Soszo Kebab - Lutoryż, Boguchwała

Adres: Lutoryż 439, 36-040 Boguchwała, Polska.
Telefon: 724273476.

Specjalności: Kebab.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Ogródek, Odbiór na zewnątrz, Obsługa zmotoryzowanych, Na wynos, Na miejscu, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Miejsca siedzące, Toaleta, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych, Przyjazne dla osób LGBTQ+, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking, Można przyjść z psem.
Opinie: Ta firma ma 72 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Soszo Kebab

Soszo Kebab to jedno z najpopularniejszych miejsc w Boguchwale, gdzie można spróbować pysznego kebaba. Adres: Lutoryż 439, 36-040 Boguchwała, Polska. Jeśli chcesz zamówić telefonicznie, skontaktuj się pod numerem 724273476.

To miejsce prezentuje się jako firma należąca do kobiety, co dodaje mu uroku. Soszo Kebab oferuje wiele specjałów, ale to kebab jest tu królem. Oprócz tego, warto zauważyć, że mają ogródek, obsługę zmotoryzowanych, możliwość rezerwacji oraz swobodną atmosferę. Lokal jest przyjazny dla wszystkich - od osób transpłciowych po rodziny z dziećmi. Jest również bezpłatny parking i możliwość przyjścia z psem.

Zdecydowanie warto odwiedzić Soszo Kebab na obiad lub kolację. Mają małe porcje dla tych, którzy nie są aż tak głodni, oraz miejsca siedzące dla tych, którzy chcą zjeść na miejscu. Toaleta jest dostępna, a wejście jest przystosowane dla osób na wózkach.

Na Google My Business firma ma imponującą liczbę 72 recenzji, a średnia ocena wynosi 4.4/5. To mówi samo za siebie, jak bardzo Soszo Kebab jest ceniony przez klientów.

Jeśli szukasz miejsca, które oferuje pyszny kebab w przyjaznej atmosferze, to Soszo Kebab jest idealnym wyborem. Nie wahaj się, odwiedź ich stronę internetową i zarezerwuj stolik już dziś!

Recenzje dla Soszo Kebab

Soszo Kebab - Lutoryż, Boguchwała
Jagoda Szmyd
5/5

Super jedzenie bardzo fajna, miła i sympatyczna obsługa. Mięso dobrze doprawione, surówki bardzo bogate, frytki świeżutkie. Zjechałam przypadkiem z ,,trasy,, na szybkie jedzenie i wiem że to nie będzie mój ostatni raz

Soszo Kebab - Lutoryż, Boguchwała
Malwina
5/5

Bardzo polecam. Obsługa jest genialna, przemili, bardzo pozytywnie ludzie. W Soszo nie robią problemów z nietypowymi zamówieniami. Frytki z posypką brałam na spółkę z chłopakiem. On z ostrym, ja z łagodnym. Podzielili nam porcję bez żadnego problemu.
Mega zestawem spokojnie się najedliśmy. Kebaby też mają super.

Soszo Kebab - Lutoryż, Boguchwała
Łukasz Zajączkowski
5/5

Nie polecam zamawiania zestawu w wersji mega dla jednej osoby ? Jedną porcją spokojnie najedzą się dwie głodne osoby. Kebab smaczny, parking spory, jednak bliskość od drogi tworzy słaby klimat do spokojnego zjedzenia. Jednak smak i wielkość porcji częściowo to rekompensuje. Napewno jak będę tedy przejeżdżał zatrzymam się ponownie na obiadek.

Soszo Kebab - Lutoryż, Boguchwała
Mateusz Wilk
1/5

Strasznie strasznie dużo sosów do zestawów że ciapa się robi straszna i je się sosy i nic innego nie czuć tylko sosy, porcja zalana sosami że spokojnie na 3 by wystarczyło przez co większość z zamówienia nadaje się do wyrzucenia, jakby jednorazowo to było czy 2x to bym nic nie mówil bo wiadomo zdarzy się ale praktycznie za każdym razem tak było (7-8x), tak mógłbym zgłosić przy zamówieniu żeby mniej dać ale miałem nadzieję że w końcu będzie z umiarem, głównie chodzi o danie frytki z posypką, kiedyś po drodze zagladne i zamówię jeszcze raz i jak będzie w porządku to ocenę znacznie poprawie, na dzień dzisiejszy niestety bardzo kiepsko z tego powodu

Soszo Kebab - Lutoryż, Boguchwała
Justyna
5/5

Dobrze że wzięłam mała porcje bo była wystarczająca, plusik za ciekawy wariant z sosem serowym nie był przytłaczający a nadawał fajny nowy smak jeżeli ktoś lubi ser, polecam 😀

Soszo Kebab - Lutoryż, Boguchwała
TVN Gaming
5/5

Świetne miejsce bardzo dobre jedzenie miła obsługa i swietny klimat

Soszo Kebab - Lutoryż, Boguchwała
Boba Fat
5/5

Wszystko świeże i pyszne zapiekanka chrupiąca polecam w 100%

Soszo Kebab - Lutoryż, Boguchwała
Liliana Popek
5/5

Przemiła obsługa dobre jedzenie i kraftowe sosy nie żałują sosów ani mięsa. bardzo serdecznie polecam ⭐⭐⭐⭐⭐

Go up