Zajazd Kmicic - Sanok

Adres: DW886 110, 38-500 Sanok, Polska.
Telefon: 602198912.

Specjalności: Zajazd, Hotel, Motel, Restauracja.

Opinie: Ta firma ma 90 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

Lokalizacja Zajazd Kmicic

Zajazd Kmicic to uroczy zakład zlokalizowany w Sanoku, Polska. Znajduje się pod adresem DW886 110, 38-500 Sanok, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla gości z różnych części kraju. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 602198912.

Specjalnością tego miejsca są Zajazd, Hotel, Motel i Restauracja, co oznacza, że mogą zaoferować kompleksową obsługę dla swoich gości. Zajazd Kmicic cieszy się dobrą reputacją wśród klientów, posiadając aż 90 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 3.6/5, co świadczy o zadowoleniu większości osób odwiedzających to miejsce.

Zajazd Kmicic oferuje przytulne pokoje w hotelu oraz komfortowe noclegi w motelu. Restauracja serwuje pyszne dania kuchni polskiej, co sprawia, że jest idealnym miejscem na odpoczynek i relaks. Goście chwalą również obsługę oraz atmosferę panującą w Zajeździe Kmicic.

Dla osób poszukujących miejsca na nocleg, wykwintny posiłek czy po prostu chcących odpocząć w urokliwej okolicy, Zajazd Kmicic jest doskonałym wyborem. Niewątpliwie warto odwiedzić to miejsce, aby doświadczyć gościnności i smaków oferowanych przez ich restaurację.

Jeśli szukasz idealnego miejsca na krótki wypad lub romantyczną kolację, skontaktuj się z Zajazdem Kmicic i zarezerwuj swoje miejsce już teraz! Możesz sprawdzić ich aktualną ofertę na stronie internetowej (brak podanej strony internetowej) i cieszyć się niezapomnianym doświadczeniem.

Zajazd Kmicic to miejsce, które z pewnością zostawi po sobie dobre wrażenie. Nie wahaj się skontaktować z nimi i zarezerwować swojego miejsca już dziś!

Recenzje dla Zajazd Kmicic

Zajazd Kmicic - Sanok
Oskar Adamiak
1/5

Hotel tragiczny, w lampie powieszonej na ścianie widoczne jest że wypełnia ja rój już nie żywych ćmów, popękane ściany, na żylandorze widoczna jest pajęczyna, toaleta się rozwala, okno w łazience ledwo wisi, nie przyjemny zapach oraz odkurzacza ta podłoga nie widziała już x dni czy nawet tygodni jeśli chodzi o stołowke to bardziej powiedział bym że jest to bawialnia dla dzieci, sam właściciel wypowiadał nie stosowne dla młodzieży słowa

Zajazd Kmicic - Sanok
Piotr
1/5

Przez wiele lat przejeżdżałem koło tego miejsca sporadycznie, aż w końcu postanowiłem odwiedzić to miejsce. Na w pół otwarta brama wjazdowa na teren obiektu zapaliła mi pierwszą żarówkę, że coś jest nie tak. Na placu było kilka samochodów na ukraińskich blachach, co tylko zwiększyło podejrzenia, że coś jest nie tak. Do budynku drzwi były otwarte, w środku nikogo nie było, ale był chaos i rozpiździel jak w jakimś opuszczonym i walącym się sklepie. Wolałem, ale nikt nie reagował. Postanowiłem stamtąd odjechać, bo nie wyglądało to dobrze.

Zajazd Kmicic - Sanok
Lucky Luke
3/5

Motel spory, utrzymany w konwencji lat 90.
Wygląda, jakby lata świetności miał za sobą.
Wystrojem nie powala, ani czystością - w pokojach kurz, brudne parapety, widoczne pajęczyny w kątach pokoju, słabo zmiecione podłogi, na korytarzach nie zmiecione wcale...
Wyposażenie za to w porządku - pościel, ręczniki, mydło i ręcznik w łazience, papier toaletowy w zapasie 🙂
Za te 60 zł, kiedy się wie, że ktoś przyjedzie można by było posprzątać, chociaż ten jeden pokój.

Zajazd Kmicic - Sanok
Konrad H
1/5

Tragedia, dywany na ścianach w pokoju, wszystko z przed epoki... w mrozy zimno, światło na korytarzu nie działa prawidłowo, wifi 512kbps, oskurzacza ten pokój nie widział co najmniej 2 tygodnie (mieszkałem tam 4 tyg bez weekendów)
za 40zł jakoś przemilczałem ale teraz właściciel mi mówi 80zł bo ludzie przyjadą i i tak mi zapłacą 100zł to ja sobie "hotelu" nie będę blokował.

Zajazd Kmicic - Sanok
BARTEK PREZES
5/5

Motel KMICIC oferuje 57 miejsc noclegowych w tym:

- osiem pokoi 2 osobowych
- cztery pokoje jedno - dwuosobowe
- dwa pokoje Małżeńskie
- trzy pokoje 3 osobowe
- pięć pokoi 4 osobowych

Każdy z pokoi posiada łazienkę.
Organizujemy w dwóch salach bankietowych na 200 i 120
osób wesela, bankiety, konferencje biznesowe, sympozja firmowe, chrzciny i innne imprezy okoliczniościowe.

Zajazd Kmicic - Sanok
PatryQ Q
1/5

NIE POLECAM!! Okropny bałagan,obskurne nakrycie stołów rodem z PRL'u a do tego POTWORNY i ''chamski'' właściciel nie umiejący rozmawiać z ludzmi. Pyszałek który myśli że wszystko mu wolno. Zaraza

Zajazd Kmicic - Sanok
Michal Be
5/5

Wszystko ok. Bardzo miła obsługa i pyszne sniadanie. Dodatkowo Pan Szef ktory nas obslugiwal udostepnil nam swoja wiate na nasze motory. Polecam

Zajazd Kmicic - Sanok
Małgorzata Kuźnicka
4/5

Dla szukających dachu nad głową i miejsca do spania- idealny !
Rodzinna i miła atmosfera.
Przemiły i bardzo pomocny właściciel. Polecany

Go up