U Wojciecha. Mała gastronomia - Racibórz

Adres: Adama Mickiewicza 14, 47-400 Racibórz, Polska.
Telefon: 324159664.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Kawa, Koktajle, Piwo, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Swobodna atmosfera, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 49 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja U Wojciecha. Mała gastronomia

U Wojciecha. Mała gastronomia to restauracja położona w Raciborzu, przy ulicy Adama Mickiewicza 14. Znajduje się tuż obok parku, co sprawia, że jest idealnym miejscem na relaksujący posiłek po spacerze. Lokal oferuje szeroki wybór dań kuchni polskiej, z możliwością zamówienia na wynos, z dostawą do domu lub konsumpcji na miejscu w uroczym ogródku.

Na miejscu dostępny jest parking dla osób na wózkach, a wnętrze restauracji stworzone jest w taki sposób, aby każdy mógł poczuć się swobodnie i komfortowo. Menu jest bogate w alkohole, w tym wysokoprocentowe, kawę, koktajle i piwo. W lokalu znajduje się także bar oraz toaleta dla gości.

Opinie na temat U Wojciecha. Mała gastronomia są bardzo pozytywne. Firma posiada 49 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.9/5. Klienci chwalą przede wszystkim pyszne jedzenie, przyjazną obsługę oraz swobodną atmosferę panującą w lokalu.

Dla osób poszukujących miejsca na spotkanie ze znajomymi, romantyczną kolację czy po prostu dobrze przyrządzone danie kuchni polskiej, U Wojciecha. Mała gastronomia jest idealnym wyborem. Z możliwością rezerwacji stolika, obsługą kart debetowych, płatnościami mobilnymi NFC oraz kartami kredytowymi, restauracja ta zapewnia komfortowy i przyjemny pobyt dla każdego gościa.

Jeśli szukasz miejsca, które oferuje autentyczne smaki kuchni polskiej w przyjemnej atmosferze, U Wojciecha. Mała gastronomia jest miejscem, które warto odwiedzić. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową lub bezpośrednio pod numerem telefonu 324159664 i skorzystania z ich usług. Smacznego

Recenzje dla U Wojciecha. Mała gastronomia

U Wojciecha. Mała gastronomia - Racibórz
Martyna Oska
5/5

Spelunka ale z miła atmosfera. Jest grająca szafa, w tv leci sport lub program muzyczny, piwo jest świeże, dobre i tanie, dużo miejsca do siedzenia, toaletą czysta. Mało jest już takich lokali i to się docenia

U Wojciecha. Mała gastronomia - Racibórz
Adam S
5/5

Wstąpiłem tylko raz na kilka kolejek gorzkiej żołądkowej i stwierdzam że bardzo miły i spokojny lokal z przesympatyczną obsługa jak i fajnymi klientami.

U Wojciecha. Mała gastronomia - Racibórz
prezes22janusz
5/5

Poważny lokal z charakterem

U Wojciecha. Mała gastronomia - Racibórz
Rafał Jarzombek
2/5

Zależy kto co lubi, ale to raczej spelunka opakowana w ciekawszy papierek. Ja mam jednak sentyment i traktuje wizytę w tym miejscu eksperymentalnie. Nie jest to jednak lokal high-end'owy eufimistycznie mówiąc?

U Wojciecha. Mała gastronomia - Racibórz
Andrzej P
2/5

Tzw. Blaszak czyli "pijalnia piwa" w kontenerze. Miejsce spotkań lojalnych koneserów tanich trunków.

U Wojciecha. Mała gastronomia - Racibórz
Adam P
5/5

Dobre miejsce dla lokalsow I nie tylko. Jak ktos ma ochote wypic swieze lane piwko, nie kwas to polecam

U Wojciecha. Mała gastronomia - Racibórz
Filip Piszczan
5/5

Świetna atmosfera mili ludzie dobre piwo i szafa gra

U Wojciecha. Mała gastronomia - Racibórz
Maciej Brzeźniak
3/5

Miejsce typowe dla piwoszy bez wymagań. Zwykły bar zrobiony z baraków. Jednak czysto i schludnie.

Go up