Zamek w Kończycach Małych na Bagnie - Kończyce Małe

Adres: Staropolska 5, 43-410 Kończyce Małe, Polska.
Telefon: 324758091.

Specjalności: Zamek, Atrakcja turystyczna.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 1055 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Zamek w Kończycach Małych na Bagnie

Zamek w Kończycach Małych na Bagnie jest jedną z atrakcji turystycznych w Polsce, która z pewnością zasługuje na uwagę. Znajduje się pod adresem Staropolska 5, 43-410 Kończyce Małe, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 324758091.

Ten uroczy zamek oferuje nie tylko piękne widoki i bogatą historię, ale także specjalności kulinarne, które z pewnością zachwycą każdego gościa. Specjalnością tego miejsca są oczywiście zwiedzanie zamku oraz atrakcje turystyczne, które ożywiają historię tego miejsca.

Ponadto, Zamek w Kończycach Małych na Bagnie zapewnia dogodności dla wszystkich gości, w tym poprzez dostępny parking dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla nich. To sprawia, że jest to miejsce odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Opinie na temat tego miejsca są imponujące, firma zbiera aż 1055 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.4/5. To świadczy o wysokim poziomie usług i zadowoleniu odwiedzających.

Jeśli szukasz interesującego miejsca na spędzenie czasu w Polsce, Zamek w Kończycach Małych na Bagnie jest doskonałym wyborem. Znajdziesz tu nie tylko historię i kulturę, ale także wspaniałe doznania kulinarne oraz możliwość relaksu w otoczeniu pięknej przyrody.

W związku z powyższym, zdecydowanie polecamy kontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową. To idealny sposób na uzyskanie dodatkowych informacji i zarezerwowanie wizyty, która na pewno pozostawi niezapomniane wrażenia.

Recenzje dla Zamek w Kończycach Małych na Bagnie

Zamek w Kończycach Małych na Bagnie - Kończyce Małe
G M
3/5

Bardzo ładne miejsce,klimatyczne tylko mało wykorzystane, ma potencjał.

Zamek w Kończycach Małych na Bagnie - Kończyce Małe
Jaroslav Zielinski
4/5

Teren, jak ta taka mała miejscowość robi wrażenie. Klimat jest fajny. Są ławeczki, plac zabaw, ścieżki do chodzenia, trasy do Nordic walking ale niestety to tu to tam, bez większego trudu, znajdziemy śmieci.

Zamek w Kończycach Małych na Bagnie - Kończyce Małe
Marta A. D. Mańka
5/5

Klimatyczne miejsce, idealne na rodzinne spacery czy po prostu odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Wokół zamku są ścieżki, dzięki którym można spojrzeć na zabytkową zabudowę z różnych perspektyw. W zamku mieszczą się m. in. lokale gastronomiczne, w których można się posilić.

Zamek w Kończycach Małych na Bagnie - Kończyce Małe
Natalia Natalia
5/5

Mieszkam w Kończycach, więc w zameczku byłam nieraz i naprawdę, jak na tak małą wioskę jest to naprawdę sympatyczna atrakcja dla stałych bywalców jak i dla turystów - i tych młodszych i tych starszych 🙂 Okolica naprawdę śliczna, restauracja w porządku, smacznie - chociaż trochę drogo (szczerze, lepiej wspominam jej "starszą wersję", ale teraz nie ma tragedii). Salka, a w sumie to dwie salki na wesela i imprezy - super! Świetnie, że mamy taką na wsi! Polecam 🙂

Zamek w Kończycach Małych na Bagnie - Kończyce Małe
EDYTA ZAWIŁA
5/5

Bardzo ciekawa budowla, dwór obronny z zewnątrz, zamek zwany też " Cieszyńskim Wawelem".
Pierwotna obronną budowla, będąca zamkiem gotyckim, została wybudowana przez ród Golasowskich pod koniec XIV wieku. W 1560 roku został przez Jerzego Sedlnickiego rozbudowany i zmodernizowany, wyeksponowany kamienny portal z nadprożem z herbem Odrowąż Sedlnickich. W ciągu kolejnych lat był nadal w posiadaniu rodziny Sedlnickich. Następnie dostał się w posiadanie rodziny Czelów herbu Kościesza W zamku znajduje się Izba Regionalna Wsi Cieszyńskiej, bardzo bogata w eksponaty.
Miła kierowniczka i bardzo pozytywnie nastawiona do turystów.

Zamek w Kończycach Małych na Bagnie - Kończyce Małe
Andrzej
4/5

Fajny zameczek w okolicy kilka stawów urokliwa okolica

Zamek w Kończycach Małych na Bagnie - Kończyce Małe
Łukasz
5/5

Bardzo pięknie położony zamek nad małym stawem ze ścieżką spacerową wokół. Klimatyczne miejsce z ławeczkami i leżakami umieszczonymi nad brzegiem stawu. Szkoda tylko że restauracja mieszcząca się na dziedzińcu jest zamknięta, chyba z powodu remontu.

Zamek w Kończycach Małych na Bagnie - Kończyce Małe
Krzysztof Orłowski
4/5

Restauracja w zamku z bardzo miłą obsługą.
Brak możliwości zwiedzania izby regionalnej w weekendy.

Go up