Sala weselna Wiśniew - Wiśniew

Adres: Siedlecka 12, 08-112 Wiśniew, Polska.
Telefon: 600315418.

Specjalności: Sala bankietowa.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 67 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Sala weselna Wiśniew

Sala weselna Wiśniew to popularne miejsce na bankiety znajdujące się pod adresem Siedlecka 12, 08-112 Wiśniew, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 600315418. Firma ta specjalizuje się w organizacji bankietów i przyjęć.

Na miejscu Sala weselna Wiśniew oferuje dostawę usług, a także posiada parking dostępny dla osób na wózkach. Wejście jest również dostępne dla osób poruszających się na wózkach. Ta sala bankietowa cieszy się dobrą opinią wśród klientów, mając aż 67 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 3.9/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Dla kogoś, kto poszukuje idealnego miejsca na organizację bankietu czy przyjęcia, Sala weselna Wiśniew jest doskonałym wyborem. Ich dogodna lokalizacja oraz różnorodne usługi sprawiają, że jest to miejsce godne polecenia. Dodatkowo, specjalnością firmy jest organizacja bankietów, co gwarantuje udane i eleganckie przyjęcie.

Jeśli szukasz idealnej sali na bankiet w Wiśniewie, Sala weselna Wiśniew to doskonały wybór. Skorzystaj z ich usług i skontaktuj się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zorganizować niezapomniane wydarzenie.

Recenzje dla Sala weselna Wiśniew

Sala weselna Wiśniew - Wiśniew
Emilka R
1/5

Na poprawinach dostaliśmy zepsute i śmierdzące paszteciki do barszczu po zwróceniu uwagi kelnerce, żeby je zabrała, bo są zepsute pokazałam kawałek ze zdjęcia skrzywiła się i przeprosiła, po czym niepostrzeżenie zepsuty kawałek zabrała ze stołu (nie wiedzieli, że zrobiłam jego zdjęcie) za chwilę zawołała mnie na kuchnie, a szefowa wpierała mi, że to ser, bo oni dodają do pieczarek ser feta zapytałam, gdzie jest kawałek, który zabrali ze stołu pokazywała mi inne jak powiedziałam, że to nie te to wraz wpierała mi, że to zabrali ze stołu, dlatego dałam sobie spokój i wyszłam z kuchni.

Sala weselna Wiśniew - Wiśniew
Schmetterlingsflugzeug pl
5/5

Własciwie wszystkie złe opinie są napisane przez sąsiadów XD

Sala weselna Wiśniew - Wiśniew
Paweł Chojecki
5/5

Wspaniałe miejsce na imprezy okolicznościowe i nie tylko. Polecam salę weselną Wiktoria. Obsługa staje na wysokości zadania, jedzenie bardzo smaczne, a porcje odpowiednie 🙂 Podczas całego przyjęcia Właściciele non stop czuwali żeby wszystko odbywało się jak należy. Duża sala, dzięki czemu nie ma kłopotu z miejscem do tańczenia - nie trzeba się przeciskać. Bardzo nowoczesny, schludny wystrój więc nie ma problemu, aby udekorować wedle własnej wizji np na wesele.

Sala weselna Wiśniew - Wiśniew
Sylwia Teodorczuk
5/5

Byłam gościem na weselu na tej sali i byłam pod wrażeniem jak tam panuje miła i sympatyczna atmosfera obsługa bardzo miła i jedzenie też było bardzo smaczne polecam sale na każdą imprezę

Sala weselna Wiśniew - Wiśniew
Beata Oleksiuk
1/5

Chcę wszystkich przestrzec przed tym miejscem. Brak bilbordu z nazwą oraz gdzie skręcić, aby dojechać do sali weselnej, która nie jest widoczna z ulicy głównej. Fajnie by było, gdyby to był konie problemów. Niestety to dopiero początek. Sala jest dzielona na dwie mniejsze w zależności od ilości gości. Ja byłam gościem na weselu na 230 osób, po złożeniu ściany można zorganizować wesele na ok 400 osób, a my nie mieliśmy gdzie zaparkować przy 230. Parking to plac z trawą. Posadzka strasznie ślizga do tańca. Czas pomiędzy podaniem zupy a drugim daniem to co najmniej 40 minut oczekiwania. Pani kucharka totalnie bez poczucia smaku. Potrawy były albo przesolone, albo przepieprzone ,albo totalnie niedoprawione. Ze skrajności w skrajność. Obsługa strasznie niemiła, jakby byli w tej pracy za karę. Nie wyrabiali się z niczym, wszystkiego brakowało. Po raz pierwszy spotkałam się na weselu z tym, że zabrakło chleba. Talerzyki brudne. Byłam na wielu weselach. To jedno z gorszych właśnie przez obsługę i jedzenie. Na szczęście orkiestra robiła dobrą robotę. Jeżeli macie możliwość omijajcie to miejsce. Chcę przestrzec wszystkich dlatego, bo wiem jak było przykro rodzicom młodych po tej imprezie. Wszystko bardzo dużo kosztuje i skoro się płać to powinno trzymać poziom. Niestety tak nie jest przynajmniej w tym miejscu. Nie polecam tego miejsca nikomu. Totalna porażka.

Sala weselna Wiśniew - Wiśniew
Sqcu69
1/5

Zapomniałem opinie rok temu wystawić o tej sali weselnej a szczególnie obsłudze bo to tragedia jest a sala sama w sobie jest ok. A co jeszcze to hitem było gdy danie dostałem a nie było na nim kotleta czy co tam wtedy podawali xD i jeszcze nie umieli zebrać resztek jedzenia po daniach tylko leżało to na stołach oraz brakowało ciągle kieliszków na wiejskim...

Sala weselna Wiśniew - Wiśniew
Grzegorz Mazur
2/5

Parkingu praktycznie brak jest tylko plac z trawą. 50 samochodów ledwo się zmieści. kompleks podzielony jest na 2 sale tylko nie ma znaków ze wskazaniem jak dojechać do drugiej sali. Sala nr pomieści max 100 osób powyżej tej liczby należy się liczyć ze znacznym obniżeniem komfortu. Poza tym rewelacji nie ma, wystrój praktycznie nie istnieje, podłoga świetna do tańczenia, płytki pełny połysk, ale trzeba uważać z piruetami aby się nie poślizgnąć. Niestety placu zabaw dla dzieci brak.

Sala weselna Wiśniew - Wiśniew
CayneS
3/5

Sala idealna na małe przyjęcia z powodu braku parkingu. Z zewnątrz ładnie lecz za ogrodzeniem nie ma nic ładnego tak jakby ktoś wybudował piękny palac w strefie ekonomicznej.

Go up