"Ryby & Alkohole" - Rajgród

Adres: Warszawska, 19-206 Rajgród, Polska.

Specjalności: Bar i grill.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Alkohol, Jedzenie, Kawa, Piwo, Obiad, Bar na miejscu, Toaleta, Swobodna atmosfera.
Opinie: Ta firma ma 32 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja "Ryby & Alkohole"

Ryby & Alkohole to popularny bar i grill znajdujący się pod adresem Warszawska 19-206 w Rajgrodzie, Polska. Lokal oferuje szeroki wybór dań z ryb oraz alkoholi, co sprawia, że jest idealnym miejscem zarówno na szybki posiłek, jak i na wieczór w gronie znajomych.

Specjalnością tego miejsca jest oczywiście ryby, które są serwowane w różnorodny sposób - smażone, duszone, grillowane. Dodatkowo, bogata karta alkoholi pozwala na dobranie odpowiedniego trunku do wybranego dania. W menu znajdziemy także kawę, piwo oraz obiady.

Inne ważne informacje to możliwość zamówienia jedzenia na wynos, dostawy do domu oraz swobodna atmosfera, która panuje w lokalu. Bar na miejscu zapewnia także toaletę dla gości.

Opinie na temat Ryby & Alkohole są bardzo pozytywne, firma posiada aż 32 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.5/5. Klienci chwalą sobie świeże składniki, smaczne dania oraz przyjazną obsługę.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz zjeść smaczne ryby w przyjemnej atmosferze, koniecznie odwiedź Ryby & Alkohole. Możesz skontaktować się z nimi poprzez stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o ofercie. Nie czekaj dłużej, sprawdź sam, dlaczego tak wielu klientów poleca to miejsce!

Recenzje dla "Ryby & Alkohole"

Jarmuła LT
5/5

Zawsze kupuje tam ryby słodkowodne mrożone (świeże) są zawsze,wędzone i jakiś słoiczek (ryba w zalewie octowej). Przejazdem jadę tam raz lub dwa do roku i za każdym razem jest to jeden z najważniejszych punktów po trasie polecam też piwo regionalne Dzikun pils tanie i dobre.Pozdrawiam Panią prowadzącą.

Magdalena Suchomska
5/5

Pyszne wędzone sielawki i miętus.
Warto się zaopatrzyć, tym bardziej że jest możliwość zapakowania próżniowego.

Moniq Q
5/5

Pyszne wędzone ryby i obsługa bardzo miła, wrócę tam z miłą chęcią ? Pozdrawiam

Jakub O.
5/5

Ryby pycha. Preferuję wędzoną, ale jest i mrożona i w słoikach w zalewie octowej. Klasyk to sielawa, ale polecam sieję, suma, troć, no i oczywiście węgorza.

Michal Uszynski
4/5

Chyba najlepsze miejsce z rybami w Rajgrodzie. Wziąłem małego wędzonego suma, nieco ponad pół kilograma kosztowało 27 złotych. Bardzo smaczny, czuć, że świeży. Można spokojnie traktować jako obiad i zjeść np. na Górze Zamkowej z widokiem na jezioro. Jedna gwiazda ujęta za wystrój w środku.

Mirosław Szalkowski
5/5

Polecam szczerze ? Przepyszna Sieja wędzona ? Zapewne nie raz jeszcze tutaj zawitam ?

Jorg Jorgensen
5/5

Juz drugi raz kupuję tutaj ryby będąc przejazdem - zawsze świeże, polecam z czystym sumieniem.Wędzone węgorze wyśmienite. Nota maks

Jarosław Bieńko
5/5

Pyszne ryby, jadłem sielawę wędzoną a rybki w słoiczkach pycha.

Go up