UK Döner Kebab & Grill - Chocianów

Adres: plac Wolności 2, 59-140 Chocianów, Polska.
Telefon: 504878120.

Specjalności: Kebab.

Opinie: Ta firma ma 31 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja UK Döner Kebab & Grill

UK Döner Kebab & Grill to popularna restauracja, która specjalizuje się w kebabie. Znajduje się pod adresem plac Wolności 2, 59-140 Chocianów, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla mieszkańców i turystów odwiedzających to miasto. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 504878120.

UK Döner Kebab & Grill zyskała uznanie ze względu na swoje specjalności w postaci kebabu, który jest przygotowywany z wysokiej jakości składników i podawany w różnorodnych wariantach. Firma ta ma aż 31 recenzji na Google My Business, co świadczy o jej popularności wśród klientów. Średnia opinia wynosi 3.9/5, co wskazuje na pozytywne odbiór restauracji przez gości.

Jeśli szukasz miejsca, w którym można zjeść smacznego kebaba w przyjemnej atmosferze, UK Döner Kebab & Grill będzie doskonałym wyborem. Ich lokalizacja w Chocianowie sprawia, że jest idealnym miejscem na szybki posiłek lub spotkanie ze znajomymi. Dodatkowo, możliwość skontaktowania się z nimi poprzez stronę internetową pozwala na łatwe uzyskanie dodatkowych informacji lub złożenie zamówienia online.

Rekomendujemy skorzystanie z usług UK Döner Kebab & Grill, aby spróbować autentycznego smaku kebaba oraz cieszyć się przyjazną obsługą. Skontaktowanie się z nimi poprzez stronę internetową może być pierwszym krokiem do odkrycia nowych kulinarnych doznań. Nie czekaj dłużej i odwiedź ich stronę już teraz

Recenzje dla UK Döner Kebab & Grill

UK Döner Kebab & Grill - Chocianów
Szymon Nowak
3/5

Kebab, o którym można powiedzieć, że jest ok. Mięso w porządku, surówki takie sobie. Trochę jednolity w smaku, moim zdaniem zdecydowanie za dużo sosu. Nie jest to jakiś wybitny kebab, raczej kebab który dobrze zjeść po grubszej imprezie. Obsługa w porządku, ceny w porządku.

UK Döner Kebab & Grill - Chocianów
Dora 111
1/5

Kebab jak kebab, zbyt duża ilość sosu. Mieliśmy okazję dwa razy złożyć zamówienie.Pierwszy raz odebrane ale z pomylonymi sosami. Kolejnym razem zamawiając 3 kebaby z frytkami dostaliśmy owszem trzy ale z frytkami był tylko jeden. Z Panami w żaden sposób nie da się porozumieć w języku polskim. Co jest dość niekorzystne ponieważ chcąc utrzymać biznes jest to niezbędne. Pan z którym rozmawialiśmy zaproponował nam rozmowę w języku angielskim ponieważ dzwoniąc z reklamacją Pan myślał że składamy kolejne zamówienie.. Tak jakby nauczyli się tylko podstawowych słówek "duży" "mały" do zrobienia kebaba. Do końca rozmowy nie doszło ponieważ nas rozłączono. Z racji tego że byliśmy głodni odpuściliśmy temat ale niestety Panowie rozłączając się zadziałali tylko na swoją niekorzyść. Próbowaliśmy dwa razy i dwa razy się zawiedliśmy. Obsługa odgrywa duże znaczenie, a zwłaszcza komunikacja. Za to Panowie dostają tylko jedna gwiazdkę. Nie polecam.

UK Döner Kebab & Grill - Chocianów
Waldemar Małolepszy
4/5

Jest całkiem dobrze ogólnie, jedzenie nie wybitne ale jak najbardziej smaczne. Szkoda że mały lokal - nie bardzo jest gdzie usiąść żeby zjeść. Jak na małe miasteczko jest ok.

UK Döner Kebab & Grill - Chocianów
Bartłomiej Kaliszewski
1/5

Jedzenie smakuje jak żygi w lokalu mało miejsca śmierci a obsługa trudno zrozumieć

UK Döner Kebab & Grill - Chocianów
michaś lukasik
1/5

Nie polecam miałem srake 5 dni, w przemkowie lepszy.
Pozdro

UK Döner Kebab & Grill - Chocianów
Mateusz
2/5

Taki średni kebab, długi czas oczekiwania

UK Döner Kebab & Grill - Chocianów
Krówcia
5/5

Super klimat, obsluga luzna polecam

UK Döner Kebab & Grill - Chocianów
Szymon W.
5/5

Pyszny kebab! Polecam!

Go up