Zajazd Świętokrzyski - Jałowęsy

Adres: Jałowęsy 80, 27-500 Jałowęsy, Polska.
Telefon: 513199555.
Strona internetowa: zajazdswietokrzyski.pl.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Dobre drinki, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Wymagana rezerwacja, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking.
Opinie: Ta firma ma 118 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Zajazd Świętokrzyski

Zajazd Świętokrzyski to urocze miejsce położone w Jałowęsach, Polska. Jest to restauracja znana ze swoich wyśmienitych potraw i przyjaznej atmosfery. Znajduje się pod adresem: Jałowęsy 80, 27-500 Jałowęsy, Polska.

Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 513199555 lub odwiedzić ich stronę internetową: zajazdswietokrzyski.pl.

Zajazd Świętokrzyski specjalizuje się w różnorodnych potrawach, a także oferuje dodatkowe usługi takie jak ogródek, możliwość zamówienia na wynos, dostawę, pyszne drinki i wiele więcej. Posiadają również udogodnienia dla osób potrzebujących miejsca dla osób na wózkach, włączając w to parking, toaletę oraz wejście dostępne dla nich.

Firma cieszy się dobrą reputacją, z 118 recenzjami na Google My Business i średnią oceną 4/5. To miejsce jest idealne zarówno na romantyczną kolację, rodzinne spotkanie, jak i na przyjęcie w gronie przyjaciół. Oferują szeroki wybór dań, od śniadań, przez obiady, aż po desery.

Jeśli szukasz miejsca o przytulnej atmosferze, swobodnej atmosferze i doskonałym jedzeniu, to Zajazd Świętokrzyski jest idealnym wyborem. Nie wahaj się skontaktować z nimi poprzez stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o ich ofercie.

Zachęcamy do odwiedzenia Zajazdu Świętokrzyskiego i skorzystania z ich wyjątkowej gościnności oraz doskonałego jedzenia. Kontaktując się z nimi poprzez stronę internetową, możesz zapewnić sobie niezapomniane doświadczenie kulinarno-kulturalne

Recenzje dla Zajazd Świętokrzyski

Zajazd Świętokrzyski - Jałowęsy
Magda Podczasi
4/5

W przeciągu dwóch ostatnich lat brałam udział w Zajeździe w dwóch ważnych uroczystościach rodzinnych i jestem zachwycona organizacją, przestrzenią i smakiem. Wszystko było dopięte na ostatni guzik: przed, w trakcie i po. Wszystko pyszne i starannie przygotowane. Obsługa pilnowała porządku przy stołach i była pomocna na każdym kroku. Na dolnej sali były dwie rodziny - wszystko było tak ustawione, że jedna ekipa nie przeszkadzała drugiej. Przed lokalem duzy parking. Minusem jest brak ogrodzenia - ryzyko dla małych dzieci i przy organizacji dużego wesela, nie da się stołów i parkietu połączyć w jednym pomieszczeniu.

Zajazd Świętokrzyski - Jałowęsy
Jawa KCH
5/5

Bardzo dobre jedzenie w niewygórowanej cenie, solidne porcje,a obsługa jest na najwyższym poziomie.

Zajazd Świętokrzyski - Jałowęsy
Krzysie Tyzo
5/5

Jedzenie pyszne i porcje umiarkowane.
Ceny bardzo rozsądne.
Polecam każdemu kierowcy.!!

Zajazd Świętokrzyski - Jałowęsy
Anna Długosz
5/5

Byliśmy na przyjęciu z Okazji Chrztu Świętego w 2 dzień świąt. Jedzenie przepyszne, obsługa świetna aż momentami miałam wrażenie że za często wymieniają talerzyki 😀 mili i sympatyczni z uśmiechem na twarzy. Na sali ciepło. Toalety czyste. Tort pyszny. Minusów brak 🙂 polecam z całego serca 🙂

Zajazd Świętokrzyski - Jałowęsy
Kamil Golon
1/5

Zamówione dania to:
Flaki (flaczki zalane rosołem wykonanym na wegecie), z wyglądu nie przypominały one flaków, smakiem również;
Rosół: wegeta królowała w tej zupie,bardzo niesmaczny;
Placki ziemniaczane: przewaga mąki, nie czuć ziemniaka, przesiąknięte tłuszczem, nie do zjedzenia.
Schabowy z frytkami: przesiąknięte danie tłuszczem i śmierdziało frytura.
Podsumowując nie polecam nikomu zajazdu kto chciałby smacznie zjeść.
Stracone pieniądze i czas.

Zajazd Świętokrzyski - Jałowęsy
Hans Hawk
4/5

W tej okolicy lepszej restauracji nie znajdziecie. Dobre domowe jedzenie, niewiele do wyboru, ale wszystko smaczne i kulturalnie podane. Polecam danie dnia za 14.90 PLN. Zawsze coś dobrego i na pewno świeże.

Zajazd Świętokrzyski - Jałowęsy
Kacper Bisanz
5/5

Rosół pyszny! Pierogi ruskie swojskie i bardzo dobre... nawey sposób podania frytek nas zaskoczył! Do tego bardzo przystępne ceny oraz uśmiechnięta i szybka obsługa. Polecam na 100%!

Zajazd Świętokrzyski - Jałowęsy
Wojtek K.
5/5

Bardzo dobre jedzenie, przystępne ceny, miła obsługa . Mój stały przystanek w trasie gdy tamtędy przejeżdżam, najczęściej na motocyklu.
Pozdrowienia dla obsługi. POLECAM.

Go up