Rynek Kawiarnia-Galeria - Warka

Adres: plac Czarnieckiego 11, 05-660 Warka, Polska.
Telefon: 533537813.

Specjalności: Kawiarnia.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Alkohol, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Desery, Miejsca siedzące, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 316 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Rynek Kawiarnia-Galeria

"Rynek Kawiarnia-Galeria" to urocze miejsce, które warto odwiedzić dla miłośników kawy i przyjemnej atmosfery. Znajduje się na placu Czarnieckiego 11, w miejscowości Warka, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 533537813.

Specjalnością tego miejsca jest kawiarnia, która oferuje szeroki wybór kaw, koktajli, piw, win oraz deserów. Dodatkowo, mają również małe porcje, dzięki czemu można spróbować kilku różnych smaków podczas jednej wizyty.

Co sprawia, że "Rynek Kawiarnia-Galeria" wyróżnia się spośród innych miejsc, to fakt, że oferują ogródek, możliwość zamówienia na wynos, dostawę oraz parking dostępny dla osób na wózkach. Mają również toaletę przystosowaną dla osób na wózkach, co sprawia, że są przyjaźni dla wszystkich klientów.

Zgodnie z opiniami na Google My Business, firma ta cieszy się dobrą reputacją, zyskując 316 recenzji i średnią ocenę 4.4/5. Klienci chwalą przede wszystkim przytulną atmosferę, swobodną atmosferę oraz szeroki wybór napojów i deserów.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można miło spędzić czas przy dobrej kawie, smacznych deserach i przyjaznej atmosferze, to "Rynek Kawiarnia-Galeria" jest idealnym wyborem. Zalecamy skontaktowanie się z nimi przez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o ich ofercie. Nie wahaj się i odwiedź ich już dziś!

Recenzje dla Rynek Kawiarnia-Galeria

Rynek Kawiarnia-Galeria - Warka
Ryszard Lalus
5/5

Bardzo klimatyczna i przytulna kawiarenka. Polecam. Byliśmy z mężem i bardzo nam się podobało. Bardzo smaczne słodkości. Czytam różne opinie i mam wrażenie, że większość piszących nie odróżnia ogródka kawiarnianego od pola piknikowego ( to taka dygresja do komentarza ). Pozdrawiam Właścicielkę/Właściciela. Warto odwiedzić to miejsce zwiedzając piękną Warkę i poczuć klimat tego miejsca. Byliśmy Tam pierwszy raz, ale napewno nie ostatni.

Rynek Kawiarnia-Galeria - Warka
Jan Kieś
3/5

Dość specyficzne miejsce, mocno pretensjonalne, specyficzna obsługa, wpadliśmy na kawę,wydawać by się mogło że przerwaliśmy jakieś tajne spotkanie mieszkańców. Bardzo pompatyczny wystrój, ale klimat i zachowanie ludzi niezbyt pasujący do wnętrza. Ciężki klimat.

Rynek Kawiarnia-Galeria - Warka
Mir
5/5

Bardzo miłe miejsce. Piękny rynek, miła obsługa w lokalu i pyszna szarlotka z lodami.

Rynek Kawiarnia-Galeria - Warka
Marek Pargulski
5/5

Jak powiedziała jedna z siedzących w środku Pań „Pyszna kawa i ciastka”. Potwierdzam, kawa i ciastka pyszne a to wszystko w otoczeniu sztuki, rękodzieła i przyjemnego wystroju.

Rynek Kawiarnia-Galeria - Warka
Daria Skrzypczak
1/5

Niestety dla mnie kiepsko się zachowali ... zamówiłam u nich kawę usiadłam przy stoliku i mój mąż z synem doszli z lodami i usiedli koło mnie . Niestety po paru minutach przyszła dziewczyna z obsługi kazała im odejść bo nie są ich gośćmi.... ja wszystko rozumiem gdyby było pełno ludzi ale tam oprócz nas było 2 osoby ....! Niestety ale nigdy więcej już tam nic nie zamówię.

Rynek Kawiarnia-Galeria - Warka
Maciej Dukaczewski
5/5

Urocza i przytulna kawiarenka z galerią oryginalnych wyrobów z wełny i innych rzeczy, szarlotka rewelacja, czekolada i herbaty super, pięknie, polecam

Rynek Kawiarnia-Galeria - Warka
Dorota Maciocha
5/5

Urocze miejsce przy samym Rynku. Połączenie galerii i kawiarni. Można napić się dobrej lawy, zjeść pyszne domowe ciasto albo kupić artystyczna biżuterię czy ozdobny drobiazg, a nawet obraz. Kawiarenka jest urządzona w stylu babcinego saloniku ze stolikami przykrytymi szydełkowymi serwetkami. Przed lokalem jest duży ogródek. Bardzo miła obsługa, a zamówione ciasta są ładnie podane. Wszystko świeże i smaczne.

Rynek Kawiarnia-Galeria - Warka
Marek Lorens
1/5

Bardzo nieprzyjemna właścicielka. Zamówiliśmy szarlotkę z ich autorskimi lodami a dostaliśmy rozpulchnione ciasto ze starą bitą śmietaną z puszki. Poprosiliśmy że chcieliśmy ciasto z lodami. Na co przyszła właścicielka i na nas nakrzyczała, jak na niegrzeczne dzieci, że jej pracownik teraz zapłaci za nasze zamówienie bo powinniśmy poinformować zeby nie dodawać bitej śmietany. Masakra jakaś. Wyjąłem 10 złotych i zaplacilem jeszcze raz. Fajna dziewczyna która nas obsługuje prawie się poplakala. Omijać szerokim łukiem. Jest tu obok wiele dobrych lodziarni. Stare kwiatki na stole. Starą bitą smietana . 🙁 Wstyd

Najlepszy jest komentarz miłej Pani do mojej opinii :))))

Go up