Zapiekanki Sandomierskie - Sandomierz

Adres: Opatowska 1, 27-600 Sandomierz, Polska.
Telefon: 156499550.
Strona internetowa: zapiekankisandomierskie.pl.
Specjalności: Restauracja, Sklep firmowy.
Inne ważne informacje: Ogródek, Odbiór na zewnątrz, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Pętla indukcyjna, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Kawa, Kolacja, Miejsca siedzące, Toaleta, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 595 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Zapiekanki Sandomierskie

Zapiekanki Sandomierskie to popularna restauracja i sklep firmowy, specjalizujący się w pysznych zapiekankach w mieście Sandomierz, Polska. Znajduje się pod adresem: Adres: Opatowska 1, 27-600 Sandomierz, Polska.

Restauracja oferuje różnorodne dania, a ich zapiekanki są szczególnie znane i cenione przez lokalną społeczność. Można je zjeść na miejscu, na wynos lub skorzystać z dostawy. Miejsce jest przyjazne dla osób na wózkach, z parkingiem i toaletą dostępną dla nich.

Warto odwiedzić ich stronę internetową: Strona internetowa: zapiekankisandomierskie.pl, aby zapoznać się z pełnym menu i złożyć zamówienie online.

Restauracja ma również ogródek, gdzie można miło spędzić czas przy dobrej kawie czy kolacji. Możliwa jest rezerwacja miejsc, płatność kartą kredytową i jest odpowiednie dla dzieci.

Ta firma ma 595 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.6/5. To świadczy o wysokiej jakości obsługi i smaku potraw, które oferuje Zapiekanki Sandomierskie.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można zjeść pyszną zapiekankę w Sandomierzu, koniecznie odwiedź Zapiekanki Sandomierskie. Ich szeroki wybór dań z pewnością zachwyci Twoje podniebienie. Nie czekaj dłużej, wejdź na ich stronę internetową i zamów już teraz

Recenzje dla Zapiekanki Sandomierskie

Zapiekanki Sandomierskie - Sandomierz
Wrona
4/5

Najlepsze zapiekanki w moim życiu, malutka gastronomia, a robi takie cuda. Nie wnikam w to jak są robione, są po prostu bardzo dobre. Jedyny minus to cena, jak za zapiekankę to dosyc sporo.. heh. Czas oczekiwania bardzo krótki, pomimo tego, że było sporo osób. Panie z obsługi sympatyczne. Klimacik najlepszy, denerwujące gołębie to jest jak wisienka na torcie, one zawsze są tam gdzie są dobre zapiekanki, to jest po prostu klimat który pamięta się za dzieciaka, siedzisz przy stoliku i po prostu zajadasz się zapiekanką, rzucając tylko okruchy gołębiom. Nie rozumiem ludzi, którzy narzekają. Do zobaczenia!

Zapiekanki Sandomierskie - Sandomierz
Mariola Margolcia
5/5

Jeśli nie jadłeś tu zapiekanek, to nie byłeś w Sandomierzu! One są najpyszniejsze na świecie! Zrezygnowaliśmy z obiadu następnego dnia pobytu by znowu na nie pójść, a sycą tak że można to zamienić. Cieplutkie, chrupiące, ciągnący ser, świeży drobny szczypiorek. Są po 16 i 19 zł. Sami spójrzcie na zdjęcie. Nie ogarniam kto je neguje...

Zapiekanki Sandomierskie - Sandomierz
Karol Sapryk
5/5

Bardzo pyszne zapiekanki. Miękkie w środku i chrupiące na zewnątrz. Cena na +, jedliśmy chrupiąca i miejską które polecamy były bardzo dobre.

Zapiekanki Sandomierskie - Sandomierz
#momentbiegania
5/5

Bardzo dobra i mega zapiekanka, warto było czekać na taką pysznośc ? dużo składników, szczypiorek robi robotę, zapiekanka gorąca i chrupka. Polecam w 200 proc jak jesteś w Sandomierzu to zapiekanka jest obowiązkiem.

Zapiekanki Sandomierskie - Sandomierz
Marcin Szczur
5/5

Najlepsze zapiekanki jakie jadłem w Polsce. Cena bardzo dobra jak na pędząca inflacje. Polecam 10/10
Mały minusik to to że są tylko do 21:00 bo na pewno chętni byli by dłużej w ciągu letnich nocy ale to nie zmienia faktu, że tem mały punkt gastronomiczny w Sandomierzu to obowiązkowy punkt dla każdego smakosza tego typu jedzenia.

Zapiekanki Sandomierskie - Sandomierz
Robert Ka
5/5

Pyszne zapiekanki, każdy musi spróbować chociaż raz. Trzeba jednak pilnować swojego zamówienia bo pomimo pagera dziewczyny się mylą.

Zapiekanki Sandomierskie - Sandomierz
Maks Miczek
4/5

Świetny lokal z pysznymi zapiekankami. Polecam odwiedzić każdemu i spróbować. Jedyna rzecz do jakiej można się przyczepić to długi czas oczekiwania przy dużej ilości ludzi. Sugerowałbym dostawienia drugiego piecyka, w tedy czas oczekiwania znacznie by się skrócił.

Zapiekanki Sandomierskie - Sandomierz
Paweł Kozłowski
5/5

Jedzenie bez uwag, świeże i smaczne. Ceny kosmos w dzisiejszych czasach na plus. Za 50 zł dwie osoby się najedzą i napiją. Wiadomo nie jest to restauracja więc klimat nie jest idealny.

Go up