Zajazd Słowianka - Dąbrowa Biskupia

Adres: DW252 27-87, 88-133, Dąbrowa Biskupia, Polska.
Telefon: 504708064.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Alkohol, Kawa, Małe porcje, Piwo, Obiad, Kolacja, Desery, Bar na miejscu, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 6 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.5/5.

Lokalizacja Zajazd Słowianka

Zajazd Słowianka to popularna restauracja położona w Dąbrowie Biskupiej, Polska. Znajduje się pod adresem DW252 27-87, 88-133, co czyni go dogodnym miejscem zarówno dla mieszkańców jak i turystów odwiedzających okolicę. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 504708064.

Restauracja Zajazd Słowianka specjalizuje się w polskiej kuchni, oferując szeroki wybór dań zarówno na miejscu, jak i na wynos. Mają również bogatą ofertę alkoholi, kawy, piwa, obiadów, kolacji oraz deserów. W lokalu znajduje się bar, toaleta oraz panuje swobodna atmosfera, co sprawia, że jest idealnym miejscem zarówno na spotkania towarzyskie, jak i rodzinne.

Inne ważne informacje o Zajazdzie Słowiance to fakt, że akceptują karty kredytowe, są przyjazni dla dzieci oraz obsługują grupy. Firma ta posiada także 6 recenzji na Google My Business, ze średnią oceną wynoszącą 3.5/5.

Dla osób poszukujących wyjątkowego doświadczenia kulinarne, Zajazd Słowianka jest bez wątpienia doskonałym wyborem. Znajdując się w urokliwej okolicy Dąbrowy Biskupiej, ta restauracja oferuje nie tylko pyszne dania, ale również przyjazną atmosferę i obsługę. Idealne miejsce na romantyczną kolację, rodzinny obiad czy spotkanie ze znajomymi.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Zajazdu Słowianka i skontaktowania się z nimi, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o ich menu i specjalnych ofertach. Smacznego

Recenzje dla Zajazd Słowianka

Zajazd Słowianka - Dąbrowa Biskupia
Cwaniak
1/5

Co mogę powiedzieć? pani bardzo miła! Niestety za cenę 25 złoty możemy się spodziewać gumowanych frytek (prawdopodobnie z nie rozgrzanego oleju), odmrożonego mięsa (dewolaj/schabowy) zarazem dość nie doprawionego. Uratować w tej sytuacji miała surówka, niestety okazała się nie być skrojona w wym tygodniu...

Zajazd Słowianka - Dąbrowa Biskupia
Mateusz Zalewski
5/5

Bardzo dobre obiady i bardzo miła obsługa 10/10 🙂

Zajazd Słowianka - Dąbrowa Biskupia
Paweł Knapik
5/5

Super obiadek domowy rosołek 10/10 😉 rewelacyjna i szybka obsługa

Zajazd Słowianka - Dąbrowa Biskupia
Joanna Ptaszyńska
5/5

Duże porcje, smacznie, ładny wystrój;)) polecamy 😉

Zajazd Słowianka - Dąbrowa Biskupia
Szymon Szymkowiak
4/5

Zajazd Słowianka - Dąbrowa Biskupia
Karol Podpora
1/5

Go up