SAO MAI Oriental Bar - Kielce

Adres: Klonowa 53, 25-553 Kielce, Polska.
Telefon: 413315731.
Strona internetowa: saomai.eatbu.com.
Specjalności: Restauracja orientalna.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Małe porcje, W ofercie dania wegetariańskie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Bar na miejscu, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 1815 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja SAO MAI Oriental Bar

SAO MAI Oriental Bar jest restauracją orientalną położoną przy ulicy Klonowa 53, 25-553 Kielce, w Polsce. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 413315731. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej saomai.eatbu.com.

SAO MAI Oriental Bar oferuje specjały kuchni orientalnej oraz wiele innych atrakcji. Warto zauważyć, że restauracja posiada możliwość zamówienia na wynos oraz miejsca dla osób na wózkach. Dodatkowo, istnieje możliwość rezerwacji stolika. Parking jest dostępny, również dla osób na wózkach, co sprawia, że lokal jest przyjazny dla różnych grup gości.

Według opinii na Google My Business, SAO MAI Oriental Bar posiada aż 1815 recenzji, a średnia ocena wynosi 4.4/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i smaku potraw oferowanych przez restaurację.

Dla osób poszukujących oryginalnych doznań kulinarnych oraz przyjemnej atmosfery, SAO MAI Oriental Bar to idealne miejsce. Zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez stronę internetową, aby zarezerwować stolik i cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem kulinarnym.

Recenzje dla SAO MAI Oriental Bar

SAO MAI Oriental Bar - Kielce
PHILIPS DIBIX
1/5

Opinia jako tajemniczy klient:

Jako tajemniczy klient, mój doświadczony gust i wysokie oczekiwania co do jakości usług oraz wyśmienitego smaku potraw sprawiają, że jestem wyjątkowo wymagający w kwestii oceny restauracji. Niestety, z przykrością muszę stwierdzić, że moje doświadczenie w Państwa lokalu było jednym z najbardziej rozczarowujących w ostatnim czasie.

Pierwszym aspektem, który należy podkreślić, jest jakość podawanych potraw. Z ogromnym ubolewaniem muszę ocenić je na poziomie poniżej przeciętnej. Zamówione danie, które według menu miało być symbolem doskonałego połączenia smaków, okazało się być mdłe, pozbawione głębi i nieporównywalne z oczekiwaniami. Tekstura potrawy była nieodpowiednia, a składniki wykorzystane do jej przygotowania wydawały się być pozbawione świeżości.

Dodatkowo, jako osoba zwracająca szczególną uwagę na detale, nie mogłem przejść obojętnie obok faktu, że otrzymałem coś zupełnie innego niż zamówiłem. Współgrało to z moim wcześniejszym podejrzeniem, że obsługa restauracji nie działa na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Zamówione danie zostało źle zinterpretowane i dostarczone, co tylko potwierdza moje obawy co do braku staranności personelu.

Ponadto, atmosfera w restauracji pozostawiała wiele do życzenia. Pomimo, że wystrój lokalu był estetyczny, panowała w nim aura chaosu, a personel zdawał się być niezorganizowany i nieprzygotowany do obsługi gości. Brak koordynacji w działaniach oraz brak zaangażowania w zapewnienie komfortu klientom wpłynęły negatywnie na moje doświadczenie w Państwa restauracji.

Podsumowując, nie mogę polecić Państwa lokalu jako miejsca wyjątkowego doświadczenia kulinarnej podróży. Jako tajemniczy klient, muszę zdecydowanie ocenić moje doświadczenie na 1/5 gwiazdek. Mam nadzieję, że Państwa lokal podejmie odpowiednie kroki w celu poprawy jakości usług i doświadczenia klienta, aby w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji.

SAO MAI Oriental Bar - Kielce
Anna cxx
1/5

kawałek kurczaka obtoczony w czterocentymetrowa panierkę, zamówienie na wynos z dnia 27. 03
zamówiłam cztery porcje w każdej było to samo, mimo że cena wzrosła porcja kurczaka zdecydowanie zmalała.
Nie polecam więcej nie zamówię.

SAO MAI Oriental Bar - Kielce
GrubbyNaBramkę
4/5

Kurczak po wietnamsku za 24 zł jest moim faworytem. Jest bardzo słodki, więc jeśli ktoś lubi takie smaki to będzie zachwycony. Obsługa ok, klimat w lokalu w zasadzie żaden. Ot tak zjeść i wyjść. Ciężko z parkowaniem bo przed lokalem miejsce na 3 samochody.
Podsumowując to za nieduże pieniądze można się najeść na pół dnia i to nawet smacznie.

SAO MAI Oriental Bar - Kielce
Piotrek A
4/5

Smaczne i tanie azjatyckie jedzenie. Porcje obfite. Duży wybór dań. Warto spróbować, choć chrupiący kurczak u konkurencji z Wapiennikowej według mnie jest lepszy. Tu był smaczny lecz mięso nie było wilgotne. Szkoda, że do dań dodają mrożone warzywa (informacja z menu) - jest to wyczuwalne, np. w makaronie sojowym z kurczakiem. Lokal przestrony. Można płacić kartą co w poprzedniej lokalizacji nie było możliwe.

SAO MAI Oriental Bar - Kielce
Mariusz
5/5

Bardzo smaczne azjatyckie jedzenie ceny bardzo niskie porcje bardzo duże.

SAO MAI Oriental Bar - Kielce
Adrianna Gumuła (AdiGie)
5/5

Chyba nie przesadzę jeśli powiem ze najlepszy 'chinczyk' w Kielcach. Smacznie, szybko, dużo, tanio.

SAO MAI Oriental Bar - Kielce
Wojciech MG Grabowski
5/5

Najlepszy tani „chińczyk” w Kielcach. Od niedawna w nowym lokalu ale wcześniej miejsce kultowe na gastronomicznej mapie Kielc.

Przychodząc tu trzeba wiedzieć czego się spodziewać i nie mieć oczekiwań jak w przypadku droższych dalekowschodnich restauracji. Trzeba też brać pod uwagę kategorie lokalu przy ocenie np. czystości sali (jest dużo lepiej niż w starym lokalu). Koneserzy z pewnością miejsce docenią.

Chyba 75% zamówień tutaj to kurczak chrupiący, obecnie kosztuje 21 zł i zdecydowanie bije na głowę podobne dania w innych lokalach tej klasy. Sporym wzięciem cieszą się też dania na gorących półmiskach (27 zł).

SAO MAI Oriental Bar - Kielce
Patryk Kupczyk
4/5

Bywałem nieraz w tej restauracji. Może lokal wygląda niepozornie i nie robi zachwytu wnętrze to samo jedzenie jest tam naprawdę bardzo smaczne, powiedziałbym, że jedna z lepszych knajp w Kielcach. Porcje są duże i syte, więc dla osób, które skończyły prace na spokojnie wystarczyłyby do śniadania. Najlepsze są sosy, które są tam serwowane. Oczywiście, jeżeli ktoś poszukuje za 20pare złoty kawioru posypanego złotem to się rozczaruje (tak jak ten pseudo tajemniczy klient, który robi z siebie wielkiego znawce odnośnie czegokolwiek)

Go up