Tłocznia Chocznia - Chocznia

Adres: osiedle Patria 16, 34-123 Chocznia, Polska.
Telefon: 338436258.
Strona internetowa: maszsok.pl.
Specjalności: -.

Opinie: Ta firma ma 130 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Tłocznia Chocznia

Firma MaszSok jest położona na osiedlu Patria 16 w Choczni, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 338436258 lub odwiedzić ich stronę internetową maszsok.pl.

Co do specjalizacji firmy, informacja nie jest dostępna. Niemniej jednak, warto zwrócić uwagę na opinie klientów, ponieważ MaszSok posiada imponującą liczbę 130 recenzji na Google My Business. Średnia ocen wynosi 4.8/5, co wskazuje na wysoką jakość usług.

Mimo braku informacji o specjalizacji, MaszSok zyskuje uznanie klientów dzięki doskonałej reputacji i pozytywnym opinii. To miejsce, które zasługuje na uwagę osób poszukujących profesjonalnych usług.

Zachęcamy do kontaktu z firmą MaszSok poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i ewentualnie skorzystać z ich usług. Niewątpliwie warto sprawdzić, co ta firma ma do zaoferowania, biorąc pod uwagę pozytywne opinie i reputację na rynku.

Recenzje dla Tłocznia Chocznia

Tłocznia Chocznia - Chocznia
Agnieszka Chodorowska
5/5

Pyszne soki, duża objętość i bardzo dobra cena. Zamawiam drugi raz i na pewno nie ostatni. Przesyłka jest bardzo szybko.
Kontakt ze sklepem jest bardzo dobry.
Omyłkowo zrobiłam zle zamowienie i zorientowałam się w ostatniej chwili. Zamowienie było już spakowane i właśnie podjechał po nie kurier. Pan przez telefon był bardzo uprzejmy, pomocny i elastyczny. Wstrzymał zamowienie i szybko zamienił tak żeby kurier jeszcze mógł je zabrać.
A soki są naprawdę bardzo bardzo dobre a butelki wymienne :))
Polecam każdemu.

Tłocznia Chocznia - Chocznia
edgi
5/5

Bardzo smaczne soki, cudowna obsługa, która poczęstowała zmarzniętych wędrowców pysznym grzancem jabłkowym. Dbałość o daty ważności i fantastyczne rozwiązanie z recyclingiem butelek:)

Tłocznia Chocznia - Chocznia
Piotr Jakubowski
5/5

Gorąco polecam. Doskonałe, świeże i smaczne soki. Niedosładzane. Naturalne. Samopoczucie po pięciu dniach oceniam na rewelacyjne. Na pewno jeszcze skorzystam.

Tłocznia Chocznia - Chocznia
Aleksandra Kozieł
4/5

Soki bardzo smaczne i dobrze zapakowane. Jedyne moje zastrzeżenie to już samo makro soków. Zamówiłam wersję zieloną SIRT w nadziei, że soki będą bardziej przypominały proporcjami składników odżywczych ten oryginalny sirt sok, głównie warzywny. Niestety. Każdy z zamówionych soków ma około 9 gram cukru w 100ml (czyli dwie łyżeczki), bo opierają się one wg składu w ponad 60% na jabłkach. Wypicie jednego soku sprawia, że dwukrotnie przekraczam swoje dzienne zapotrzebowanie na taki cukier (jeden sok to ekiwalent 15 łyżeczek cukru). A co dopiero, gdy wypilabym 4 (60 łyżeczek cukru!). Wiem, że wielu

Tłocznia Chocznia - Chocznia
Kamka Drevka
5/5

zamówiłam trzydniowy detoks sokowy. paczka wyszła w czwartek, niestety z winy kuriera dotarła do mnie dopiero w poniedziałek. zgłosiłam sprawę do producenta - otrzymałam zapewnienie, że otrzymam nową partię. te które dotarły w poniedziałek i nie były zepsute były pyszne. sycące i nie chciało się po nich jeść. kolejna partia przyszła zgodnie z obiecanym terminem.
bardzo dobra jakość soków.
bardzo dobra jakość obsługi klienta.
bardzo dobry stosunek ceny do jakości.
polecam i z pewnością skorzystam jeszcze nie jeden raz.

Tłocznia Chocznia - Chocznia
Julia Walkowiak
5/5

Właśnie kończę trzeci dzień detoxu sokowego. Wszystkie soki są przepyszne, chociaż troszkę się ich obawiałam. Ani razu nie czułam się głodna, jestem wypoczęta i nie pamiętam kiedy miałam tak płaski brzuch.
Oczywiście już poleciałam wszystkim znajomym, część już nawet zamówiła taki zestaw i czekam z niecierpliwością na ich ocenę.

Tłocznia Chocznia - Chocznia
Anita
5/5

Polecam zakupy w tym miejscu Diety sokowe należy zamówić wcześniej

Tłocznia Chocznia - Chocznia
pat s
5/5

SIRT. Soki bardzo smaczne, chociaz myślałam, ze będą bardziej warzywne/wytrawne i w konsekwencji mniej słodkie. Nie wiem z jakiego źródła są owoce i warzywa na soki, ale pozytywnie mnie zaskoczyła jakość - nie miałam żadnych wyprysków, które zawsze pojawiają mi się po spożyciu nieekologicznych owoców i warzyw. Za to mega duży plus. Opakowanie równiez bardzo profesjonalne. Będę wracać regularnie. Dziękuję.

Go up