Saporito Pizzeria Italiana - Kowale

Adres: plac Afrodyty 3, 80-180 Kowale, Polska.
Telefon: 570720575.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Pizzeria.
Inne ważne informacje: Odbiór na zewnątrz, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Piwo, To miejsce oferuje dania wegańskie, W ofercie dania wegetariańskie, Obiad, Kolacja, Miejsca siedzące, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 419 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Saporito Pizzeria Italiana

Saporito Pizzeria Italiana to pizzeria zlokalizowana w malowniczej okolicy przy placu Afrodyty 3, 80-180 Kowale, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 570720575 lub odwiedzić ich stronę internetową facebook.com. Specjalizują się w pizzach, oferując szeroki wybór smaków i kombinacji.

Wartością dodaną Saporito Pizzeria Italiana są usługi dostawy oraz możliwość odbioru na zewnątrz, co sprawia, że można cieszyć się ich smakołykami w dowolnym miejscu. Restauracja jest przyjazna dla osób na wózkach, z dostępnym parkingiem i wejściem. Oferują alkohol, kawę, małe porcje, piwo, dania wegańskie i wegetariańskie, obiady, kolacje, oraz wiele innych opcji dań.

Opinie na temat Saporito Pizzeria Italiana są bardzo pozytywne, ze średnią oceną 4.8/5 na podstawie 419 recenzji na Google My Business. Klienci chwalą przytulną atmosferę, swobodną atmosferę, oraz odpowiednie miejsce dla całej rodziny.

Jeśli szukasz miejsca na pyszną pizzę w przyjemnej atmosferze, to Saporito Pizzeria Italiana to idealne miejsce dla Ciebie. Zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub skorzystać z dostawy na wynos. Nie zwlekaj, odwiedź ich facebook.com już dziś

Recenzje dla Saporito Pizzeria Italiana

Saporito Pizzeria Italiana - Kowale
Magdalena Falkowska
5/5

Pyszna pizza, czuć dobrej jakości włoskie składniki.
Z okazji walentynek otrzymaliśmy jeszcze słodki dodatek.
Wszystko pyszne, świeże i wykonane z włoskim sercem. ?

Saporito Pizzeria Italiana - Kowale
Oskar Wysocki
5/5

Pizza prawdziwa, robiona przez Włocha. Smaczna, warto wejść i spróbować.
Miła obsługa. Smak pizzy warty powrotów do tego miejsca.
Lokal czysty i przyjemny.

Saporito Pizzeria Italiana - Kowale
Kid Vibe
5/5

Widzisz to zdjęcie? Nie mylisz się... TO STÓŁ...Pusty stół po tym jak zjadłem pizzę razem z kartonem. A pizza była z truflami i pikantnymi papryczkami. Polecam jedzenie i obsługę tego przybytku? Pozdrawiam

Saporito Pizzeria Italiana - Kowale
Jarosław Owczarenko
5/5

Najlepsza pizza w trójmieście. Najwyższa jakość składników. Pierwszy raz w życiu dostałem na dowóz prawdziwe trufle. 5/5!

Saporito Pizzeria Italiana - Kowale
Roksana Banasiak
5/5

Najlepsza pizza jaką w życiu jadłam. Cieniutka, mało składników a przy tym ogrom smaku. Jadłam na miejscu jak i zamawiam na dowóz. Zawsze jest przepyszna i gorąca! Mój faworyt Salamino na zdjęciu. Serdecznie polecam! ?

Saporito Pizzeria Italiana - Kowale
Magdalena Haponiuk
5/5

Jedząc pizzę poczułam się jak we Włoszech. Obsługa bardzo miła. Byliśmy pierwszy raz ale na pewno nie ostatni.

Saporito Pizzeria Italiana - Kowale
Krystian Graczyk
4/5

Pizza robiona na miejscu przez Włocha.
Według mnie Pizza na 3-4 gwiazdki.
Ogólnie niby ok ale miałem wrażenie, że czegoś brakuje. Pizza dobra ale czegoś mi brakowało. Pizza żony była na podobnym poziomie co moja a mojej Mamy nie smakowała mi. Brak możliwości zamówienia dzbanka wody. Oceniłbym Jedzenie na 4 z minusem obsługę podobnie i klimat na 3.
Nie było źle ale jak pomyślę o dobrej pizzie to nie będzie to, to miejsce.

Saporito Pizzeria Italiana - Kowale
Marcin Szymeczko
5/5

Jedna z najlepszych pizz, jakie miałem przyjemność zjeść

Go up