BD King Kebab Fordon Igrzyskowa - Bydgoszcz

Adres: Igrzyskowa 1A, 85-796 Bydgoszcz, Polska.
Telefon: 791341119.

Specjalności: Kebab.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Jedzenie późnym wieczorem, Obiad, Kolacja, Swobodna atmosfera, Możliwa rezerwacja.
Opinie: Ta firma ma 93 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja BD King Kebab Fordon Igrzyskowa

BD King Kebab Fordon Igrzyskowa znajduje się pod adresem Igrzyskowa 1A, 85-796 Bydgoszcz, Polska. Jest to restauracja specjalizująca się w Kebab. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 791341119.

Oprócz specjalności w kebabie, restauracja oferuje także dostawę, możliwość zamówienia na wynos oraz spożycia posiłku na miejscu. Jest otwarta do późnych godzin wieczornych, co sprawia, że jest idealnym miejscem na obiad lub kolację. Atmosfera jest swobodna, a istnieje możliwość dokonania rezerwacji.

Według opinii na Google My Business, firma ma aż 93 recenzje, a średnia ocena wynosi 4.1/5. To świadczy o wysokiej jakości obsługi i smaku jedzenia oferowanego przez BD King Kebab Fordon Igrzyskowa.

Dla osób poszukujących smacznego kebaba w przyjaznej atmosferze, ta restauracja jest idealnym wyborem. Znajduje się w dogodnej lokalizacji w Bydgoszczy, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla mieszkańców i turystów. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej restauracji, aby dowiedzieć się więcej o menu i złożyć rezerwację. Kontaktując się z nimi, można mieć pewność, że doświadczy się wyjątkowego smaku kebaba oraz przyjemnej obsługi.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej BD King Kebab Fordon Igrzyskowa i skorzystania z ich usług! Połącz się z nimi, aby cieszyć się wybornymi potrawami w przyjemnej atmosferze!

Recenzje dla BD King Kebab Fordon Igrzyskowa

BD King Kebab Fordon Igrzyskowa - Bydgoszcz
_Kejti _
3/5

Długi czas oczekiwania więcej mięsa niż sosu strasznie suchy oraz ludzie sobie wchodzą tak po prostu bez kupowania czegokolwiek i są głośno

BD King Kebab Fordon Igrzyskowa - Bydgoszcz
DUDUS
5/5

Bardzo dobry kebab, każdy student nie pogardzi, tanio i smacznie w szczególności po kilku piwkach, chłop z obsługi spoko może nie pojemaju zbytnio, ale da się z nim dogadać, wygląd lokalu średnio mnie obchodzi bo i tak biorę na wynos, również nie siedzę tam żeby nie mieć na sobie zapachu kebsa, jedyny duży minus to brak płatności kartą, na resztę rzeczy nie ma co narzekać to nie jest restauracja w centrum Paryża tylko kebs, który ma smakować i nie powodować 2 dniowego rozwolnienia.

BD King Kebab Fordon Igrzyskowa - Bydgoszcz
Jonasz Kacperski
3/5

Pita lekko spalona, zamówienie niestety źle zrozumiane, smak nie powala ale jest zjadliwe. Na minus jeszcze brak płatności kartą.

BD King Kebab Fordon Igrzyskowa - Bydgoszcz
Wicia Wierzch
5/5

Nie za często, ale czasem mam smaka na kebsa z bd king i lubie to, ze jest całkiem spory. Poza tym nigdy nie czekalem zbyt dlugo na realizację. W tej kwocie ilosc kcal trudna do pobicia. O jakości nie wspominam, bo w kebabie nie o to chodzi 🙂 Na plus obsługa, Panowie zza granicy nigdy nie maja nosa na kwintę, jak to maja czesto w zwyczaju, polskie kebabowe księżniczki 🙂

BD King Kebab Fordon Igrzyskowa - Bydgoszcz
Genowefa
1/5

brudno śmierdzi jak się wchodzi. ciekawe czy sanepid tego nie widzi jak się wchodzi to śmierdzi, po tym ich kebabie miałem rewolucje , jedzenie stare nie szło tego zjeść wyrzuciłem do śmieci
obsługa w brudnych fartuchach nie pranych miesiącami

BD King Kebab Fordon Igrzyskowa - Bydgoszcz
Paulina Rumińska
5/5

Polecam, można się najeść za niewielkie pieniądze. Jakość okej, składnik świeże. Obsługa bardzo miła.

BD King Kebab Fordon Igrzyskowa - Bydgoszcz
Venic PL
4/5

Smaczny kebab, stosunkowo świeży, smaczny sos, krotki czas oczekiwania.

BD King Kebab Fordon Igrzyskowa - Bydgoszcz
Szymon „aufy” Zdanowicz
1/5

Jako pierwszy klient dostaniesz mięso zmieszane 50/50 z mięsem z wczoraj które zostało. Możliwość poważnego zatrucia.

Brak płatności kartą..

Go up