Sklep rybny TINCA NOVA - Pszów

Adres: Żużlowa 55i, 44-370 Pszów, Polska.
Telefon: 324532147.
Strona internetowa: tincanova.pl.
Specjalności: Sklep rybny, Przetwórstwo rybne, Owoce morza.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Miejsca dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 94 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Sklep rybny TINCA NOVA

Sklep rybny TINCA NOVA to doskonałe miejsce dla miłośników świeżych ryb i owoców morza. Znajduje się pod adresem: Żużlowa 55i, 44-370 Pszów, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 324532147. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej: tincanova.pl.

Sklep TINCA NOVA specjalizuje się w sprzedaży świeżych ryb oraz przetworów rybnych i owoców morza. Ich oferta obejmuje również dostawę, co sprawia, że nawet jeśli nie masz czasu na osobiste zakupy, możesz cieszyć się ich wysokiej jakości produktami w domu. Dodatkowo, lokal jest przystosowany dla osób na wózkach, co czyni go miejscem przyjaznym dla wszystkich klientów.

Jeśli chodzi o opinie, warto wspomnieć, że firma ma 94 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi imponujące 4.8/5. To świadczy o wysokiej jakości obsługi i produktów oferowanych przez TINCA NOVA.

Jeśli jesteś miłośnikiem świeżych ryb i poszukujesz miejsca, gdzie możesz znaleźć szeroki wybór produktów rybnych, Sklep rybny TINCA NOVA to idealne miejsce dla Ciebie. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, by skorzystać z ich doskonałej oferty.

Recenzje dla Sklep rybny TINCA NOVA

Sklep rybny TINCA NOVA - Pszów
Mkkafe Mkkafee
5/5

Od zawsze jeżdżę po ryby na święta i nie tylko na święta do Tinca Nova i jak zwykle zawsze jestem zadowolony i polecam serdecznie wszystkim odwiedzić to miejsce gdyż na miejscu można kupić wiele gatunków żywych ryb wyławianych na bieżąco, można również kupić świeżo wędzone ryby które smakiem naprawdę powalają na kolana. Serdecznie polecam wszystkim odwiedzenie tego miejsca.

Sklep rybny TINCA NOVA - Pszów
Władysław Kazimierz Hanussek
5/5

Dawno tu nie bylismy,ale rybka za każdym razem smakuje...świeża,odpowiedni przygotowana...no i rybka lubi pływać?...warto tu zbładzić...

Sklep rybny TINCA NOVA - Pszów
Janusz Kukuczka
5/5

Jedyny w rejonie sklep z różnymi rodzajami rybek (świeze,wędzone,mrożone itd.)Każdy wybierze coś dla siebie polecam!

Sklep rybny TINCA NOVA - Pszów
Ewa B
5/5

Byliśmy w niedzielę w smażalni .Właściciele zgodzili się na wejście z pieskiem .Rybka pyszna ,atmosfera prawie jakbym przyszła w odwiedziny do rodziny ?Piękne okolice na spacerek po obiedzie,żeby spalić troszkę kalorii.Polecam .

Sklep rybny TINCA NOVA - Pszów
Łukasz Utrata
5/5

Dobrze zaopatrzony sklep polecam świeże jak i wędzone

Sklep rybny TINCA NOVA - Pszów
Kriss krisso
2/5

Sklep dobrze wyposażony dużo gatunków ryb mrożonych ,wędzonych,i oczywiście żywych co dla niektórych ta ostatnia opcja się najbardziej liczy.Miejsce fajnie położone ,przytulne.I teraz mniej przyjemniej.
Droga dojazdowa w kiepskim stanie technicznym za co nie do końca idzie winić właściciela bo powiedzmy szczerze pewnie nie jest to jego Własność. No chyba że się mylę. Ale przy wjeździe na teren obiektu droga już jest własnością Firmy, I też nie grzeszy Funkcjonalnością. Ogólnie w kiepskim stanie, plac zabaw Dla dzieci też niestety ma wiele do życzenia. Pomijając fakt olbrzymiej butli z Ciekłym tlenem Blisko placu zabaw. Ogólnie Sam obiekt (pomijając sklep rybny) raczej nie polecałbym na spacery z dziećmi, ale to jest prywatna moja opinia. Mam nadzieję że właściciel a wiadomo w dzisiejszych czasach nie jest łatwo .dostosuje ten obiekt do rzeczywistych czasów.”Oby”. Biorąc pod uwagę teren na którym się znajduje ta Firma i możliwości jakie tam są jest to wszystko do zrobienia warunek niestety pieniążki. Co do Personelu naprawdę rewelacja.

Sklep rybny TINCA NOVA - Pszów
Tomasz Bernad
5/5

Miła obsługa, świeże, dobre Ryby i owoce morza

Sklep rybny TINCA NOVA - Pszów
Adam S
5/5

Za tam z zakupu zawsze zadowolony
Znają się doradzą i fajna obsługa

Go up