Tenis Planet - Smolec

Adres: Śliwkowa 134, 55-080 Smolec, Polska.
Telefon: 510400616.
Strona internetowa: tenisplanet.pl.
Specjalności: Restauracja, Pizzeria, Kort tenisowy.
Inne ważne informacje: Ogródek, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Dobre drinki, Sport, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Drinki w promocji happy hours, Jedzenie późnym wieczorem, Jedzenie w promocji happy hours, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Toaleta unisex, Wi-Fi, Wi-Fi, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy.
Opinie: Ta firma ma 713 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Tenis Planet

Tenis Planet to popularne miejsce w Smolcu, które oferuje szeroką gamę usług dla wszystkich miłośników dobrego jedzenia, sportu i przyjemnej atmosfery. Znajduje się pod adresem Śliwkowa 134, 55-080 Smolec, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców i turystów. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 510400616 lub odwiedzić ich stronę internetową tenisplanet.pl.

Specjalizują się w restauracji, pizzerii oraz posiadają kort tenisowy, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowe udogodnienia to ogródek, możliwość dostawy oraz na wynos. Warto również wspomnieć o dobrych drinkach i możliwości zabawy dla całej rodziny.

Tenis Planet cieszy się dobrą reputacją wśród klientów, posiadając 713 recenzji na Google My Business z średnią oceną 4.5/5. To świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez tę lokalizację.

Dla osób z niepełnosprawnościami również jest odpowiednio przygotowane, ponieważ posiadają miejsca dla osób na wózkach, parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach.

Jeśli szukasz miejsca na przyjęcie urodzinowe dla dziecka, Tenis Planet może być idealnym wyborem, ponieważ oferuje krzesełka do karmienia, menu dla dzieci oraz jest odpowiednie dla dzieci.

Wydaje się, że Tenis Planet ma wszystko, czego potrzebujesz - od pysznego jedzenia, po przyjemną atmosferę i różnorodne atrakcje. Dlatego warto odwiedzić ich stronę internetową i zarezerwować miejsce już dziś

Recenzje dla Tenis Planet

Tenis Planet - Smolec
Adrian Kupiszewski
2/5

O co chodzi? Pizzę zamawiamy od kilku lat i była zawsze smaczna. Dzisiaj dostaliśmy zupełnie inną, inne ciasto inny ser, sucha, malo sosu. Bardzo średnia. Duży zawód☹️Dorzucam zdjęcie sprzed miesiąca i teraz

Tenis Planet - Smolec
Agnieszka Kamińska
5/5

Pyszne jedzenie! Makaron azjatycki skradł moje ❤️! Co miesiąc pizza miesiąca, którą trzeba spróbować. Polecam!

Tenis Planet - Smolec
Magdalena Tomaszewska
4/5

Miłe zaskoczenie, bardzo różnorodne smaki.
Czas oczekiwania około 40 minut, więc nie najlepiej.
Obsługa profesjonalna, zadają pytania do zamówienia i upewniając się, że klient dostanie to czego chcę, ale być może obsługa jest niewystarczająco liczna (?), długo czekaliśmy na kelnera, a następnie na dania.

Nie polecam lemoniady, wybraliśmy zimną i kwaśną, nie była za dobrze schłodzona i zamiast kwaśna - była gorzka.

Makaron azjatycki ciekawy, duże kawałki mięsa, trochę przesuszone, a sos słodki, mimo to mieszanka smaków okazała się na tyle charakterystyczna, że zamówiłabym tą pozycję jeszcze raz.

Gnocchi bez zarzutu, bardzo polecam.

Frytki smaczne, pozycja z menu dziecięcego, co tłumaczy rozmiar porcji, ale nie jego cenę.

Pizza poprawna, zdecydowanie jadałam lepsze, szkoda, że oliwy były bardzo 'subtelne', nie podciągały smaku pizzy.

Największy atut to zdecydowanie jakoś i świeżość składników. Miłe miejsce na obiad, sporo stolików pod dachem i w ogródku.

Tenis Planet - Smolec
Bartlomiej Madry
3/5

Pyszna pizza - polecam. Kruche ciasto i sporo dodatków. Zupa ogórkowa smaczna, ale brakowało koperku i warzywa były lekko zbyt "aldente" 😉 Obsługa miła choć szkoda że nie rodzimego pochodzenia. Lokal - "klubowy, sportowy" o ciekawym, tenisowym klimacie.

Tenis Planet - Smolec
Klaudia Kostuch
1/5

W niedziele chciałam zamówić obiad, zamawiam przez stronę WWW, opłacam zamówienie. Po chwili dostaje telefon, że dostaw dziś nie ma. Zgadzam się na podjechanie do lokalu i umawiam się z Panią, ze mogę być za 25 min i jedzenie będzie gotowe. Przyjeżdżam na umówioną godzinę, oczywiście jedzenie nie jest gotowe, czekamy na 2x Zrazy wołowe w sosie własnym. Dostajemy kluski śląskie zimne, twarde, niedogotowane. Po zwróceniu uwagi obsłudze słyszę "UPS". Następuje zabranie dań - mojego i siostry. Siostra zdążyła nagryźć swoje mięso. Po odczekaniu na ugotowanie nowych klusek, nasze danie zostaje odgrzane w mikrofalówce, mięso puszcza soki, zamiast sosu własnego jest woda z grzybami. Oczywiście po powrocie posiłki zostały pomylone, ja dostałam nadgryziony kawałek mięsa siostry. Tragedia. Na siłę zjedzone, bez smaku, obsługa fatalna. Nie polecam.

Tenis Planet - Smolec
Jan J
5/5

Fantastyczne miejsce. Stołuję się tu regularnie i zawsze wszystko gra. Picka najlepsza w Smolcu, inne dania też dobre. Jest menu lunchowe w tygodniu i można coś przegryźć w dobrej cenie. Na miejscu dodatkowo dobrze zaopatrzony bar, obsługa kelnserska ok. Generalnie można wciągnąć szybki lunch albo posiedzieć przy drinku i świecy na kolacji. Polecam ten lokal.

Tenis Planet - Smolec
Grzesiek Rabczuk
5/5

Miła obsługa, świetna pizza, ciekawe sałatki, przytulnie i czysto. Polecam.

Tenis Planet - Smolec
Magdalena Foks
3/5

troche pusto?czekaliśmy bardzo długo na jedzenie z rodziną ale jak przyszło to było worth itmniam mniam

Go up