U Schabińskiej - Krzemienna nad Sanem - Krzemienna

Adres: Krzemienna 190, 36-204, Polska.
Telefon: 797334670.
Strona internetowa: uschabinskiej.pl.
Specjalności: Centrum rekreacyjno-sportowe, Wynajem domków letniskowych, Domek kempingowy, Fish & chips, Klub wędkarski, Molo dla wędkarzy, Staw wędkarski, Hotel, Restauracja, Plac kempingowy.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 930 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

Lokalizacja U Schabińskiej - Krzemienna nad Sanem

U Schabińskiej - Krzemienna nad Sanem jest miejscem, które zachęca do wypoczynku i relaksu w otoczeniu przyrody. Znajduje się pod adresem Krzemienna 190, 36-204, Polska, co sprawia, że jest idealnym miejscem na wakacyjny wyjazd lub weekendowy odpoczynek. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 797334670, a także sprawdzić więcej informacji na ich stronie internetowej uschabinskiej.pl.

Oferują wiele specjalności, takich jak centrum rekreacyjno-sportowe, wynajem domków letniskowych, domek kempingowy, fish & chips, klub wędkarski, molo dla wędkarzy, staw wędkarski, hotel, restauracja oraz plac kempingowy. To idealne miejsce dla miłośników wędkarstwa oraz osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą.

Dodatkowo, warto zauważyć, że obiekt zapewnia udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, takie jak parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach. To sprawia, że U Schabińskiej - Krzemienna nad Sanem jest miejscem przyjaznym dla wszystkich gości.

Zgodnie z opiniami na Google My Business, ta firma ma imponującą liczbę 930 recenzji, a średnia opinia wynosi 3.6/5. To potwierdza, że U Schabińskiej - Krzemienna nad Sanem cieszy się uznaniem wśród swoich gości.

Jeśli szukasz miejsca na relaksujący wypoczynek w pięknym otoczeniu, to U Schabińskiej - Krzemienna nad Sanem jest idealnym wyborem dla Ciebie. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby zaplanować niezapomniany pobyt.

Recenzje dla U Schabińskiej - Krzemienna nad Sanem

U Schabińskiej - Krzemienna nad Sanem - Krzemienna
Katarzyna Lotka
1/5

Miejsce w świetnej lokalizacji z cudownymi widokami! I na tym chyba koniec plusów, byliśmy tam dwa lata temu (w sierpniu) było średnio, ale nie aż tak źle jak teraz (wrzesień 2023)! Zdecydowanie polecam omijać to miejsce! Znaleźć tam obsługę, to dobre 10minut! Za podwójne porcje, barszczu, pierogów i mirinde, zapłaciliśmy 104zł ? barszcz sztucznie barwiony, pierogi dramat, z mięsem jeszcze zjadliwe, ale ruskie straszne - w tym dostałam pierogi z wypłyniętym farszem ? jako goscie byliśmy sami na restauracji i oczywiście dostawaliśmy numerek do przyniesienia dań na plastikowej tacy ? przyniesienia sztućców etc. Rozumiem jak jest tłok w sezonie to numerki mają sens, ale jak jest dwóch gości na sali? Po co? No i najlepsze w tle disco polo ? nigdy więcej!

U Schabińskiej - Krzemienna nad Sanem - Krzemienna
Irek Wiewióra
3/5

Dzień dobry moja ocena obiektywna.
Miałem oczekiwania co do restauracji promującej się przez telewizję ale rozczarowanie przyszło szybko.
Wzięliśmy schab z kością flagowe danie tego miejsca.
Ale było słabo - zimne, nic ciekawego
Restauracja raczej bar skoro trzeba zamawiać samemu przy barze.
Jeśli ktoś ma ochotę sprawdzić można ale raz nigdy więcej chyba że atrakcje związane z tym miejscem wokoło.

U Schabińskiej - Krzemienna nad Sanem - Krzemienna
Wioletta Kusz
1/5

Muzeum złotej rybki - żenujące i mocno nieestetyczne (jedynie drzwi wejściowe warte uwagi). Wejście do muzeum plus na plac koszt 50 zł od osoby. Zabawki jak na standardowym objezdnym wesołym miasteczku (sztuk 5 z czego 1 nie działała) - co ciekawe uruchamiane jedynie o pełnej godzinie ? W ramach biletu frytki bądź zapiekanka - jakoś no cóż.... Miejsce z niewykorzystanym potencjałem. Szczerze nie zatrzymalibysmy się tam 2 raz.

U Schabińskiej - Krzemienna nad Sanem - Krzemienna
Konrad Kopeć
1/5

Lata temu, to może była atrakcja, teraz to miejsce wieje PRLem. Przyjechaliśmy tam, zastanawiało nas dlaczego tam tak pusto- a tu klienci zagłosowali nogami... Sprzęty bez remontów rozpadające się, obsługiwał to facet, od którego była wyczuwalna woń alkoholu. Basen nie był czyszczony chyba od wieku- dlatego tak na nim pusto. Nie zbliżajcie się nawet tam, tak dla własnego bezpieczeństwa!Jedynymi spotykanymi klientami byli ci złapani na nocleg w domkach. Nawet nie odważyliśmy się próbować niczego z ich kuchni, ale po opiniach tych bardziej odważnych, okazuje się, że była to dobra decyzja. OMIJAĆ Z DALEKA!

U Schabińskiej - Krzemienna nad Sanem - Krzemienna
Zbigniew Pałka
5/5

Bardzo atrakcyjne miejsce dla dzieci i nie tylko. Grill, wesołe miasteczko oraz inne atrakcje. Obsługa bardzo sympatyczna i zatroskana o klienta. Miejsce rewelacyjne dla zorganizowanej grupy. W połączeniu np. ze spływem pontonowym lub kajakowym z Sanoka świetna oferta na całodzienną wycieczkę. Zdecydowanie polecam.

U Schabińskiej - Krzemienna nad Sanem - Krzemienna
Alexander B
1/5

Okropny właściciel! Współczuję tej zonie! Maskara! Zobaczycie sobie program BITWA O GOŚCI.

U Schabińskiej - Krzemienna nad Sanem - Krzemienna
aucsie
1/5

Obsługa fatalna, jakby była tam za karę. Restauracja w stylu samoobsługi, przynosisz dania, napoje bierzesz z lodówki, odnosisz naczynia. Brakowało jeszcze, żebyśmy sami musieli po sobie zmywać.
Pani nawet nie raczyła podać sztućców, ”weźcie sobie sami”. Nie można tego tłumaczyć tłumem, bo byliśmy jedynymi gośćmi.
Stoły jakby nie myte od dawna, krzesła porozrzucane. Jedzenie okropne jak za tą cenę.
Z jednej strony disco polo z głośnika, z drugiej w kółko gadająca słynna Złota Rybka.
Jedyny plus to widoki, nic poza tym. Zmarnowany potencjał jak na taką okolicę.
Omijać z daleka.

U Schabińskiej - Krzemienna nad Sanem - Krzemienna
Katarzyna Ocieczek
1/5

Nie polecam! Młody chłopak który obsługiwał atrakcje (karuzele itp.) dla dzieci był kompletnie pijany (mam nadzieję że poniesie konsekwencje). Jedzenie hmmm.... frytki jak frytki (chyba były smażone razem z pstrągiem) , zapiekanki nie polecam coś innego już nie próbowaliśmy

Go up