Susharnia - Express Sushi Bar - Chrzanów

Adres: Trzebińska 40, 32-500 Chrzanów, Polska.
Telefon: 695555885.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Restauracja.

Opinie: Ta firma ma 153 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Susharnia - Express Sushi Bar

Znajduje się restauracja o nazwie Susharnia w Chrzanowie. Jest położona przy ulicy Trzebińskiej 40, 32-500 Chrzanów, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 695555885. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: facebook.com.

Susharnia specjalizuje się w kuchni restauracyjnej i jest ceniona przez klientów. Posiada imponującą liczbę 153 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.5/5.

Ta restauracja oferuje szeroki wybór potraw kuchni japońskiej, w tym sushi, sashimi, tempurę i wiele innych specjałów. Menu jest zróżnicowane i przystosowane do różnych gustów.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz zjeść pyszne dania kuchni japońskiej w przyjemnej atmosferze, Susharnia w Chrzanowie jest doskonałym wyborem. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, co ułatwia dotarcie do niej.

Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem sushi czy po prostu chcesz spróbować czegoś nowego, restauracja Susharnia z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i zapoznania się z pełnym menu oraz aktualnymi promocjami. Skontaktuj się z Susharnią w Chrzanowie, aby zarezerwować stolik i delektować się wyjątkowymi smakami kuchni japońskiej!

Recenzje dla Susharnia - Express Sushi Bar

Susharnia - Express Sushi Bar - Chrzanów
Małgorzata Smoliło-Utrata
1/5

Od pewnego czasu zamawiam tutaj sushi, jest to wygodny sposób ponieważ zazwyczaj bez większego problemu i bardzo sprawnie można było podjechać i odebrać zamówienie. Do dzisiaj. Placówka jest przystosowana do zamówień tylko na wynos, ale nie jest zaopatrzona w torby, siatki cokolwiek do czego to sushi można wpakować. I biorąc pod uwagę mniejsze zamówienia to rzeczywiście, może nie jest to problematyczne. Ale przy zamówieniu największego zestawu oraz dodatków do sushi zapakowanie zamówienia bez torby staje się problemem. Zawsze były torby papierowe, nie na wymiar ale i tak pomagały zapakować zam

Susharnia - Express Sushi Bar - Chrzanów
Aleksandra S.
2/5

Co jakiś czas zdarza mi się tu kupić sushi, ale już tu chyba nie wrócę. Rolki źle zwinięte rozpadały się, stosunek ryżu do dodatków w środku nierówny, kawałki olbrzymie przez co na raz nie dało się ich zjeść albo odwrotnie bardzo cienkie z których wszystko wypadało. No nie. Jeśli chcecie zjeść dobre sushi to warto odwiedzić pobliskie Jaworzno.

Susharnia - Express Sushi Bar - Chrzanów
mikołaj porwit
1/5

Zamówiliśmy boxa L na świeżo, z 3 różnymi smakami a zamiast tego dostaliśmy gotowe pudełko które miało zupełnie inne i stało w lodówce obok nie wiadomo ile.

Susharnia - Express Sushi Bar - Chrzanów
Dagmara Skoczylas
5/5

Dobrze że jest gdzieś blisko sushi. Za każdym razem jak tam jestem wychodzę z pysznym sushi

Susharnia - Express Sushi Bar - Chrzanów
Dawid Celarek
5/5

Zamawiam regularnie i jestem zawsze bardzo zadowolony a sushi na desce prezentuje się rewelacyjnie

Susharnia - Express Sushi Bar - Chrzanów
Adrianna Staszczyk
5/5

Zawsze świeże i pyszne, polecam ❤️

Susharnia - Express Sushi Bar - Chrzanów
Dm
1/5

Wzięłam gotowy zestaw z lodówki. I powiem wam że sushi mają smak jak te z Biedry. Ryż twardy. Ogórki nie są świeże . Nie polecam. Bo obawiam się że można dostać zatrucia .

Susharnia - Express Sushi Bar - Chrzanów
MJ jastrzebsk
5/5

Systematycznie zamawiam sushi w susharni i jeszcze nigdy nie byłam zawiedziona. Przede wszystkim zawsze jest świeże i starannie zrobione. Od niedawna można również zamówić na dowóz , więc jest te, wygodnie. Polecam.

Go up