Schronisko PTTK na Hali Boraczej - Żabnica

Adres: Boracza 23, 34-350 Żabnica, Polska.
Telefon: 338626732.
Strona internetowa: boracza.pl.
Specjalności: Noclegi, Restauracja z bufetem.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 2862 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Schronisko PTTK na Hali Boraczej

Schronisko PTTK na Hali Boraczej to urokliwe miejsce położone w Boraczy, w Polsce. Znajduje się pod adresem Boracza 23, 34-350 Żabnica, Polska i można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 338626732. Na ich stronie internetowej boracza.pl można znaleźć więcej informacji.

Specjalnością Schroniska są Noclegi oraz Restauracja z bufetem, co sprawia, że jest idealnym miejscem dla osób poszukujących zarówno wypoczynku, jak i pysznego jedzenia. Dodatkowo, Schronisko oferuje Parking dostępny dla osób na wózkach oraz Wejście dostępne dla osób na wózkach, co czyni je bardziej przyjaznym dla wszystkich gości.

Według opinii na Google My Business, firma posiada aż 2862 recenzji, a ich średnia opinia wynosi 4.5/5. To potwierdza wysoką jakość usług oferowanych przez Schronisko PTTK na Hali Boraczej.

Dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca na nocleg oraz pyszne jedzenie, Schronisko PTTK na Hali Boraczej jest doskonałym wyborem. Z ich dogodną lokalizacją, różnorodnymi usługami oraz pozytywnymi opiniami, można być pewnym udanego pobytu.

Jeśli chcesz doświadczyć gościnności i smaków Schroniska PTTK na Hali Boraczej, nie wahaj się skontaktować z nimi poprzez ich stronę internetową. Zachęcamy do odwiedzenia boracza.pl i zarezerwowania swojego miejsca już teraz

Recenzje dla Schronisko PTTK na Hali Boraczej

Schronisko PTTK na Hali Boraczej - Żabnica
michal janek
5/5

Potwierdzam iż faktycznie jadalnia niewielka. Na plus zasługuje spora lista ciepłych posiłków, piwa i innych napojów. Dania smaczne. Ceny bardzo przystępne. Na zewnątrz liczne ławki.

Schronisko PTTK na Hali Boraczej - Żabnica
Jacek Szymala
4/5

Mimo dość oryginalnej (niegóralskiej) architektury to klimat tworzą ludzie. Skromna jadalnia, w pokojach nie byłem, ceny przystępne w porównaniu do innych pobliskich schronisk. Okna n jadalni niestety nie są szczelne i przy dzisiejszym silnym wietrze wiało przez szczeliny. Co oczywiście wychładza jadalnię. A kaloryfery grzeją.

Schronisko PTTK na Hali Boraczej - Żabnica
Tomasz Keller
5/5

Niestety nie załapaliśmy się na sławne drożdżówki, ale za to z czystym sumieniem mogę polecić bardzo treściwy żurek! Ponadto polecam pierogi z jagodami. Miejsce przyjazne małym dzieciom - schronisko wyposażone w siedzonko dla niemowląt. Można dojechać wózkiem z Żabnicy drogą w 90% asfaltową. Polecam - piękne miejsce z wspaniałymi widokami

Schronisko PTTK na Hali Boraczej - Żabnica
gambit0s
5/5

Jedzenie smaczne i ceny akceptowalne. Stołówka nieduża ale przy dobrej pogodzie jest więcej miejsca na zewnątrz. Z uwagi na to że można autem dojechać w pobliże to bywa dość zatłoczone. Przy schronisku widokowa ławeczka.

Schronisko PTTK na Hali Boraczej - Żabnica
Witold Nitsze
4/5

Spałem tu ok 30 lat temu. Raczej nic się nie zmieniło. Tłumy ludzi przy ładnej pogodzie i potężne kolejki. Ale otoczenie piękne

Schronisko PTTK na Hali Boraczej - Żabnica
Iwona S.
5/5

Przepiękne miejsce. Wracam tam bardzo często będąc na pobliskich szlakach. Nigdy się nie zawiodłam, jagodzianki zawsze przepyszne, śniadania w promieniach słońca i z pięknymi widokami niezapomniane. W czasie brzydkiej pogody niewiele miejsca w środku, w weekendy dużo ludzi.

Schronisko PTTK na Hali Boraczej - Żabnica
małgorzata rzepka
5/5

Uwielbiam to schronisko o każdej porze roku ❤️ sławetne jagodzianki, gorąca czekolada niebo. Żurek, to nie typowy śląski żur, bardziej barszcz biały, też dobry 🙂 no i oczywiście kwaśnica bije wszystko. Klimatycznie, swojsko ❤️

Schronisko PTTK na Hali Boraczej - Żabnica
Roman Sa
5/5

Zawsze genialne jagodzianki (niezależnie od pory roku)!

Go up