Szymbara -

Adres: 1950R, 38-459, Polska.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Dostawa, Swobodna atmosfera, Możliwa rezerwacja.
Opinie: Ta firma ma 12 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Szymbara

Szymbara 1950R, 38-459, Polska

Szymbara to przytulna restauracja zlokalizowana pod adresem 1950R, 38-459, Polska. Znana z swobodnej atmosfery i możliwości rezerwacji, Szymbara zaprasza gości do skosztowania wyjątkowych dań kuchni polskiej.

Restauracja specjalizuje się w serwowaniu tradycyjnych potraw, które zachwycają nawet najbardziej wymagających smakoszy. Jej specjalnością są dania klasyczne, przygotowywane z najwyższą starannością i dbałością o smak.

Na uwagę zasługuje fakt, że Szymbara oferuje zarówno możliwość dostawy jak i zapewnia możliwość rezerwacji stolików. To idealne miejsce zarówno na spontaniczne spotkanie, jak i na planowaną kolację w gronie bliskich.

Opinie na temat Szymbara są bardzo pozytywne, firma posiada aż 12 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi imponujące 4.5/5, co świadczy o wysokiej jakości obsługi i doskonałym smaku potraw.

Dla wszystkich poszukujących lokalnej restauracji, która serwuje autentyczne dania kuchni polskiej, Szymbara jest wyborem godnym polecenia. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, a jej przyjazna atmosfera sprawia, że goście czują się jak w domu.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Szymbara, aby zapoznać się z pełnym menu i zarezerwować stolik na niezapomniany wieczór w gronie przyjaciół czy rodziny. Smacznej kolacji!

Recenzje dla Szymbara

Szymbara -
Konrad Giee
5/5

Super! Dania z grilla wyśmienite. Obsługa bardzo miła i kulturalna.

Szymbara -
Kacperek
4/5

Spoko jest, tylko paysafecarda dajcie i bedzie 5 gwizdek.

Szymbara -
Jacky Game
3/5

Ok

Szymbara -
Ela Paluch
5/5

Super

Szymbara -
Czesława Gromek
4/5

Szymbara -
Przemysław Jakieła
5/5

Szymbara -
Rafał Godek
4/5

Szymbara -
WiktobetaFN
5/5

Go up