Sala Bankietowa Impresja - Nagłowice

Adres: Jana Pawła II 27, 28-362 Nagłowice, Polska.
Telefon: 783499729.

Specjalności: Sala bankietowa.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Dostawa, Na wynos, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 377 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Sala Bankietowa Impresja

Sala Bankietowa Impresja to doskonałe miejsce na organizację wszelkiego rodzaju przyjęć i uroczystości. Znajduje się pod adresem: Jana Pawła II 27, 28-362 Nagłowice, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 783499729.

Specjalnością tego miejsca jest sala bankietowa, która zapewnia eleganckie i przyjemne otoczenie na różnego rodzaju imprezy. Dodatkowo, Sala Bankietowa Impresja oferuje dostawę i możliwość zamówienia na wynos, co sprawia, że jest idealnym wyborem zarówno na organizację przyjęć w lokalu, jak i w innych miejscach.

Na uwagę zasługuje również fakt, że Sala Bankietowa Impresja zapewnia parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście przystosowane dla nich, co sprawia, że jest przyjazna dla wszystkich gości. Jest to również doskonałe miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci.

Ta firma cieszy się dobrą reputacją, posiadając aż 377 recenzji na Google My Business. Średnia ocen wynosi 4.6/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Jeśli poszukujesz idealnego miejsca na organizację przyjęcia czy uroczystości, Sala Bankietowa Impresja jest doskonałym wyborem. Ich elegancka sala bankietowa, profesjonalna obsługa oraz pozytywne opinie klientów sprawiają, że warto się z nimi skontaktować. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby dowiedzieć się więcej oraz zarezerwować termin.

Recenzje dla Sala Bankietowa Impresja

Sala Bankietowa Impresja - Nagłowice
K&P Skiba
5/5

Na co dzień jesteśmy fotografami i filmowcami w @fotoskiba . W tym roku na początku czerwca mieliśmy okazję pracować na sali Impresja. Sala wywarła na nas ogromne wrażenie. Całość prezentowała się elegancko. W załączniku dodajemy kilka zdjęć, jak w naszych kadrach prezentuje się sala i w wewnątrz i zewnątrz. Niestety sala nie posiada mediów społecznościowych, dlatego chcemy pokazać jej piękno na zdjęciach tutaj.

Sala Bankietowa Impresja - Nagłowice
Kasia Gładysław
4/5

Wszystko piękne w bieli i srebrze robi wrażenie. Ale klimatyzacja- a właściwie jej brak przy upałach- płyniesz nawet kiedy siedzisz. A szkoda bo naprawdę pięknie.

Sala Bankietowa Impresja - Nagłowice
Kamila Brak
5/5

Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji naszego wesela w sali "Impresja " . Cudowna sala , goście zachwyceni .
Jedzonko przepyszne i bardzo duzo ?
Pani Marzenka zadbała o wszystko na najwyższym poziomie ❤️ . Obsługa pilnowała , aby niczego nie zabrakło, dziewczyny bardzo miłe ?
Hotel piękny. ?
Wraz z mężem polecamy lokal ! ❤️

Sala Bankietowa Impresja - Nagłowice
Wojciech Pilorz
5/5

Sala przestronna, sporo miejsca do tańczenia; przy stołach też sporo miejsca. Pokoje czyste, jedzenie bardzo smaczne, otoczenie fajnie urządzone.

Sala Bankietowa Impresja - Nagłowice
Mariusz Żubrowski
5/5

Piękne miejsce z pysznym jedzeniem i miłą obsługą.
Zadbane otoczenie lokalu i bardzo mili właściciele .
Gorąco polecam

Sala Bankietowa Impresja - Nagłowice
Tomasz Lech
4/5

piękna sala, gustownie udekorowana, efekty świetlne wspaniałe, otoczenie zadbane przyjemne, szczególnie latem, duży parking,........ co do obsługi i walorów smakowych to załoga musi się jeszcze doskonalić, może warto podpatrzeć w Zajeżdzie Magnat gdzie kiedyś gościliśmy na weselu, powodzenia

Sala Bankietowa Impresja - Nagłowice
Iza Luboń
5/5

Bardzo dziękujemy za wspaniałą imprezę. Urocze miejsce, obsługa na najwyższym poziomie, jedzenie pyszne❤️

Sala Bankietowa Impresja - Nagłowice
Grzegorz Sadowski
5/5

Organizowalismy przyjecie weselne w sali Impresja w dobie koronawirusa. Od razu trzeba napisać, że włascicielka-Pani Marzena podeszła do tematu bardzo wyrozumiale. Rozumiała to że odmawiają nam goście, rozumiała wszystkie inne aspekty, na które ani my ani Ona nie miała wpływu. Przyjecie odbyło się bez żadncch zastrzeżeń. Jedzenie pyszne. Obsługa kelnerska bardzo na +. Posiłki podawane szybko, dokładne sprzątanie, wymiana talerzyków, porządek w łazienkach. Obsługa sali zawsze pomocna. Polecamy z czystym sumieniem. Nie wspominamy oczywiście o przepięknej sali i otoczeniu sali które robi furore na wejściu. Wszystko z klasą, tak jak było ustalone tak było. POLECAMY. Ewa i Grzegorz.

Go up