Sphinx - Warszawa

Adres: Plac Czerwca 1976 r, 02-495 Warszawa, Polska.

Telefon: 725100527.

Strona internetowa: sphinx.pl.

Specjalności: Restauracja, Restauracja dla rodzin.

Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Dobre drinki, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, W ofercie dania wegetariańskie, Wino, Zdrowe dania, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.

Opinie: Ta firma ma 1085 recenzji na Google My Business.

Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Sphinx

Sphinx to restauracja zlokalizowana przy Adres: Plac Czerwca 1976 r, 02-495 Warszawa, Polska. Specjalizuje się w kuchni dostosowanej zarówno dla dorosłych, jak i dla rodzin, oferując szeroki wybór dań. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu Telefon: 725100527 lub odwiedzić ich stronę internetową Strona internetowa: sphinx.pl aby dowiedzieć się więcej.

Restauracja Sphinx oferuje wiele udogodnień, takich jak dostawa, możliwość zamówienia na wynos oraz przyjemne miejsce do spożycia posiłku na miejscu. Mają w ofercie dobre drinki, a także alkohol wysokoprocentowy dla chętnych. Warto zaznaczyć, że Sphinx zapewnia również miejsca dla osób na wózkach oraz posiada odpowiednie udogodnienia dla nich, takie jak parking, toaleta i łatwe wejście.

W menu Sphinx znajdziesz szeroki wybór potraw, w tym dania wegetariańskie, zdrowe dania, śniadania, obiady, kolacje, desery oraz różnorodne napoje, takie jak kawa, koktajle, piwo i wino. Znakomita średnia opinia restauracji Sphinx wynosząca 3.9/5 na podstawie 1085 recenzji na Google My Business świadczy o wysokiej jakości usług.

Dla osób poszukujących przytulnego miejsca z swobodną atmosferą, Sphinx jest idealnym wyborem. Zalecamy skorzystanie z ich usług poprzez odwiedzenie strony internetowej i zarezerwowanie stolika na wyjątkowy wieczór. Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nimi już teraz!

Recenzje dla Sphinx

Sphinx - Warszawa

Jakub Sobczyński

4/5

Jedzienie ok ale bez szału. W stosunku jakość do ceny to zwykle kebaby proponują więcej

Sphinx - Warszawa

Jot eS

3/5

Przyjemny wystrój. Wygodne siedziska. Dość ciemno. Ładne lampy. Ceny jak w restauracji z nieco wyższej półki. Jakoś jedzenia średnia. Surówki bardzo mało wyrafinowane. Dobra herbata zimowa.

Sphinx - Warszawa

Małgoś Pieńkowska

4/5

Smaczne,świeże jedzenie .

Jak za dawnych czasów marzymy o dużych kotach mielonych.

Obecnie się skurczyły.

Kompoty zbyt malutka szklaneczka a szkoda bo smaczny.

Mam nadzieję ,że pojawi się stek.

Sphinx - Warszawa

Kubek

4/5

Shoarma na pikantno dobrze przyprawione, chociaż mięso trochę twardawe. Żeberka teriyaki bardzo smaczne z miękkim mięsem. Odejmuję gwiazdkę za bułkę pittę, która mimo bycia głównym dodatkiem do dania, była czerstwa

Sphinx - Warszawa

Agnieszka Gładysz

5/5

Genialne żeberka, obłędnie dobry dorsz chrupiacy z sosem słodko pikantnym. Dania zostały podane 3 minuty po zamówieniu. Smacznie, szybko, pysznie.

Obsługujący nas Pan Przemek to profesjonalista z ogromnym zaangażowaniem i bez narzucania się obsługiwał nas. Uśmiechnięty, pełen energii i przemiły zaproponował na koniec zniżkę z aplikacji. To zaszczyt dla Sfinksa mieć takiego pracownika w swoim zespole! Dziękujemy Panie Przemku za obsługę i życzliwość, życzymy tylko miłych i niepretensjonalnych klientów!

Sphinx - Warszawa

Michal Molga

1/5

Rozczarowanie. Shoarma góralska to jakaś pomyłka. Mięso jakieś stare, odgrzewane, jakby końcówka z poprzedniego smażenia, drobne, twarde fragmenty. Ser żółty roztopiony i ponownje podgrzany, stary, Zestaw na pewno nie przygotowany dla nas - smakował jak jakiś gotowiec odgrzewany. Surówki bez smaku. Świeże były frytki i napoje. Obsługa bez szału, ale i bez zarzutu. Ogólnie słabo. Dużo poniżej standardów w innych Sphinx'ach

Generalnie polecam omijać i wybrać inną restauracje.

Sphinx - Warszawa

Magdalena Kruk

3/5

Zamówiłam sharme z serem mozzarella. Danie ogólnie smaczne gdyby nie fakt, że niektóre kawałki kurczaka były na wpół surowe. Zwróciłam uwagę kelnerce, ale nic sobie z tego nie zrobiła. Nawet nie przeprosiła tylko powiedziała, że się zdarzyło. No chyba na nie powinno!!!

Sphinx - Warszawa

Gosia Małgosia

5/5

Dziś pierwszy raz byliśmy w tej restauracji z lokalizacją w Ursusie i zostaliśmy bardzo miło przyjęci . Jedzenie bardzo dobre , porcje duże pomimo innych opinii , świeże surówki dania różnorodnie zamawiane ale każdy zadowolony , herbatki zimowe oraz malinowe wyśmienite . Na szczególną pochwałę zasługuje kelner Kamil , miły uprzejmy ale nie natarczywy dodatkowo bardzo miło urodzinowo nas zaskoczył . Polecam tą lokalizację jak również kucharza który zasługuje na pochwałę wszystko smaczne i świeże . Polecamy i będziemy wracać

Go up