Smażalnia "Rybka" - Wielbark

Adres: 1 Maja, 12-160 Wielbark, Polska.
Telefon: 888049191.

Specjalności: Bar.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie, Toaleta, Płatność tylko gotówką, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 142 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Smażalnia "Rybka"

Smażalnia Rybka to popularna restauracja typu bar znajdująca się pod adresem 1 Maja, 12-160 Wielbark, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 888049191.

Restauracja ta słynie z wysokiej jakości potraw rybnych, które są specjalnością tego miejsca. Smażalnia Rybka oferuje także alkohol, toaletę oraz bezpłatny parking dla swoich klientów. Wejście jest dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że lokal jest przyjazny dla wszystkich.

Warte uwagi jest również to, że płatności są przyjmowane tylko gotówką. Mimo tego, wiele osób chwali atmosferę tego miejsca i smak potraw. Smażalnia Rybka ma aż 142 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.2/5, co świadczy o popularności i zadowoleniu klientów.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można zjeść pyszne dania rybne w przyjemnej atmosferze, to Smażalnia Rybka jest idealnym wyborem. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, a opinie klientów potwierdzają wysoką jakość usług świadczonych przez ten lokal.

Rekomendacja: Jeśli chcesz spróbować wyśmienitych potraw rybnych i cieszyć się przyjazną atmosferą, zachęcamy do odwiedzenia Smażalni Rybka. Możesz sprawdzić więcej informacji na ich stronie internetowej oraz skontaktować się z nimi, aby zarezerwować stolik i cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem kulinarnej podróży.

Recenzje dla Smażalnia "Rybka"

Smażalnia
Bożena Bandurska
5/5

Na trasie Chorzele -Szczytno ,przy torach PKP, znajduje się Smażalnia ,,RYBKA ". Właściciele zrobili małą modernizację terenu.Jest mini park maszyn rolniczych.Można zobaczyć,jakie w przeszłości były używane maszyny na polu. Jest toaleta,wiata ze stołami,altanki,mały plac zabaw dla dzieci i najważniejsze PRZEPYSZNA RYBKA Z JEZIOR❤️ ,zawsze świeża ? : sandacz,pstrąg, okoń,lin,węgorz, szczupak i inne rybki? podawane z frytkami i surówką .Cena z napojem ok.30 zl(może,być wyższa ,w zależności od wyboru rybki )Ludzi jest sporo,o każdej porze,więc czas oczekiwania około 30 min,ale warto ?
Dużo miejsc parkingowych.

Smażalnia
bobicz
5/5

Najlepsza rybka jaką jadłem w życiu, polecam każdemu zajechać i przekonać się samemu! Przemiła obsługa i rodzinny klimat,10/10 !

Smażalnia
Rafal Bryszewski
5/5

Miejsce idealne na postój i odpoczynek, nawet w kilka maszyn. W manu jak wskazuje nazwa ryby.

Smacznie.

Do wybory ryby z patelni lub wędzone. Sandacz, szczupak, okoń. Polecam sandacza mi osobiście bardzo smakował.
Jeżeli chcemy zjeść posiłek na wolnym powietrzu i nie walczyć o miejsce to polecam!

Smażalnia
Viki Gold
5/5

Ciekawe miejsce z bardzo dobrą i świeżą rybą. Można kupić wędzona rybę i zamówić smażoną. Mili właściciele, duży teren i mini muzeum na powietrzu. Warto zatrzymać się w drodze powrotnej że Szczytna do Warszawy 🙂

Smażalnia
Kondrat Love Food.
4/5

Świetne miejsce że smakowitymi rybami . Smaczny filet ze szczupaka i bardzo miła pani która chętnie doradzi co skonsumować.

Smażalnia
Psyche &Wilczy
4/5

Wracając z Mazur zawsze zajeżdżamy tu na pyszną smażoną rybkę. I zawsze też bierzemy jakieś wędzone na wynos, do domu (w słoikach, marynowane, też mają!). Bo trzeba przyznać, że w ryby smażalnia Rybka naprawdę umie 🙂 Jedynie plastikowe widelce psują nastrój.

Smażalnia
Urszula Wójcik
4/5

Bardzo smaczne frytki, to najbardziej ok, ryba również, ale trochę przesolona, za to bez wiadra panierki. Dostępne również ryby wędzone w przystępnej cenie. Lubię kiedy porcje waży się przy mnie, tu tak nie jest... Ogólnie ok

Smażalnia
Tomasz Rogalski
5/5

Polecamy wstąpić na rybkę . Zawsze jadąc na Mazury wstępujemy

Go up