Tadeusz | Restauracja i Pokoje - Proszowice

Adres: 3 Maja 82 A, 32-100 Proszowice, Polska.
Telefon: 123860066.

Specjalności: Restauracja dla rodzin, Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Sport, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 426 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Tadeusz | Restauracja i Pokoje

Tadeusz | Restauracja i Pokoje to popularny lokal gastronomiczny położony pod adresem 3 Maja 82 A, 32-100 Proszowice, Polska. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla mieszkańców i turystów.

Restauracja oferuje szeroki wybór specjałów, w tym restauracja dla rodzin oraz ogólnie restauracja. Można tu zamówić potrawy na wynos lub zjeść na miejscu. Lokal jest przyjazny dla osób na wózkach, z dostępnym parkingiem i alkoholem wysokoprocentowym.

W menu znajdziemy kawę, koktajle, małe porcje, piwo, wino, śniadanie, późne śniadanie, obiad, kolację, desery i wiele innych. Jest to doskonałe miejsce na spotkania towarzyskie, a także organizację przyjęć urodzinowych dla dzieci.

Tadeusz | Restauracja i Pokoje cieszy się dobrą reputacją, o czym świadczy liczba recenzji na Google My Business - aż 426 recenzji. Średnia ocena wynosi 4.1/5, co potwierdza wysoką jakość usług świadczonych przez lokal.

Dla osób poszukujących przytulnego i swobodnego miejsca na spotkanie ze znajomymi, czy rodzinne wyjście, Tadeusz | Restauracja i Pokoje jest doskonałym wyborem. Zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej lub skontaktowanie się pod numerem telefonu 123860066 w celu uzyskania dodatkowych informacji lub zarezerwowania stolika. Zachęcamy do spróbowania różnorodnych specjałów oraz doświadczenia przyjemnej atmosfery tego miejsca.

Recenzje dla Tadeusz | Restauracja i Pokoje

Tadeusz | Restauracja i Pokoje - Proszowice
Omar Jemaaoui
1/5

Godzina pierwsza w nocy i goście hotelowi szansy na spokojny sen nie mają bo właściel udostępnia sale imprezowa z nagłośnieniem które dosłownie powoduje drżenie żyrandoli i wody w szklance. Trudno spać przy permanentnym dudnieniu...
Pokoje ładne ale nie posprzątane. Kurz wszędzie. O śniadaniu dla gości zapomnieli, ale kasować jak za zboże problemu nie ma. W ramach "naprawienia szkody" rabat o wartości za który ciężko będzie znaleźć przynajmniej kebaba.... Dawno nie byłem w tak tragicznym i bezczelnym dla gości miejscu. Jedynie imprezowicze mają szansę być zadowoleni.

Tadeusz | Restauracja i Pokoje - Proszowice
Mikołaj Zadrożny
5/5

Pokoje ładne, pachnące, łóżka wygodne. Łazienka duża, bardzo ładna. Nie ma się czego przyczepić. Obsługa miła, jest Wi-Fi, telewizja. Restauracja naprawdę na wysokim poziomie. Pyszne jedzenie, śniadania też smaczne. Hotel naprawdę godny polecenia, można tutaj odpocząć. Na śniadaniu można zjeść pyszne sadzone, a pani właścicielka (chyba) robi przepyszną pizzę włoską, której można spróbować od czwartku do niedzieli. Pizzę w restauracji podają z najprawdziwszą oliwą.

Tadeusz | Restauracja i Pokoje - Proszowice
Bartek
1/5

Jedzienie okropne, pani około 50/60 lat blondynka w okularach strasznie nie miła,chamska nie pozdrawiam.

Tadeusz | Restauracja i Pokoje - Proszowice
Elżbieta Fryt
3/5

Kilka dni temu byłam w tym lokalu,
obsługa kompletnie nie przygotowana ☹️

Tadeusz | Restauracja i Pokoje - Proszowice
001Virtus
5/5

Impreza okolicznościowa zorganizowana prawie idealna, polecam.

Tadeusz | Restauracja i Pokoje - Proszowice
Rafał Broniszewski
3/5

Mało doprawione dania ale ogólnie smaczne

Tadeusz | Restauracja i Pokoje - Proszowice
Łukasz Jagła
5/5

Organizowałem tu kilka spotkań biznesowych, oraz chrzest dziecka. Śmiało mogę powiedzieć, że takiego miejsca brakowało w Proszowicach - fachowa i miła obsługa, która rozumie praktycznie bez słów, dobre jedzenie, nie wygórowane ceny. POLECAM

Tadeusz | Restauracja i Pokoje - Proszowice
Tomasz S
4/5

Burger ok, ale mnie nie powalił... sos jakiś taki nie burgerowy. Reszta ok i miła obsługa 🙂

Go up