Zagroda Grill & Bar - Kozłówka

Adres: Kozłówka 2A, 21-132, Polska.
Telefon: 723860367.

Specjalności: Bar i grill.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie, Kawa, Małe porcje, Piwo, Obiad, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 39 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Zagroda Grill & Bar

Zagroda Grill & Bar to restauracja specjalizująca się w grillowanych potrawach, położona w Polsce pod adresem Kozłówka 2A, 21-132. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 723860367. Restauracja oferuje ogrodek oraz możliwość zamówienia jedzenia na wynos lub skosztowania go na miejscu. Dodatkowo, miejsce jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach.

W Zagrodzie Grill & Bar można znaleźć szeroki wybór alkoholi, jedzenia, kawy, piwa, obiadów oraz deserów. Restauracja zapewnia przytulną atmosferę oraz swobodną atmosferę, co sprawia, że jest idealnym miejscem zarówno na spotkania w mniejszym gronie, jak i większe grupy.

Opinie na temat Zagrody Grill & Bar są pozytywne, firma posiada aż 39 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3.7/5. Klienci chwalą sobie smaczne jedzenie, przyjazną obsługę oraz przyjemną atmosferę lokalu.

Jeśli szukasz miejsca na przyjemne spotkanie ze znajomymi lub rodziną, Zagroda Grill & Bar jest doskonałym wyborem. Z ich szerokim menu i przyjemną atmosferą na pewno będziesz zadowolony. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i rezerwacji miejsca już teraz

Recenzje dla Zagroda Grill & Bar

Zagroda Grill & Bar - Kozłówka
Agnieszka W
4/5

Zamówiliśmy zupę lubelską forszmak, zupę pomidorową oraz pierogi ruskie zapiekane. Jedzenie było bardzo smaczne, zwłaszcza forszmak i pierogi. Obsługa miła i uważna. Jedyne na co należy zwrócić uwagę, moim zdaniem oczywiście, to porządek i estetyka miejsca.

Zagroda Grill & Bar - Kozłówka
Michal Boguslaw
4/5

Mile miejsce nie opodal pałacu w Kozłówce. Jedzenie smaczne, duże porcję. Ceny średnio wysokie. Z jednej strony kawa można wypić w niskiej stronie ale już za schabowy z frytkami zapłacimy ok 28 zł. Jedzenie smaczne kawa przyzwoita.

Zagroda Grill & Bar - Kozłówka
Dorota Lech
3/5

Mimo bardzo miłej obsługi niestety jedzonko przeciętne. Frytki były odgrzewane a zapiekanka zimna. Plusik za pyszne espresso.

Zagroda Grill & Bar - Kozłówka
Bożena Mądro
5/5

Byliśmy tydzień temu - przyjemne spokojne miejsce, bardzo miła i pomocna obsługa. Zamówiliśmy schabowego z frytkami i surówką, kawę oraz wodę z cytryną i miętą - wszystko pyszne a schabowy znakomicie przyrządzony. Bardzo polecamy ?

Zagroda Grill & Bar - Kozłówka
Mordziaty
1/5

Zamówiłem kartacze z mięsem. Otrzymałem je z pomidorem w którym był długi czarny włos. Wyciągnąłem go wiadomo może się zdarzyć. Otrzymałem kartacze o smaku kwaśnego sera białego. Nim kelnerka mi wytłumaczyła, że sera tam nie ma nawet deko, uświadomiłem sobie że zjadłem skiśnięte mięso mielone. Sanepid powinien do Państwa zajrzeć.

Zagroda Grill & Bar - Kozłówka
Monika Monika
1/5

Podczas pierwszego i na pewno OSTATNIEGO pobytu w tym miejscu właściciel w bardzo niemiły sposób odzywał się do nas jako klientów, koledzy usłyszeli komentarze typy 'ja biję tylko raz' itp. co w moim odczuciu od razu skreśla to miejsce pod każdym względem. Zostaliśmy zaczepiani również przez osobę nietrzeźwą najprawdopodobniej mająca jakieś pokrewieństwo z właścicielem, osoba ta proponowała rozwiązanie siłowe tej absurdalnej sytuacji. Uważam, że takie osoby nie powinny mieć nic wspólnego z prowadzeniem lokalu, a tym bardziej z kontaktem z klientem. STANOWCZO ODRADZAM.

Zagroda Grill & Bar - Kozłówka
Ania Wojciechowska
5/5

Trafiliśmy w to miejsce przez przypadek i bardzo miło się zdziwiliśmy. Przemiła obsługa, bardzo smaczne jedzonko - kartacze po prostu rozpływały się w ustach. Na pewno odwiedzimy to miejsce, jeśli jeszcze kiedyś będziemy w okolicy. Polecamy wszystkim, warto tu wstąpić 🙂

Zagroda Grill & Bar - Kozłówka
Grzegorz Goluch
5/5

Właśnie jestem po próbie zjedzenia przepysznego bigosu. Poprosiłem coś na szybko, po chwili na moim stole wylądował wielki talerz bigosu.
Rewelacyjny w smaku, ilość bardzo słuszna, że połowę trzeba było zapakować ?
Klimat swojski, przyjemny, bez zbędnego animuszu.
Panie, bardzo miłe i uśmiechnięte.
Na pewno będę tam częściej bywał.

Go up