ADANA KEBAB & PIZZA - Gryfice

Adres: Księdza Stanisława Ruta 95, 72-300 Gryfice, Polska.
Telefon: 882191483.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Fast food.
Inne ważne informacje: Ogródek, Odbiór na zewnątrz, Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Szybka obsługa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Szybka przekąska, Obiad, Kolacja, Miejsca siedzące, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Płatność tylko gotówką, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 424 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja ADANA KEBAB & PIZZA

ADANA KEBAB & PIZZA to popularne miejsce w Gryficach, zlokalizowane przy ulicy Księdza Stanisława Ruta 95. Specjalizuje się w fast food, oferując szeroki wybór dan. Można się tu delektować kebabem, pizzą i innymi przysmakami, idealnymi na szybkie i smaczne posiłki.

Restauracja posiada wiele udogodnień, które sprawiają, że jest przyjazna dla różnych grup klientów. Oferuje ogródek oraz możliwość odbioru na zewnątrz. Dostępna jest również dostawa bez kontaktu, a także możliwość skorzystania z dostawy i wynosu. W restauracji znajdują się miejsca siedzące, a także toaleta. Jest to miejsce odpowiednie dla rodzin, ponieważ posiada menu dla dzieci.

ADANA KEBAB & PIZZA cieszy się dobrą reputacją wśród klientów, co potwierdzają 424 recenzje na Google My Business. Średnia ocena wynosi 3.9/5, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez restaurację.

Dla osób z ograniczoną mobilnością, restauracja jest dostępna, ponieważ posiada wejście i parking dla osób na wózkach, a także toaletę dostosowaną. Atmosfera w lokalu jest swobodna, co sprawia, że jest to idealne miejsce na obiad, kolację czy nawet szybką przekąskę.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można zjeść smaczne dania w przyjaznej atmosferze, ADANA KEBAB & PIZZA to doskonały wybór. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej na Facebooku lub skontaktowania się pod numerem telefonu 882191483 w celu złożenia zamówienia lub uzyskania dodatkowych informacji.

Zapraszamy do odwiedzenia ADANA KEBAB & PIZZA, gdzie czeka na Ciebie pyszne jedzenie i przyjemna atmosfera

Recenzje dla ADANA KEBAB & PIZZA

ADANA KEBAB & PIZZA - Gryfice
Adam Witkiewicz
1/5

Kiedyś było na 5 gwiazdek, smaczne mięso, szybka obsługa. Aktualnie nie wiem co się stało, ale jest kiepsko. Na zamówione kebaby z dowozem trzeba było... trochę poczekać, ale nie w tym rzecz, w jednej bułce znajdował się długi włos. Nie na wierzchu, ale w środku kebaba, kiedy zdążyłem zjeść już trochę. Sam smak również się pogorszył, od tamtego zamówienia przestałem zamawiać tam cokolwiek i raczej się to nie zmieni.

ADANA KEBAB & PIZZA - Gryfice
Paulina Zielinska
1/5

Nie polecam. Zamówione jedzenie było zimne suche że, się jeść nie dało. Jak dzieci uwielbiają pizzę tak tym razem prosily żeby więcej tego nie zamawiać. A szkoda bo kiedyś najlepsi w mieście.?‍♀️

ADANA KEBAB & PIZZA - Gryfice
Krzyś Panicz (Rusek)
1/5

Najgorsza kebabownia w Gryficach jaka może być choć kiedyś mieli dobre jedzonko. Lokal wygląda jak wygląda ale w środku panuje bardzo nieprzyjemny zapach starego oleju a jedzenie to woła o pomstę do nieba. Jest po prostu wstrętne i nie świeże. Omijajcie Adana szerokim łukiem

ADANA KEBAB & PIZZA - Gryfice
BD M A L I N A
5/5

Kebab się poprawił i jako jedyny w Gryficach ma to coś w sobie i nie ma słodkich sosów jak u turasów, ode mnie macie 5 gwiazdek i oby jak najdłużej ten poziom się utrzymał ?♥️

ADANA KEBAB & PIZZA - Gryfice
Ktoś Tam
1/5

okropny rollo kebab, mięso bardzo średnie, warzywa w smaku nie świeże, kiedyś było lepsze

ADANA KEBAB & PIZZA - Gryfice
Ok Pok
1/5

Nie polecam, mięso w kebabie SUROWE. Pani która przyjmuje zamówienie niedouczona nie umie przyjąć prostego zamówienia (przywiezione 3 kebaby po ponad godzinie a czwartego o którym zapomniano przywieźli po 4 godzinach jak zamykali lokal)
Po upomnieniu sie o 4 kebaba pani z wielce fochem i problem bez słowa przepraszam (bo to jej wina) powiedziała że kebaba będzie dowieziony (no i był ale po 4 godzinach) teraz sie mszczą za negatywna opinie. Pytałam przez telefon ile będzie za 3 kebaby dostawa (4 km od gryfic) powiedziała że darmowa po czym powiedziała że 30 zł.
Klienta stracili. Będę każdego ostrzegać przed jedzeniem w tym lokalu. NIE POLECAM.

ADANA KEBAB & PIZZA - Gryfice
Papi Loko
1/5

Nie polecam może kiedyś było dobre ale teraz bardzo niejadalne . Napewno nigdy nie wrócę do tego miejsca .

ADANA KEBAB & PIZZA - Gryfice
DJ Raphael Man
5/5

Bardzo miła obsługa. Jedzenie bardzo dobre . Fajny wystrój prosty ale na swój urok . Gorąco Polecam !!!!

Go up