Wyciąg narciarski SkiPark Rajcza - Rajcza

Adres: Rynek 1, 34-340 Rajcza, Polska.
Telefon: 514850680.
Strona internetowa: skiparkrajcza.pl.
Specjalności: Ośrodek narciarski, Restauracja, Wypożyczalnia nart, Sklep narciarski.
Inne ważne informacje: Bar na miejscu, Restauracja, Toaleta, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 248 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Wyciąg narciarski SkiPark Rajcza

Wyciąg narciarski SkiPark Rajcza to doskonałe miejsce dla miłośników sportów zimowych, które oferuje nie tylko świetne warunki do narciarstwa, ale także wiele innych atrakcji. Znajduje się pod adresem Rynek 1, 34-340 Rajcza, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla turystów z różnych regionów.

Jeśli chodzi o kontakt, można zadzwonić pod numer telefonu 514850680 lub odwiedzić stronę internetową skiparkrajcza.pl, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat ośrodka.

Specjalnością SkiPark Rajcza są ośrodek narciarski, restauracja, wypożyczalnia nart oraz sklep narciarski, co sprawia, że jest to kompleksowe miejsce do spędzania czasu na stoku. Dodatkowo, na terenie obiektu znajduje się bar, restauracja, toaleta oraz udogodnienia dla dzieci, co sprawia, że jest odpowiednie dla całych rodzin.

Opinie o SkiPark Rajcza są bardzo pozytywne, firma ma aż 248 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.5/5. To dowodzi wysokiej jakości usług świadczonych przez ośrodek i zadowolenia klientów.

Jeśli szukasz doskonałego miejsca do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, SkiPark Rajcza jest idealnym wyborem. Nie tylko zapewnia doskonałe warunki narciarskie, ale także oferuje wiele dodatkowych atrakcji dla całej rodziny. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować swoją wizytę już teraz

Recenzje dla Wyciąg narciarski SkiPark Rajcza

Wyciąg narciarski SkiPark Rajcza - Rajcza
Grz Syl
4/5

Fajny, dość szeroki stok na rozruch lub do nauki. Ceny karnetów bardzo przystępne 45 zł za 20 zjazdów. Na miejscu wypożyczalnia i restauracja. Bardzo przyjemni ludzie obsługujący kompleks. Jedna gwiazdka odjęta za to, że chociaż fajni to zakręceni jak 5 m drutu w kieszeni ?. Mi to akurat nie przeszkadzało, ale dla nerwusów może być stresująco ?. W restauracji trzeba się zazwyczaj przypominać o zamówienie, a ekipa w wypożyczalni 5 min szukała dla syna butów narciarskich pomimo, że 2 razy mówiłem, że chcemy wypożyczyć narty ?.

Wyciąg narciarski SkiPark Rajcza - Rajcza
Kamil Przychodzeń
5/5

Super miejsce na naukę i szlifowanie umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie. Szeroki stok z równomiernym spadkiem, obok snowpark ze skoczniami, na dole górka saneczkowa dla maluchów. Kompleks prowadzony przez wspaniałych ludzi, uczynnych i bardzo miłych. Wypożyczalnia jest w pełni wyposażona, niczego nie brak. Instruktor snowboardu Tomek - rewelacyjny gość, nauczył nasze pociechy jazdy na snowboardzie w dwa dni! Dziękujemy Tomku! W barze ekstra hamburgery. Naprawdę polecam to miejsce

Wyciąg narciarski SkiPark Rajcza - Rajcza
Rafał Drobnik
5/5

Polecam dla dzieci które chcą się nauczyć jeździć. Małe nachylenie stoku plus super instruktorzy = sukces!

Wyciąg narciarski SkiPark Rajcza - Rajcza
Gloria Niedzinska
5/5

Takie miejsce to ja rozumiem, fajny stok, fajni ludzie, pomocni, życzliwi! Ceny naprawdę przystępne. Właściciele super. Naprawdę nic dodać nic ująć, 6 z plusem !

Wyciąg narciarski SkiPark Rajcza - Rajcza
Ania Paszek
5/5

Super miejsce dla rodzin. I dla dzieci i dla dorosłych. Bar super. Jedzenie w przystępnych cenach. Wypożyczenie nart tanio

Wyciąg narciarski SkiPark Rajcza - Rajcza
alina mendera
1/5

Najgorsza wypożyczalnia nart z jaja miałam doczynienia. Dzień pierwszy: o wszystko trzeba się upomnieć od pierwszego buta po 2 but od jednej narty po drugą nartę. Jakie już wszystkie buty ubrane kto ukazuje się po wejściu już na stok że niestety dzieci drugą nartę mają niedopasowaną do buta o kask czy kijki trzeba się prosić że też się zamawiano. pani która ogarnia wypożyczalnię właściwie mogłaby nie pracować ponieważ nie potrafi wpisać kto wypożyczył narty i do której godziny. Nic nie wie i nie zna odpowiedzi na podstawowe pytania. Właściwie o wszystko trzeba się samemu upomnieć również o zapłatę za narty czy za opłatę za instruktoranie wiem kim jest Pani z wysmarowanym nosem konturem ale jako właściciel ski park od razu bym ją zwolniła. W dodatku nie potrafi ta pani liczyć jak już się upomni że chce się zapłacić za wypożyczenie (Wypożyczenie dwóch par kompletu czyli 240zl to 80 zł) to u tej pani 100 zł. i znowu nerwy z wypożyczeniem i liczeniem. dzień drugi zamawiamy narty na konkretną godzinę , z podaniem numeru buta,wagi wzrostu,i okazuje się że buty są 39 zamiast 40. Narty niedopasowane do butów, jak już buty i narty się zgadzają znowu zdejmujemy buty bo jedna narta nie została przekręcona...na stoku ogólnie ośrodek dla ludzi o mocnych nerwach i niezmiennych pokładach cierpliwości.
Stok: niedosniezany nie ma co liczyć że na drugi dzień przetarcia będą pokryte sztuczna pokrywą.
Restauracja

Wyciąg narciarski SkiPark Rajcza - Rajcza
Rafał Oszek
5/5

Polecam , szczególnie dla rodzin z dziećmi. Super instruktorzy, dobre podejście i efekt taki, że syn z córką po 3 godzinach nauki jeżdżą same. Bravo ?
Antoś z Alą pozdrawiają Pana Tomasza i Franka ?
Same miejsce fajne, dobra infrastruktura. To nie Alpy ale i tak jest ... ?

Wyciąg narciarski SkiPark Rajcza - Rajcza
Tomasz Sobel
5/5

Świetne miejsce dla rozpoczynających przygodę ze sportami zimowymi oraz największym snowparkiem w okolicy. Bardzo dobrzy instruktorzy z super podejściem do dzieci.
Przy stoku, klimatycznie urządzona knajpka z pysznymi pierogami i prawdziwymi burgerami.

Go up