Specjały z Kresów - Krynki

Adres: Pohulanka 19, 16-120 Krynki, Polska.
Telefon: 505750326.

Specjalności: Bar.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Odbiór na zewnątrz, Na wynos, Na miejscu, Alkohol, Jedzenie, Piwo, Toaleta, Karty debetowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Bezpłatny parking.
Opinie: Ta firma ma 70 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.9/5.

Lokalizacja Specjały z Kresów

Specjały z Kresów to bar znajdujący się pod adresem Pohulanka 19, 16-120 Krynki, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 505750326. Firma specjalizuje się w kuchni z regionu Kresów, oferując swoim klientom autentyczne specjały.

Specjały z Kresów słyną z bogatej oferty dań kuchni regionalnej, przygotowywanych z najwyższą starannością i dbałością o autentyczny smak. Bar prezentuje się jako firma należąca do kobiety, co dodaje mu uroku i indywidualnego charakteru.

Klienci mają możliwość korzystania z usług na miejscu, na wynos oraz z odbiorem na zewnątrz. Lokal oferuje również alkohol, posiłki, piwo oraz posiada toaletę dla gości. Możliwe formy płatności to karty debetowe, usługi płatności mobilnych NFC oraz karty kredytowe. Dodatkowym atutem jest bezpłatny parking dla klientów.

Specjały z Kresów cieszą się dobrą opinią wśród klientów. Firma posiada aż 70 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi imponujące 4.9/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług oraz zadowoleniu klientów.

Dla osób poszukujących autentycznych doznań kulinarnych z regionu Kresów, Specjały z Kresów jest idealnym miejscem do odwiedzenia. Znajdujący się w malowniczej okolicy bar zachęca do spróbowania wyjątkowych potraw i doświadczenia prawdziwego smaku tradycji.

Jeśli jesteś miłośnikiem kuchni regionalnej, nie wahaj się skontaktować z Specjałami z Kresów poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik i cieszyć się wyjątkowymi specjałami przyjaznej atmosferze.

Recenzje dla Specjały z Kresów

Specjały z Kresów - Krynki
Artur Pelczarski
5/5

Miejsce trafione przypadkiem. Warto było się zatrzymać. Duży wybór wschodnich pamiątek, napoi, piw itp. Jedzenie rewelacja. Pierogi kresowe w smaku nie do zapomnienia. Jagodzianki przepyszne. Sery wprost rozpływają się w ustach. Bardzo miła właścicielka. W oczekiwaniu na posiłek czas umilał Karmel.. Piesio którego zaprosiło się do zabawy i już nie pozwolił na odpoczynek..

Specjały z Kresów - Krynki
Maria Orchowska
5/5

Bardzo dobre domowe jedzenie,jagodzianki przepyszne,polecam każdemu kto lubi swojskie jadło.

Specjały z Kresów - Krynki
Radaz Zaleski
5/5

Niesamowite miejsce,wyczytane z internecie ,warto było tu przyjechać tyle km,przemiła obsługa ,jedzenie bardzo dobre,polecamy z całego serca.

Specjały z Kresów - Krynki
Irena Wasiak
5/5

Wspaniałe miejsce,jedzonko przepyszne, wyśmienite pierozki,ser koryciński o niezapomnianym smaku i świeżości,jagodzianki wyjątkowe ,połowę zjadł mi piękny piesek super właścicielki,ktora zaraz ze szczerego serca dała mi następną .Gdybym mieszkała bliżej często bym tam się stołowała,niestety jestem z centrum Polski ,ale myślę, że jeszcze nie raz tam wrócę.Pozdrawiam

Specjały z Kresów - Krynki
Vitaria Słowianka
5/5

Warto zajechać! Za niewygórowaną cenę mamy przepyszne jedzenie z rzeczywiście naturalnych składników i wyrabiane wszystko na miejscu. Jagodzianki pycha! Sery korycińskie również! Plus właścicielka to przemiła kobieta. Jestem pozytywnie zaskoczona miejscem. W ofercie tez są rożnej maści piwa regionalne i nie tylko.

Specjały z Kresów - Krynki
Marta W
5/5

Pyszne jedzenie - szczególnie smakowały nam placki po podlasku z mięsem mielonym i śmietaną, kartacze oraz jagodzianki. 🙂 Ogromny wybór piw kraftowych.
Na miejscu można zakupić również sery korycińskie, sękacze i lokalne rękodzieło.

Specjały z Kresów - Krynki
Agata Zawodna
5/5

Polecam. Można kupić smakołyki, pamiątki, alkohol z Kresów. Ciekawe miejsce i miła pani sprzedająca.

Specjały z Kresów - Krynki
Mateusz Sitnicki
5/5

Świetne, bardzo klimatyczne miejsce. Przesmaczne regionalne specjały na ciepło, ogromny wybór kraftowych piw, sery korycińskie i słoninka do kupienia na wynos a do tego folklorystyczne suweniry. Wszystko dopełnia cudowna sceneria i pies Karmel.

Go up