YARA KEBAB - Wola Rębkowska

Adres: Przemysłowa 50, 08-400 Wola Rębkowska, Polska.
Telefon: 506804395.

Specjalności: Restauracja, Bar.
Inne ważne informacje: Odbiór na zewnątrz, Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Obsługa zmotoryzowanych, Na wynos, Na miejscu, Alkohol, Toaleta, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 16 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

Lokalizacja YARA KEBAB

YARA KEBAB to Restauracja i Bar zlokalizowane w Woli Rębkowskiej, Polska. Znajduje się pod adresem Przemysłowa 50, 08-400 Wola Rębkowska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 506804395.

Restauracja specjalizuje się w przygotowywaniu kebabów oraz innych dań kuchni bliskowschodniej. Oferuje również alkohol oraz posiada toaletę dla gości. Jedną z głównych zalet YARA KEBAB jest możliwość odbioru na zewnątrz, dostawa bez kontaktu, dostawa do domu, obsługa zmotoryzowanych oraz możliwość spożycia posiłku na miejscu. Dodatkowo, restauracja zapewnia bezpłatny parking dla klientów.

Według Google My Business, YARA KEBAB ma 16 recenzji, a średnia opinia wynosi 3.6/5. Klienci chwalą smak potraw oraz szybkość obsługi, jednak niektórzy zwracają uwagę na jakość składników.

Dla osób poszukujących autentycznych smaków kuchni bliskowschodniej, YARA KEBAB jest doskonałym wyborem. Zróżnicowane menu, przyjazna obsługa oraz dogodna lokalizacja sprawiają, że warto odwiedzić tę restaurację. Polecamy skontaktowanie się z nimi poprzez stronę internetową, aby skorzystać z ich oferty lub złożyć zamówienie na wynos bądź dostawę.

Recenzje dla YARA KEBAB

YARA KEBAB - Wola Rębkowska
Sławomir Gałązka
1/5

Z 3 zamówionych telefonicznie dań, przy odbiorze było jedno. W dodatku zupełnie inne, niż zamówione. No chyba, że to jest kebab grecki. Na pytanie, dlaczego jest tylko to, pan potrafił odpowiedzieć jedynie "nie ma". Jedzenia chyba nawet nie mam ochoty komentować, ostry sos to podrasowany ketchup, a w kebabie greckim jedynym warzywem była kapusta pekińska. Nie polecam

YARA KEBAB - Wola Rębkowska
daj migryza (ekstazza)
1/5

Kebab zamówiony na dowóz, spalony i zimny w środku. Sos porażka, zero smaku, mieso zimne. Tortilla tak zjarana że się rozpadała i była czarna z wierzchu. Pan, który dowozi zero po polsku, dziwne też bo nie chciał oddać paragonu ?‍♀️ ogólnie nie polecam.

YARA KEBAB - Wola Rębkowska
Przemysław (NeGeeD)
1/5

Mięso zimne i twarde było już przy wydaniu, sosy to porażka, podrasowany Ketchup i sos tysiąca wysp, surówka to chyba mieszanka co znaleźli. Lepiej przejechać kawałek dalej np. na mazowiecką albo centrum

YARA KEBAB - Wola Rębkowska
Paweł Pryciak
1/5

Miejsce tragiczne,syf, obsługa słaba, serwują jedzenie zimne jedząc nawet na miejscu.Porazka.zamiast oddać pieniądze do zaproponował mi drugiego kebaba który pewnie byłby też zimny.tyle czasu trzymał nasze kebaby w opiekaczu że aż pękały z chrupkości a mieso zimne,oni w ten sposób chcą grzać mieso.jakaś pomyłka.
Mieso zupełnie bez smaku,suche,twarde i jeszcze ta pekińska, dramat.
wracajcie do siebie i tam serwujcie zimne jedzenie z pekińską.!!!!
Więcej tam nie wejdę!!

YARA KEBAB - Wola Rębkowska
Jaroslaw Guzowski
1/5

Jedzenie dojechało ledwo ciepłe frytki suche i zimne były kawałki mięsa sklejone w kupę jak kotlet nie polecam

YARA KEBAB - Wola Rębkowska
Forwarding Service
5/5

najlepszy kebab w lokalizacji stacji, warto rzucić nawet jedzenie w miejscu, dobra atmosfera i obsługa

YARA KEBAB - Wola Rębkowska
Philip
5/5

Najlepsze kebab w okolice

YARA KEBAB - Wola Rębkowska
Neel Vyas
5/5

Najlepsze kebab polecam

Go up