Smak Regionu - Pawłowice

Adres: Katowicka 15, 43-250 Pawłowice, Polska.
Telefon: 324418451.
Strona internetowa: smakregionu.com.
Specjalności: Restauracja.

Opinie: Ta firma ma 1517 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Smak Regionu

Restauracja "Smak Regionu" to miejsce, które warto odwiedzić dla każdego miłośnika dobrej kuchni. Znajduje się pod adresem Katowicka 15, 43-250 Pawłowice, w Polsce. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 324418451. Ich strona internetowa to smakregionu.com.

Jedną z głównych specjalności tej restauracji jest dbałość o autentyczne smaki regionu, co sprawia, że potrawy serwowane tutaj są wyjątkowe. Firma ta cieszy się dużym uznaniem, posiadając imponującą liczbę recenzji na Google My Business - aż 1517. Średnia ocena wynosi 4.4 na 5, co potwierdza wysoką jakość usług świadczonych przez "Smak Regionu".

Osoby poszukujące wyjątkowych doznań kulinarne powinny koniecznie odwiedzić tę restaurację. Świetna lokalizacja oraz bogate menu sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ciepła atmosfera oraz profesjonalna obsługa to dodatkowe atuty, które sprawiają, że wizyta w "Smak Regionu" będzie niezapomniana.

Warto skorzystać z okazji i odwiedzić ich stronę internetową, aby zapoznać się z pełnym menu oraz aktualnymi promocjami. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub uzyskać dodatkowe informacje. Nie zwlekaj - przekonaj się sam, dlaczego "Smak Regionu" jest tak wysoko oceniany przez swoich klientów!

Recenzje dla Smak Regionu

Smak Regionu - Pawłowice
Sylwia
5/5

Obsługa jest urocza! Cała rodzina w pełni usatysfakcjonowana z pysznego jedzenia. Dania podane o czasie tak jak informują kelnerki w zależności od ruchu i dnia tygodnia ( raczej do pól godziny). Kolejny raz jesteśmy w tej restauracji i na pewno zagościmy tutaj ponownie. Mamy tutaj swoje swoje ulubione rolady i żeberka oraz krem czosnkowy i smażony ser, ostatnio zachwyceni jesteśmy jednak rybami! Polecamy wszystkim to miejsce 😉

Smak Regionu - Pawłowice
Anna Rudzinska
2/5

Czas oczekiwania na obiad ponad godzinę to istny żart ,ale myślę sobie może warto otóż nie ,NIE WARTO , zamówiłam sakiewkę z piersi kurczaka nadziewaną serem mozzarella i suszonymi pomidorami , mdłe ,bez żadnego smaku , ogólnie nie polecam , zjadłam choć nie całe danie tylko dlatego ,że byłam głodna , surówka z czerwonej kapusty niezjadliwa ,pierwsza i ostatnia wizyta w restauracji zwanej Smakiem Regionu

Smak Regionu - Pawłowice
Edyta
5/5

Restauracja fajna, jedzenie bardzo dobre, ciekawie podane i smacznie doprawione. Czas oczekiwania standardowo do 30 min. (o czym kelnerki informują). Ryby przepyszne, reszta dań jak zawsze wysmienite. Dziewczyny z obsługi uśmiechniete, miłe i zawsze pytają czy było wszystko w porzadku. Polecam tę restaurację, bo jesteśmy tu już przejazdem piąty raz i jeszcze nigdy nas nie zawiodła. To jest pewniak na trasie! Wiec dziwią mnie negatywne opinie, przede wszystkim do czasu oczekiwania... hmm, ktoś chyba zazdrości dobrego prosperowania. Życzę dalszych kulinarnych sukcesów!

Smak Regionu - Pawłowice
New Yorker
5/5

Obsługa wzorowa,smaczne domowe posiłki, jak u mamy.Zaskakująco obfite porcje. Z radością zabieram ze sobą do domu. Tak już trzeci raz jak jestem klientem tej restauracji. Nawet z dalsza przyjeżdżam tutaj na obiady.Moi znajomi też się wybierają.Jestem pewien, że potwierdzą moją opinię.

Smak Regionu - Pawłowice
Krzysztof Krzysztof
1/5

Czas oczekiwania na kelnerkę 20 minut. Po przyjęciu zamówienia czas oczekiwania 60 minut. Po 80 minutach wyszliśmy z restauracji głodni. Smutne jest to , że byliśmy z małymi dziećmi. Wystarczyło poinformować, że czas oczekiwania to ponad godzina. Wzorowy biznes plan, żeby odstraszyć klientów. Teraz dopiero zauważyłem, że macie dużo negatywnych opinii dotyczacych czasu oczekiwania na posilek . Proszę zasięgnąć informacji u innych restauratorów jak sobie z tym radzą. Proszę pamiętać, że nic nie trwa wiecznie, nawet Wasza restauracja . Jeśli opinie Wam spadną do 3.9 gwiazdki to klienci wraz z pie

Smak Regionu - Pawłowice
Bartłomiej Świerkosz
4/5

Wybór padł na restauracje „Smak Regionu” z racji, że była po drodze i skusiła wysokimi ocenami. Na samym wstępie zostaliśmy przyjęci przez bardzo miłą obsługę. Zostały podane nam karty z menu, z której wybraliśmy kotleta z ziemniakami oraz golonko. Kotlet w smaku dobry, w tradycyjnej panierce. Jedyne zastrzeżenie jakie mam odnosi się do ziemniaków, które były słabo doprawione. Golonka w porządku, bez zastrzeżeń. Wystrój oraz klimat panujący w lokalu na duży plus, stoły czyste przygotowane dla klientów. Jest to dobre miejsce do zatrzymania się na obiad, na zrobienie przerwy w podróży.

Smak Regionu - Pawłowice
Szymon Musioł
4/5

Odwiedziłem restaurację ponieważ znajduje się na szlaku Śląskie Smaki. Niestety z menu zostały tylko wodzionka i żur. Restauracja jednak cały czas reklamuje się znakiem szlaku.

Obsługa w restauracji jest bardzo miła. Wie co jest serwowane i jest w stanie doradzić. Pani bardzo szybko do mnie podeszła, szybko też dostałem pierwsze danie. Drugie pojawiło się również bardzo szybko.

Zamówiłem wodzionkę oraz grillowane polędwiczki wieprzowe z sosem grzybowym, surówkami i kluskami.

Wodzionka bardzo dobra, aromatyczna, w środku sporo chleba, czuć smak czosnku i wywaru na którym została zrobiona.

P

Smak Regionu - Pawłowice
kat dro
2/5

Zawiedliśmy się jedzeniem i wystrojem. W dzień powszedni mimo zajętych 2 stolików czekaliśmy około 40 minut na dania, które nie spełniły naszych oczekiwań. Polędwiczka wieprzowa niesamowicie sucha, istny wiór, nie pomógł nawet sos grzybowy, kluski śląskie smakowały jak nie śląskie, jedynie surówka z marchwi była zjadliwa. Do kotleta schabowego- całkiem przyzwoitego- podano 3 sztuki ziemniaków wielkości kul armatnich. Ziemniaki stare i bardzo niestarannie obrane. Całkowity brak wyczucia smaku I estetyki. Wnętrze ciemne i ponure. Nie polecam.

Go up