Swojskie Smaki - Pszczółki

Adres: Sportowa 1A, 83-032 Pszczółki, Polska.
Telefon: 586839412.
Strona internetowa: swojskiesmaki-pszczolki.pl.
Specjalności: Kuchnia polska.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Alkohol, Kawa, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Toaleta unisex, Wi-Fi, Wi-Fi, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 201 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Swojskie Smaki

Swojskie Smaki to restauracja specjalizująca się w kuchni polskiej, położona pod adresem Sportowa 1A, 83-032 Pszczółki, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 586839412 oraz odwiedzić ich stronę internetową: swojskiesmaki-pszczolki.pl.

Oferują różnorodne specjały kuchni polskiej oraz mają wiele udogodnień, takich jak ogródek, możliwość zamówienia na wynos, alkohol, kawa, małe porcje, obiad, kolacja, katering, desery, miejsca siedzące, bar na miejscu, toaleta unisex, Wi-Fi, przytulną i swobodną atmosferę, przyjazną dla całej rodziny, możliwość obsługi grup, rezerwacje, akceptację kart debetowych, kredytowych oraz usługi płatności mobilnych NFC, specjalne menu dla dzieci oraz odpowiednie dla najmłodszych gości.

Opinie na temat Swojskich Smaków są pozytywne, z 201 recenzjami na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.4/5. Lokalizacja restauracji zapewnia łatwy dostęp dla mieszkańców Pszczółki oraz okolicznych miejscowości, co sprawia, że jest to idealne miejsce na rodzinny obiad, romantyczną kolację czy spotkanie ze znajomymi.

Jeśli szukasz miejsca o autentycznych polskich smakach, przyjaznej atmosferze i szerokiej gamie usług, Swojskie Smaki jest idealnym wyborem. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o ich ofercie.

Recenzje dla Swojskie Smaki

Swojskie Smaki - Pszczółki
Robert Walicki
3/5

Jadłem golonkę z kapustą i ziemniaczkami. Cena 35 zł Kapusta bardzo dobra ziemniaczki też golonka dość sucha ale to może dlatego że byłem pół godziny przed zamknięciem. Mimo to nie najgorsza.

Swojskie Smaki - Pszczółki
Izabela Zawada
5/5

Warto było czekać w kolejce. Jedzenie proste, pyszne, porcje bardzo duże. Duży wybór piw i wódki. Na pewno wrócę przy następnej wizycie w Gdańsku.

Swojskie Smaki - Pszczółki
Arek Kozioł
3/5

Znajomy spożywając stwierdził że danie dnia było super -poledwiczki drobiowe....mój devolay na sto procent mrożony , smażony na głębokim oleju - niedobry
Pół na pół

Swojskie Smaki - Pszczółki
Robert Ślusarczyk
5/5

Jest to idealne miejsce dla osoby, która chciałaby zjeść smaczny i domowy obiad.
Bardzo miła obsługa, przystępne ceny oraz porcje, która ciężko zjeść w pojedynkę. Polecam!

Swojskie Smaki - Pszczółki
Anioł Nocy
4/5

Polecam zupy bardzo nam smakowały, zupa gulaszowa rewelacja, reszta jedzenia takie sobie. Obsługa miła.

Swojskie Smaki - Pszczółki
Jakub Go
5/5

Pyszne domowe jedzenie, krótki czas oczekiwania i bardzo przystępne ceny. Na pewno tu wrócimy!

Swojskie Smaki - Pszczółki
Rafał Kaim
5/5

Do restauracji trzeba zejść na dół po schodach można sobie usiąść w lokalu lub na dworze . Świetne zestawy obiadowe w dobrej cenie smacznie i do syta

Swojskie Smaki - Pszczółki
Natalia Czarnecka
5/5

Jedzonko jest przepyszne! Gromkie brawa dla kucharza/kucharki.
Bardzo brakowało takiego miejsca z domowymi obiadami 🙂

Szczerze - najlepsze miejsce w gminie gdzie po prostu można dobrze zjeść za dobrą cenę.
Czasem i "dobre" restauracje nie mają tak genialnego przebicia jak Swojskie Smaki.
Polecam gorąco!

Go up