Żarnów - "Szwedzka Góra" (Mierzińska Góra) - Żarnów

Adres: Wolności 2, 26-330 Żarnów, Polska.

Strona internetowa: google.pl.
Specjalności: Atrakcja turystyczna.
Opinie: Ta firma ma więcej niż 136 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Żarnów - "Szwedzka Góra" (Mierzińska Góra)

Żarnów -

Zakładając, że użytkownik jest zainteresowany poniższym tekstem w języku polskim, oto rekomendacja dotycząca miejsca o adresie Wolności 2, 26-330 Żarnów, Polska.

Ten obiekt jest atrakcją turystyczną i ma swoją siedzibę w Żarnowie. Znajduje się on pod adresem Wolności 2, co oznacza, że jest łatwo dostępny dla odwiedzających. Jeśli szukasz ciekawego miejsca do zwiedzania, na pewno warto to miejsce wziąć pod uwagę.

Strona internetowa tego miejsca to google.pl. Możesz tam znaleźć więcej informacji na temat tej atrakcji turystycznej. Z pewnością warto zerknąć na tę stronę, aby dowiedzieć się więcej na temat jej atrakcji i godzin otwarcia.

Firma ta ma również wiele recenzji na Google My Business, a dokładnie 136. To naprawdę duża liczba, co świadczy o popularności tego miejsca. Średnia ocen to 4.2 na 5, co jest bardzo dobrym wynikiem. Oznacza to, że większość osób, które odwiedziły to miejsce, była z niego zadowolona.

Jeśli jesteś zainteresowany odwiedzeniem tego miejsca, zdecydowanie warto skontaktować się z nimi za pośrednictwem ich strony internetowej. Możesz znaleźć tam informacje kontaktowe, takie jak numer telefonu czy adres e-mail. Skontaktowanie się z nimi pozwoli ci uzyskać więcej informacji na temat ich atrakcji i zadać ewentualne pytania.

Podsumowując, miejsce o adresie Wolności 2, 26-330 Żarnów, Polska, jest interesującą atrakcją turystyczną, którą warto odwiedzić. Ma wiele pozytywnych recenzji i wysoką średnią ocenę. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nimi za pośrednictwem ich strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować swoją wizytę.

Recenzje dla Żarnów - "Szwedzka Góra" (Mierzińska Góra)

Żarnów -
Ka Fa
3/5

Miejsce po byłym już Grodzisku ( zniszczenia dopełniły wydobycie żwiru, potem budowa drogi. Dziś została górka z pomnikiem i kilka tablic o historii powiatu i klęsce polskich wojsk w bitwie że Szwedami. Otoczenie masakrycznie niezadbane. Niby przy samej drodze, prawie w centrum Żarnowa a śmieci sprzątnąć nie ma komu. Smutne.(aktualizacja z 17.10.21- śmieci sprzątnięte :).

Żarnów -
Marcin M.
4/5

Ciekawe miejsce, dobre na krótki spacer. Nieco zaniedbane, ale to też wina zwiedzających, że nie potrafią zabrać ze sobą śmieci. Ciekawa historia. Ładne widoki. I ta intrygująca koza ????. Czy to stały bywalec tego miejsca? A może pełni rolę kosiarki, bo fakt, że w niektórych miejscach trawa bardzo okazała ????

Żarnów -
Rafal Puzio
4/5

Żarnów - "Szwedzka Góra", Grodzisko stożkowate XIw.

Żarnów -
katarzyna „Koza” kozieja
5/5

Ciekawe miejsce. Przy trasie z miejscem na zjedzenie posiłku.

Żarnów -
Justyna Kędzierska
4/5

Zatrzymaliśmy się tutaj całkiem przypadkowo, żeby napić się herbaty, bo zadaszony stolik był widoczny już z drogi. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że jest to miejsce historyczne. Uwielbiam takie niespodzianki i od razu ruszyłam na zwiedzanie. Okazało się, że na szczycie niewielkiej górki znajduje się pomnik z piaskowca wzniesiony prawie 100 lat temu by uczcić bojowników walczących o wolność. Generalnie cała powierzchnia była kiedyś grodziskiem, z drewnianym zamkiem i fosą. Dziś poza Górą nie ma po nim śladu. W bliskiej odległości znajduje się piękny, zabytkowy kościół pw. św. Mikołaja. Zacho

Żarnów -
Adrian B
5/5

Oj miało się wypadki na sankach z niej fajne miejsce Żarnów na klimat

Żarnów -
Luiza Jaworowska
3/5

W malej miejscowosci a taka ciekawostka. Sam plac ma potencjal. Duzo miejsca na odpoczynek moze nawet nocleg. Przy samej drodze.

Żarnów -
BlackMoto
4/5

Kopiec nie jest wysoki ale całkiem fajnie widać z niego okoliczne pola i łąki patrząc w kierunku na wschód.

Go up