SarahKebab - Rokietnica

Adres: Rokietnica 682, 37-562 Rokietnica, Polska.
Telefon: 881733905.

Specjalności: Kuchnia turecka.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Swobodna atmosfera, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 63 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja SarahKebab

SarahKebab to popularna restauracja specjalizująca się w kuchni tureckiej. Znajduje się pod adresem Rokietnica 682, 37-562 Rokietnica, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla mieszkańców i turystów.

Restauracja oferuje dostawę, możliwość zamówienia na wynos oraz posiada przyjazną przestrzeń na miejscu. Istnieje również wejście dostępne dla osób na wózkach, co czyni ją bardziej dostępną dla wszystkich klientów. SarahKebab serwuje śniadanie, obiad, kolację i jest znana z małych porcji, co pozwala spróbować różnorodnych dań w jednej wizycie.

Opinie na temat restauracji są pozytywne, firma posiada aż 63 recenzje na Google My Business. Średnia ocena wynosi 3.7/5, co świadczy o zadowoleniu klientów z oferowanych dań i obsługi.

Dla osób poszukujących wyjątkowego doświadczenia kulinarne z kuchnią turecką w centrum Rokietnicy, SarahKebab jest doskonałym wyborem. Swobodna atmosfera, bezpłatny parking oraz różnorodność dań sprawiają, że warto odwiedzić tę restaurację.

Zachęcamy do kontaktu z SarahKebab poprzez ich stronę internetową lub pod numerem telefonu 881733905, aby zarezerwować stolik lub skorzystać z dostawy do domu. Nie wahaj się spróbować tureckich smaków w SarahKebab!

Recenzje dla SarahKebab

SarahKebab - Rokietnica
Andrzej Bąk
1/5

Pani w kebabie bardzo nie miła i nie uprzejma, zamówiłem kebaba z mięsem mieszanym, a dostałem samego kurczaka. Pita była źle złożona i w połowie rozleciała się. Pani również nie wydała mi paragonu, a ma taki obowiązek, a w dodatku na zamówienie czekałem ponad 20 minut. Szczerze nie polecam za nie miłą obsługę i długi czas oczekiwania.

SarahKebab - Rokietnica
Kamil Batycki
3/5

Zamiast mieszanego mięsa dostałem samą wołowinę
Bardzo mi smakował jak byłem osobiście, ale minus dla kebaba za pomyłkę przy większym zamówieniu.

SarahKebab - Rokietnica
Celina Czerwińska
5/5

Dziękujemy za super dostawę kebabów, które dojechały prosto do Przemyśla. Ciepłe oraz smaczne ? powrócimy z pewnością jeszcze nie raz ❤️

SarahKebab - Rokietnica
Niki
5/5

Kebab jest tak dobry że musieliśmy wziasc z kuzynem 2 pojechaliśmy aż 20km po tego kebaba ale było warto obsługa bardzo miła ( wiadomość do szefa) 2 mile panie na obsłudze powinny dostać podwyżkę
Pozdrawiam

SarahKebab - Rokietnica
Jakub Salamon
5/5

Bardzo dobry kebab polecam obsługa jest bardzo dobra i klimat też polecam bardzo miłego dnia

SarahKebab - Rokietnica
Barbara J.
5/5

Wczoraj miałam okazję spróbować kebaba i frytki. Kebab bardzo dobrze doprawiony i smaczny. Frytki są dobre bo nie przesiąknięte tłuszczem. Miła obsługa. Polecam

SarahKebab - Rokietnica
Michał K
5/5

Pani z obsługi bardzo miła,ceny przystępne jak na 2023 rok. Średni kebab 16 zł. Wszystko smaczne sosy super.

SarahKebab - Rokietnica
Maciej Buczyński
5/5

Pielgrzymując z Przemyśla, dwaj przemoknięci i spragnieni strawy i napitki pielgrzymi drogi św.Jakuba, mielismy zaszczyt być gośćmi właścicielki kebabu!!! Nie dość, że zostaliśmy przyjęci i nakarmieni z uśmiechem i otwartym sercem, to jeszcze otrzymaliśmy kawę na wzmocnienie i dalsza drogę, gratis!!! Polecamy to miejsce wszystkim wędrowcom!!!

Go up