnie najlepszy kebab w okolicy. Mięso dobrej jakości , fajne sosy. Właściciel bardzo miły i nie żałuje mięsa. Uważam że otwarte w okolicy kebaby gdzie pracują Hindusi mogą się schować ze swoją kulturą , mięsem i słodkimi sosami. Choć lokal nie wygląda z zewnątrz to naprawdę warto !

Panie właścicielu tylko Cash ?

Go up