Zajazd u Beaty i Violetty - Kawice

Adres: Parking, 59-230 Kawice, Polska.
Telefon: 768584922.
Strona internetowa: zajazd-kawice.pl.
Specjalności: Restauracja, Hotel, Bar.
Inne ważne informacje: Ogródek, Obsługa zmotoryzowanych, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Dobre drinki, Kominek, Sport, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, To miejsce oferuje dania wegańskie, W ofercie dania wegetariańskie, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Przyjazne dla osób LGBTQ+, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 1840 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Zajazd u Beaty i Violetty

Zajazd u Beaty i Violetty to urocze miejsce położone w Kawicach, Polska. Restauracja, hotel i bar oferujący szeroką gamę specjałów kulinarnych oraz wyjątkową atmosferę. Można ich znaleźć pod adresem Parking, 59-230 Kawice, Polska.

Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 768584922 lub odwiedzić ich stronę internetową zajazd-kawice.pl w celu uzyskania więcej informacji.

Specjalnością Zajazdu są restauracja, hotel i bar, a także oferują ogródek, obsługę zmotoryzowanych, dostawę jedzenia, dobre drinki, kominek, miejsca dla osób na wózkach, alkohol, dania wegańskie i wegetariańskie, kawę, koktajle, piwo, wino, śniadanie, obiad, kolację, desery i wiele innych.

Ta firma cieszy się dobrą opinią, posiada 1840 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.3/5. Klienci chwalą atmosferę, smak potraw oraz obsługę.

Jeśli szukasz miejsca na romantyczną kolację, rodzinny obiad czy spotkanie ze znajomymi, Zajazd u Beaty i Violetty jest idealnym wyborem. Mają wiele udogodnień, takich jak bezpłatny parking, toaleta dla osób na wózkach czy menu dla dzieci, co sprawia, że jest odpowiednie dla całej rodziny.

Odwiedź ich stronę internetową i zarezerwuj stolik już teraz, aby doświadczyć wyjątkowego smaku i atmosfery, jakie oferuje Zajazd u Beaty i Violetty

Recenzje dla Zajazd u Beaty i Violetty

Zajazd u Beaty i Violetty - Kawice
Agusia
3/5

W zajeździe u Beaty i Violetty byłam któryś już raz i niestety z przykrością muszę stwierdzić że jakość jedzenia spada a ceny szybują w górę. Zamówiłam placek po węgiersku ( który parę lat temu był naprawdę dobry ) i niestety dostałam miękki, rozmoczony w sosie gulaszowym placek na dodatek zimny. Poza naszym stolikiem były zajęte jeszcze 3 inne więc ruchu wielkiego nie było ( niedziela ok godz 16-18 ) co świadczy że popularność tego miejsca spada .

Zajazd u Beaty i Violetty - Kawice
Dawid M.
2/5

W minioną niedzielę zdecydowaliśmy się z żoną wybrać na obiad. Po przybyciu na miejsce przydzielono nam stolik na ostaniej sali i na tym koniec obsługi. Po 15 minutach siedzenia przy stoliku poszedłem do baru zapytać czy mogę złożyć zamówienie, gdzie zostałem poinformowany że ktoś przyjdzie. Zamówiliśmy barszcz, 2 razy placek po węgiersku, zestaw surówek oraz zimową herbatę. Czas oczekiwania na dania 40 minut.Pierwsze i drugie danie zostało podane jednocześnie, a całości sytuacji dopełnił fakt że placki nie były zbyt ciepłe. Lokal nie był jakoś specjalnie obłożony co mogłoby powodować tak długi czas oczekiwani. 2 gwiazdki tylko dlatego że placek nie był najgorszy ale obsługa pozostawia wiele do życzenia.

