Zajazd Karczma - Gomulin-Kolonia

Adres: Dąbrówka 6, 97-371 Gomulin-Kolonia, Polska.

Specjalności: Restauracja.
Opinie: Ta firma ma więcej niż 102 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.8/5.

Lokalizacja Zajazd Karczma

Zajazd Karczma Dąbrówka 6, 97-371 Gomulin-Kolonia, Polska

Adres: Dąbrówka 6, 97-371 Gomulin-Kolonia, Polska.

Specjalności: Restauracja.

Opinie: Ta firma ma więcej niż 102 recenzji na Google My Business.

Średnia opinia: 2.8/5.

Restauracja znajdująca się pod adresem Dąbrówka 6, 97-371 Gomulin-Kolonia, Polska, jest miejscem, które warto odwiedzić. Specjalizuje się w serwowaniu pysznych potraw, które z pewnością zaspokoją Twoje podniebienie. Pomimo średniej oceny 2.8/5, warto zwrócić uwagę na różnorodność i jakość dań oferowanych przez tę restaurację.

Lokalizacja restauracji jest bardzo dogodna dla osób mieszkających w Gomulin-Kolonii i okolicach. Dąbrówka 6 to adres, który można łatwo znaleźć, a restauracja jest dobrze widoczna z głównej drogi. Jeśli szukasz miejsca, w którym można zjeść smaczne dania w przyjemnej atmosferze, ta restauracja z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Opinie na temat tej restauracji na Google My Business są dość zróżnicowane, z oceną średnią 2.8/5. Warto jednak zauważyć, że posiada ona więcej niż 102 recenzje, co oznacza, że wiele osób miało okazję spróbować dań oferowanych przez tę restaurację. Każda opinia jest ważna i warto zapoznać się z nimi, aby mieć pełny obraz tego, czego można się spodziewać od tej restauracji.

Jeśli planujesz odwiedzić tę restaurację, warto wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Po pierwsze, sprawdź godziny otwarcia, aby upewnić się, że restauracja będzie czynna w momencie Twojej wizyty. Po drugie, zarezerwuj stolik z wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli planujesz odwiedzić restaurację w popularnym czasie. To pomoże uniknąć rozczarowania, gdyby nie było dostępnych miejsc. Po trzecie, sprawdź menu dostępne na stronie internetowej restauracji, aby zapoznać się z różnorodnością dań i znaleźć coś, co Cię zainteresuje.

Podsumowując, restauracja mieszcząca się pod adresem Dąbrówka 6, 97-371 Gomulin-Kolonia, Polska, oferuje różnorodne dania, które mogą zadowolić każde podniebienie. Pomimo nieco niskiej średniej oceny, warto dać tej restauracji szansę i samemu ocenić jakość jej dań. Przed wizytą, sprawdź godziny otwarcia, zarezerwuj stolik i zapoznaj się z menu, aby zaplanować swoje doświadczenie kulinarne.

Recenzje dla Zajazd Karczma

Zajazd Karczma - Gomulin-Kolonia
Wojciech Ochnio
1/5

Kiedyś to miejsce miało niepowtarzalny klimat potrawy dawały niesamowite doznania smakowe! A obsługa była na najwyższym poziomie!!! Pierwszy raz w tym lokalu byłem jeszcze za czasów starego drewnianego budynku około 17-18 lat temu , wtedy ciężko było o wolny stolik!!! Pozniej po rozbudowie jeszcze przez jakiś czas było BARDZO dobrze ale z biegiem lat psuło się to wszystko co wymieniłem na samym początku. To co spotkałem dziś w tym niegdyś wspaniałym miejscu wprawiło mnie w osłupienie !!! Zamówiłem golonkę która była sucha jak wiór i pieczona już kilka razy !!! Kelnerka obrażona na cały Świat a

Zajazd Karczma - Gomulin-Kolonia
Mariusz Laskowski
3/5

Placek poprawny, ale pomysł na polanie go najtańszym bezsmakowym ketchupem szatański. Tak samo polany był kotlet po kowalsku. Ja rozumiem, że niektórzy jedzą frytki z ketchupem (czego ja akurat nie uznaję), ale przypuszczam, że co najmniej 9 na 10 osób nie jada schabowego z ketchupem.
Jedyny pozytyw to szybka obsługa.

Zajazd Karczma - Gomulin-Kolonia
Aleksandra Aleksandra
5/5

Najważniejsze, że w środę można zjeść rosół a nie jak w większości tylko w niedzielę.
Rosół- 10/10. Naprawdę był dobry, domowy niedzielny rosół. Marchewka, zielone, smakował mięsem a nie kostką rosołową z Winiary.
Frytki, kowal i surówki również na plus.
Polecamy i na pewno wrócimy tam na obiad

Zajazd Karczma - Gomulin-Kolonia
Kamil Lepla
1/5

Niedość, że kotlet spalony to i jeszcze ziemniaki surowe . Kotlet zrobiony na przepalonym oleju, a ziemniaki na odpierdol podgrzane na patelni . Serdecznie nie polecam to jest skandal co oni podają tutaj.

Zajazd Karczma - Gomulin-Kolonia
Maciej
1/5

Najpierw brudny widelec później zepsuta kapusta w surowce No i mega schabowy okazał się być zwykłym schabowym z podrzędnego baru i wielkością i smakiem( widać na zdjęciu) sól tak mokra w solniczce że nic nie posolisz. Tragedia i żenada

Zajazd Karczma - Gomulin-Kolonia
Tomasz Łubik
1/5

Schabowy średni, nic specjalnego! Ale sztućce Brudne zostały poddane starannie zawinięte w serwetkę!!!!!???????????????? Radzę zabrać swoje sztućce by coś zjeść ????????????????????

Zajazd Karczma - Gomulin-Kolonia
Goodinar
5/5

Jedzenie w bardzo rozsądnych cenach, porcje ogromne, ciężko było wszystko zjeść. Polecam i na pewno wrócę kiedyś ????

Zajazd Karczma - Gomulin-Kolonia
PAWEŁ
5/5

25.03.2022.
Czytając opinie innych myślałem że będzie gorzej... Ale chyba trafiłem na dobry dzień kucharza bo jedzenie było naprawdę dobre. Zamawiając schabowego po królewsku była naprawdę duża porcja. Ceny troszkę wygórowane ale cóż wszystko drożeje. Miła obsługa. Pozdrawiam.

Go up