Rynek - Burzenin

Adres: Krótka 2A, 98-260 Burzenin, Polska.

Specjalności: Rynek.
Opinie: Ta firma ma więcej niż 71 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Rynek

Rynek Krótka 2A, 98-260 Burzenin, Polska

Adres: Krótka 2A, 98-260 Burzenin, Polska.

Specjalności: Rynek.

Opinie: Ta firma ma więcej niż 71 recenzji na Google My Business.

Średnia opinia: 4.3/5.

Jeśli szukasz informacji o firmie o adresie Krótka 2A, 98-260 Burzenin, Polska, która specjalizuje się w rynku, to ta firma może być odpowiednia dla Ciebie. Zdobyła ona ponad 71 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4,3 na 5.

Firma znajduje się w Burzeninie, małym miasteczku położonym w Polsce. Burzenin jest miejscem o urokliwej atmosferze i bogatej historii. Znajduje się on na terenie województwa łódzkiego, w odległości około 100 kilometrów na południowy zachód od Łodzi. Jest to dogodna lokalizacja dla osób mieszkających w okolicy, ale również dla tych, którzy podróżują z innych regionów.

Firma specjalizuje się w rynku, co oznacza, że oferuje różne usługi związane z handlem i sprzedażą. Może to obejmować sprzedaż detaliczną, hurtową, marketing, badania rynku i wiele innych. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy na temat rynku, firma może zapewnić profesjonalne usługi i doradztwo w zakresie handlu.

Ważne jest również, że firma posiada ponad 71 recenzji na Google My Business. To oznacza, że wiele osób miało już okazję skorzystać z usług tej firmy i podzielić się swoimi opiniami. Średnia ocena wynosi 4,3 na 5, co jest bardzo pozytywnym wynikiem. To świadczy o jakości usług i zadowoleniu klientów.

Jeśli szukasz informacji o firmie o adresie Krótka 2A, 98-260 Burzenin, Polska, która specjalizuje się w rynku, ta firma może być dobrym wyborem. Jej lokalizacja w Burzeninie zapewnia łatwy dostęp dla osób mieszkających w okolicy, a także dla tych, którzy przyjeżdżają z innych regionów. Ponadto, liczne pozytywne opinie i wysoka ocena świadczą o profesjonalizmie i jakości usług, które firma oferuje.

Recenzje dla Rynek

Rynek - Burzenin
NIESŁUCHAMŁAKÓW
3/5

Niestety przed modernizacją był ładniejszy. Obecnie za mało zieleni (czy wszystkie rynki w Polsce muszą cierpieć na betonozę?) i nie pasuje do klimatu miasteczka.

Rynek - Burzenin
Re N
3/5

Fajne miasteczko . Szkoda ,że remont Rynku ciągle trwa

Rynek - Burzenin
JustMadChris
4/5

Czasami znajdzie się coś spoko, świeże owoce, warzywka, często ładne drzewa i rośliny. Rynek dwa razy w tygodniu w środę (gdzie przeważnie ludzi jest mniej) i w sobotę gdzie bywają problemy z przejściem do stoisk. Ludzie mogliby się nauczyć zwracać uwagę na jeżdżące auta ale ogółem jest dosyć pomocny i ładny ???? niedawno odnowiono ławki więc można przysiąść jeśli akurat nie są na nich panowie napojeni substancjami dozwolonymi od lat 18stu

Rynek - Burzenin
Jarosław Czuba
4/5

Tradycyjny rynek wiejski, wykorzystywany jako miejsce targu i zgromadzeń. Obecnie w remoncie.

Rynek - Burzenin
PolishAdam TV
5/5

Rynek Byl Naprawde Super tylko te szmaty (flaga) Ukr po co to ?

Rynek - Burzenin
Bogumiła
3/5

Rynek nieduży ale dużo sklepów, apteki , Urząd Gminy , blisko są szkoły, ładne miejsce ,blisko do osady wypoczynkowej i sportowej

Rynek - Burzenin
Filip Janiak
5/5

Ładne miejsce, sporo restauracji i kawiarni, blisko do równie pięknego wzgórza zamkowego

Rynek - Burzenin
Jarek F
5/5

Jeżeli wybieracie się na targ to polecam sobotę.

Go up