Wiata Biesiadna przy Kopalni Złota - Złoty Stok

Adres: Złota 9, 57-250 Złoty Stok, Polska.

Strona internetowa: sleepingbook.pl.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Alkohol, Kawa, Małe porcje, Piwo, Obiad, Kolacja, Bar na miejscu, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 23 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Wiata Biesiadna przy Kopalni Złota

Wiata Biesiadna przy Kopalni Złota Złota 9, 57-250 Złoty Stok, Polska

Wiata Biesiadna przy Kopalni Złota to urokliwe miejsce w Polsce, które oferuje wyjątkowe doświadczenie kulinarne w otoczeniu przyrody. Znajduje się pod adresem: Złota 9, 57-250 Złoty Stok, Polska. Ta restauracja specjalizuje się w doskonałym jedzeniu i posiada stronę internetową: sleepingbook.pl, która umożliwia łatwe sprawdzenie menu oraz dokonanie rezerwacji.

Jeśli chodzi o specjalności, Wiata Biesiadna przy Kopalni Złota słynie z wysokiej jakości potraw serwowanych w przytulnej atmosferze. Możesz cieszyć się zarówno kawą, jak i alkoholem, a także wybierać spośród dań na wynos, dostawą, obiadu, kolacji i małych porcji.

Inne ważne informacje obejmują fakt, że restauracja jest odpowiednia dla rodzin z dziećmi, oferując specjalne menu dla najmłodszych. Dodatkowo, jest to idealne miejsce dla spotkań towarzyskich, dzięki swobodnej atmosferze, możliwości zamówienia alkoholu i piwa, oraz obecności baru na miejscu.

Zgodnie z opiniami na Google My Business, firma ta cieszy się dobrą reputacją, zgromadziła 23 recenzje, a średnia opinia wynosi 3.9/5. Klienci chwalą zarówno jakość jedzenia, jak i obsługę, co sprawia, że Wiata Biesiadna przy Kopalni Złota jest popularnym wyborem wśród lokalnych mieszkańców i turystów.

Dla wszystkich poszukujących wyjątkowego doświadczenia kulinarne w urokliwym otoczeniu, Wiata Biesiadna przy Kopalni Złota jest idealnym miejscem do odwiedzenia. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową i zarezerwowania stolika już dziś!

Recenzje dla Wiata Biesiadna przy Kopalni Złota

Wiata Biesiadna przy Kopalni Złota - Złoty Stok
I D
5/5

Tutaj możesz zjeść fantastyczna zupę, pyszne pierogi i kilka innych dań które warte są polecenia. Jeżeli szukasz lokalnych piw to jest tutaj niezły wybór.
You can eat fantastic soups, delicious dumplings"pierogi" and there are other dishes worth recommending. If you are looking for locally brewed beers you will find them here as well

Wiata Biesiadna przy Kopalni Złota - Złoty Stok
Marcin Starszak
4/5

Jedzenie całkiem poprawne, godne polecenia. Można jednak mieć zastrzeżenia do obsługi. Do obiadu zamówiona była mizeria. Dostaliśmy surówkę - po zwróceniu uwagi usłyszeliśmy, że mizerii już nie ma (a nadal widniała na tablicy jako "danie dnia"). Nie wiem dlaczego już w momencie składania zamówienia nie powiedziano nam, czego już w menu nie ma.

Wiata Biesiadna przy Kopalni Złota - Złoty Stok
Województwo Staropolskie Kielce i Radom
2/5

Nie wiem czy państwo właściciele restauracji wiedzą że Gmina Złoty Stok leży na pograniczu województwa Dolnośląskiego z województwem Opolskim ? u nas w Opolskim robi się lepsze zupy pomidorowe niż w woj Dolnośląskie

Wiata Biesiadna przy Kopalni Złota - Złoty Stok
Lukasz M#5
4/5

Jedzenie a wagę , niezbyt duży wybór ale za to świeże i smaczne, polecam regionalne piwko też dobre. Jedyna restauracja na miejscu .

Wiata Biesiadna przy Kopalni Złota - Złoty Stok
Ahmed Mullaha
4/5

Spoko żarcie, na szczęście ruda pani z kopalni nie serwowała posiłków. Gdyby tak było byłyby pewnie zatrute.

Wiata Biesiadna przy Kopalni Złota - Złoty Stok
Bożena GM
5/5

Super ? miejsce. Przemiła obsługa. Każdy znajdzie coś smacznego dla siebie.

Wiata Biesiadna przy Kopalni Złota - Złoty Stok
Bartłomiej Orliński
2/5

Strasznie drogie ceny za jedzenie. Napoje mają już normalne ceny. W lokalu pracuje zdecydowanie za mało ludzi, a miejsce nie jest przystosowane do liczby turystów jaka na miejscu się przewija.

Wiata Biesiadna przy Kopalni Złota - Złoty Stok
Bogdan Czw
1/5

Szok.. byliśmy w niedzielę..brud na stolikach,resztki jedzenia i śmieci pod stolikami,brak serwetek.. obsługa 3osoby w brudnych ubraniach bez jakichkolwiek fartuchów, zagubieni nie wiedzą co jest do jedzenia-jaka sałatka ? jakie pieczarki? Głodni zamówiliśmy 4 schabowe z pieczarkami.. były tylko jedne.. zresztą nie do zjedzenia..pomimo głodu przetrwaliśmy tylko część porcji.Sanepid się tam kłania.

Go up