Zajazd u Beaty i Violetty - Kawice
Robert Napiórkowski
1/5

Nie polecam. A tak naprawdę przestrzegam. Chcieliśmy dzisiaj zjeść uroczysty obiad, który wygraliśmy na Sylwestra. Niestety przez ponad półtorej godziny żadna kelnerka nie podeszła do Nas, pomimo wcześniejszego zgłoszenia. Zwłaszcza blondynka w okularach miała czas na ustawianie krzeseł, stołów, zbieranie talerzy ale nie potrafiła podejść i przyjąć zamówienie.
Katastrofa, nie polecam i jeszcze raz przestrzegam, nie zjecie i stracicie czas. Robert.

Zajazd u Beaty i Violetty - Kawice
Sylwia Walczyk
5/5

Byliśmy z mężem w niedzielne popołudnie,jedzenie pyszne polecam placek po węgiersku ,drinki również , ceny bardzo atrakcyjne. Nie czekaliśmy długo na jedzenie chodź było dużo ludzi. Polecam ❤️❤️❤️

Zajazd u Beaty i Violetty - Kawice
Henryk Gierczyński
5/5

Dzisiaj dodam jeszcze jedną opinie, ale tym razem "Małego Baru" który znajduje się na terenie parkingu przy zajeżdzie. Bar jest wybitnie dla ludzi będących przejazdem i chcących dobrze szybko zjeść. Jedzenie bardzo dobre, smaczne...a obsługa bardzo,bardzo miła!!!!!. Pozdrawiam i do zobaczenia?

Zajazd u Beaty i Violetty - Kawice
Mirosława Śzczęśniak
2/5

Witam, kiedyś do zajazdu u Beaty i Wiolety jeździliśmy na dobry obiad. Po dłuższym czasie całkowicie rozczarowało mnie jedzenie. Kupiłam Żurek za 16 zł który w nazwie miał Żurek z jajkiem i kiełbasą. Było w nim pół jajka i trzy kawałki kiełbasy , które nawet nie składały się na jeden plasterek. Zamówione przez męża flaczki to głównie woda. Surówka składała się z kilka listków z miksu sałatkowego z worka z marketu, bez żadnego sosu i przyprawy . Zamówiłam także herbatę owocową)w domyśle z suszonych owoców), dostałam ekspresowy woreczek za 8 zł. Oj słabo!!

Zajazd u Beaty i Violetty - Kawice
Miko
4/5

Hotel fajny, jedyny minus że słabo grzeją w pokojach ale tak to reszta super, jedzenie parking czyste pokoje wszystko jest ok ?

Zajazd u Beaty i Violetty - Kawice
NAJLEPSZY PRZEWODNIK
2/5

Niestety tylko 3 gwiazdki a zapowiadało się zdecydowanie lepiej. Jeśli chodzi o pokoje wszystko w jak najlepszym porządku, czyste i nie ma się do czego przyczepić tak samo i łazienki. Problem pojawił się rano kiedy zeszliśmy do stołówki na śniadanie. Korytarze w hotelu całe uwalone błotem co świadczy o tym że nocuje tutaj bardzo dużo robotników i nie było by to problemem gdyby obsługa zwróciła im uwagę aby przebierali buty. Drugi problem to bardzo mała sala w której podaję się śniadania, ludzi jest tak dużo że nie ma możliwości usiąść i albo decydujemy się jeść na stojąco albo musimy wrócić dużo później. Niestety problem ten nie dotyczył tylko nas ponieważ cała masa ludzi rezygnowała z śniadania widząc co się dzieję. W takim wypadku obsługa powinna być na miejscu i interweniować tym bardziej że zaraz obok jest duża sala restauracyjna niestety noc takiego nie miało miejsca a obsługa zdaję się nie widzieć problemów. Co do pokojów nie są one sprzątane codziennie tak jak sugerują kartki wywieszone w łazienkach o wymianie ręczników pozostawionych na ziemi, w naszych pokojach nie wysprzątano nawet pozostawionych kilka dni temu śmieci. Niestety jest to moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym miejscu.

Go up