Zajazd Śnieżka. Kociołek A. - Sopotnia Wielka

Adres: Sopotnia Wielka 330, 34-341 Sopotnia Wielka, Polska.
Telefon: 605410415.
Strona internetowa: zajazd-sniezka.pl.
Specjalności: Zajazd, Centrum biznesowe, Noclegi.

Opinie: Ta firma ma 45 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Zajazd Śnieżka. Kociołek A.

Zajazd Śnieżka. Kociołek A. to urocze miejsce położone w Sopotni Wielkiej, w Polsce. Jest to zajazd o wyjątkowym charakterze, który oferuje również centrum biznesowe oraz noclegi dla podróżujących. Znajduje się pod adresem: Sopotnia Wielka 330, 34-341 Sopotnia Wielka, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 605410415.

Na ich stronie internetowej: zajazd-sniezka.pl, można znaleźć więcej informacji na temat oferowanych usług i możliwości zakwaterowania. Zajazd Śnieżka. Kociołek A. specjalizuje się w zapewnieniu komfortowego pobytu zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i turystów. Ich centrum biznesowe oferuje dogodne warunki do organizacji spotkań i konferencji.

Ta firma zdobyła dużą popularność i uznanie, co potwierdzają liczne opinie użytkowników. Zdaniem 45 recenzji na Google My Business, Zajazd Śnieżka. Kociołek A. cieszy się dobrą reputacją. Średnia ocena wynosi 4.3/5, co świadczy o wysokim poziomie świadczonych usług.

Dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca na nocleg, konferencję lub po prostu chcących odwiedzić urokliwą okolicę Sopotni Wielkiej, Zajazd Śnieżka. Kociołek A. jest doskonałym wyborem. Zlokalizowany w malowniczym miejscu, oferuje spokój i relaksującą atmosferę.

Jeśli szukasz miejsca, które zapewni Ci komfortowy pobyt wraz z możliwością organizacji spotkań biznesowych, Zajazd Śnieżka. Kociołek A. jest miejscem, które spełni Twoje oczekiwania. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować pobyt lub uzyskać więcej informacji. Czekają na Ciebie

Recenzje dla Zajazd Śnieżka. Kociołek A.

Zajazd Śnieżka. Kociołek A. - Sopotnia Wielka
Maciej Horbaczewski
5/5

Bardzo smacznie zjedliśmy po wędrówce pobliskim szlakiem. Dziękujemy, pierogi z jagodami mistrz, zupa pomidorowa to smak zupy mojej mamy. Nie znam lepszej pochwały.

Zajazd Śnieżka. Kociołek A. - Sopotnia Wielka
Justyna M
5/5

Bardzo fajne miejsce na odpoczynek. Pani gospodyni przesympatyczna z poczuciem humoru i bardzo życzliwa. Smaczne domowe obiady i śniadania , fajnie że można napić się piwa lanego (bo za rogiem nie ma sklepu z piwem ?). Pokoje bardzo czyste luksusu nie ma, ale w takim miejscu nie siedzi się w pokoju tylko spaceruje. Można dodatkowo zakupić swojskie ciastka ?

Zajazd Śnieżka. Kociołek A. - Sopotnia Wielka
Arkadiusz Kempa
5/5

Zajazd bardzo dobrze umiejscowiony szlaki blisko.Pokoje bardzo dobre kuchnia rewelacyjna swoiskie posiłki smaczne i duże gotowane na bieżąco mimo że koniec majówki byliśmy sami Cena bardzo przystępna .Jestem zadowolony napewno wrócę tam jeszcze .Pozdrawiam przemiłą właścicielke panią Hanie która bardzo dbała by wszysko było super obok jest cukiernia wyroby przepyszne polecam

Zajazd Śnieżka. Kociołek A. - Sopotnia Wielka
Bartek Żakieta
1/5

Nie korzystałem z usług, oceniam tylko i wyłącznie kontakt z właścicielką przez telefon. Chciałem przenocować z żoną jedną noc. Pani powiedziała, że to nie jest schronisko i rozłączyła się w połowie rozmowy. Miała rację, w schroniskach są znacznie milsi ludzie i wyglądają one znacznie lepiej niż ta noclegownia (tak, widziałem). Nie lubię takich osób, można to było powiedzieć w znacznie inny sposób skoro, aż tak bardzo nie chciało jej się gościć pary na jedną noc. Polecam schroniska PTTK w okolicy, przemiła obsługa.

Zajazd Śnieżka. Kociołek A. - Sopotnia Wielka
Paulina Rzepecka
2/5

W malowniczej scenerii znajduje się Zajazd Śnieżka. Dla spragnionych zimne piwo, a dla dzieci zimne lody. Niestety nic więcej. Sala przypomina lata 90. Największym plusem jest otoczenie.

Zajazd Śnieżka. Kociołek A. - Sopotnia Wielka
Acehgj plipli
3/5

Miała obsługa bardzo mały wybór jedzenia i picia . Dobra kawa.

Zajazd Śnieżka. Kociołek A. - Sopotnia Wielka
Daiva Patalauskiene
5/5

Very nice and quiete place. Beautiful nature, nice owners. We rekomend to go there for skiing or just to spend good time with childrens.

Zajazd Śnieżka. Kociołek A. - Sopotnia Wielka
Monika Kedzior
2/5

Brak możliwości płacenia kartą,pomimo ipału wszystkie napoje trzymane bez lodówki

Go up